Biraz sesiniz çıksın beyler!

Spor Toto Süper Lig’de ikinci yarının hazırlıklarına Antalya Belek’te devam eden Bursaspor, kampın ikinci gününü de dolu dolu geçirdi. Günde çift idman yaparak sezona hazırlanan yeşil beyazlılarda Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu farkını göstermeye başladı. Çalışmaların bir bölümünü sakin bir şekilde kenardan izleyen genç teknik adam, istedikleri yapılmadığı vakit ise adeta esip gürlüyor.

HATA İSTEMİYORUM

Dün sabahki çalışmanın kondisyon bölümünü sadece izlemekle yetinen Hamza Hoca, ardından yapılan taktik idmanda uyarılarıyla dikkat çekti. Oyuncularından sürekli hareketli olmalarını isteyen Timsah’ın Hocası, “Beraber hareket edelim. Hata yapmayalım. Bizim işimiz de duygusallığı yer yok. Hataların cezası ağır kesiliyor. Hata olduğu vakit de telafi etmek için uğraş verelim” şeklinde uyarılarda bulundu. 

UYARIN BİRBİRİNİZİ

Ardından saha içerisinde konuşmayan futbolculara seslenen Hamza Hamzaoğlu, “Biraz konuşun, sesiniz çıksın beyler. Uyarın birbirinizi. Arkadaşınızı ikaz etmezseniz nasıl olacak bu iş. Konuşmanızı istiyorum” dedi. Hamza Hoca’nın uyarılarından sonra daha derli toplu bir görüntü sergileyen yeşil beyazlılarda Sercan Yıldırım, Hajime Hosogai ve İsaac Cuenca performansıylarıyla öne çıkan isimler oldu.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu