Biraz zamana ihtiyacımız var

Arjantinli orta saha oyuncusu Pablo Martin Batalla, bu sezon kulüp başkanı, hoca ve oyuncuların büyük oranda değiştiğini belirterek, bu duruma alışmanın zaman aldığını söyledi. Batalla, "Başka bir başkanımız var, farklı bir hocamız var, yeni oyuncularımız var. Benim bu halde de iyi olacağımıza inancım var. Sadece biraz zamana ihtiyacımız var" dedi.

Özlüce Tesislerimizde düzenlenen basın toplantısında konuşan Batalla, geçen sezonki takımla bu sezonki takımın farklı olduğunu belirtti. Batalla, şunları dile getirdi:

 

"Geçen sene ile bu sene arasında takım olarak ve kişisel olarak çok büyük farklar olduğunu söyleyebilirim. Değişimler olduğunda buna uyum sağlamak zaman alabilir. Bizim daha fazla çalışıp bunu kapatmamız gerekiyor. Aslında her şey değişti. Başka bir başkanımız var, farklı bir hocamız var, yeni oyuncularımız var. Benim bu halde de iyi olacağımıza inancım var. Sadece biraz zamana ihtiyacımız var." "BELLUSCHI'NİN EKSİKLİĞİNİ HİSSETTİK" Batalla, bir gazetecinin, "Bellushci'nin yokluğunu hissettiniz mi?" şeklindeki sorusuna, "Tabi ki Fernando benim için orta sahada iyi bir eş. Benim işimi kolaylaştıran, eksikliğini hissettiğim bir oyuncu" diye cevap verdi. Alınan sonuçların ardından durumun iyi olmadığını belirten Batalla, "Kötü bir durumda olduğumuzun farkındayız. Mutlu değiliz. Artık bir yerden başlayıp, Karabük’te misafir takım da olsak 3 puan alıp, devam ettirebileceğimiz bir seri yakalamak istiyoruz. Bence şuan için en doğrusu maçları teker teker ele almak olur. Genel bir hedef yerine tek tek maçlarımıza odaklanmamız gerekiyor. Şuan ki oyunumuzla hedeflerimiz zor ama inanıyorum ki takımdaki her birey üzerine koyarak bu hedefimize ulaşacağız" diye konuştu. "TARAFTARIN BASKISI NORMAL AMA ONLARIN DESTEĞİNE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR" Pinto'nun 'taraftarın baskısını üzerlerinde hissettikleri' yönündeki açıklamasının hatırlatılması üzerine ise "Pinto'nun açıklaması için bir şey diyemem" diyerek, şunları söyledi: "Kendi adıma konuşursam, taraftarların baskı yapmaları, kendilerini kötü hissetmeleri gayet normal. Biz de kendimizi kötü hissediyoruz. Ama son maçta bizlere gösterdikleri destek harikaydı. Sanırım takımlarından görmek istedikleri mücadele buydu. 4 senedir bu kulüpte oynuyorum. Bu desteğin her şeyin güzel gitmesiyle geldiğini biliyorum. Onların bu desteğine çok ihtiyacımız var." Batalla, bu sene daha agresif olduğu yönündeki değerlendirmelere katılmadığını belirterek, "Geçen sezon 3-4 sarı kart gördüm. Bir agresifliğim yok. Bunu kabul etmiyorum. Agresiflik olması için oyundan atılmanız gerekir. Ben kariyerim boyunca oyundan atılmadım" diye konuştu.

 

Kaynak:Bursaspor.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu