Bitti bitiyor…

Bursaspor forma sponsorları açıklanmaya devam ediyor.

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden forma göğüs reklamından 2, forma kol reklamından 5, şort reklamından ise 28 satış gerçekleştirdiğini açıkladı. Öğlen saatlerinde girilen bu haberin ardından 2 şort sponsorluğu sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Kulübün tabloyu güncellemesi bekleniyor.

 

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Maşallah.Hayirlisiyla bu sene çıkalım inşallah.İzmirden kombine alicam.İsteyene her maç aktarilabiliyorsa aktaricam.Yeter ki Emin adanurla yakalanan sinerji devam etsin.

  65
  2
  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Açılsın kombineler bir kombineye benden romanyadan, 2 maça bile gitsem yeter, buluruz elbet gönderecek birilerini. Yeterki tribünler açılsın

  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   İşte böyle. Allah senden razı olsun kardeşim. Taa İzmir’den destek veriyorsun. Taraftar olarak bizler de destek olmalıyız. Herşeyi Emin Adanur Başkanımızdan beklememeliyiz

   19
   1
  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Asıl siz yazıklar olsun. Yıllarca para verdik. Nereye gitti o paralar? Bıktık artık vermeye. Yeter ulann.

   1
   1
 2. Valla bu yönetim sevdim ya kıvrak zeka birseyler üretmeye gayret gosterıyorlar olucak olucak inanıyoruz. Taraftar olarak bizde maddi anlamda birseyler yapmalıyız sadece izlemekle olmaz.

  43
  3
 3. İcraatlar başladı. Aynı şekilde tahtayı açma yolunda da icraatlar yapılıyor. Ve sürekli taraftar bilgilendiriliyor. Allah yardımcımız olsun hep beraber desteklerle bu kötü günlerin üstesinden geleceğiz inşallah.

  8
  1
 4. Tren kalkmaya başlıyor, bir el atıverin gari, bir hareket sağlandımı, çuf çuf kendi kendine içten yanmalı fırına üç beş kömür atarak, burdan avrupaya kadar gideriz. . Yolcular ordamısınız, yoklama yapmaya gerek varmı? Bugün evde yokuz duymadık numarası yapıp kafasını kuma gömenler, 2010 şampiyonluk senesinde, kupayı kaldırırken en önde poz vermeye çalışan belediye başkanları siyasiler milletvekilleri işadamları aklıma geldi, başarı geldimi, biz burdayız hep burdaydık diyeceklerin bugün yoklamada sesleri gür çıksın, zira malum teknoloji gelişti, kaydı kuydu herşey artık kaydediliyor, tren yola çıkarken, bir hatıra pozu verin ki kayıtlarda yer alsın.

  8
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu