Bir veda mesajı da Perry Jones’tan!

Frutti Extra Bursaspor'un Amerikalı oyuncusu Chris Jones'un veda mesajının ardından Perry Jones da sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verilmesini ardından oyuncuları ile protokol yaparak izin veren Bursaspor‘da oyuncular veda mesajı paylaşmaya devam ediyor.

instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Perry Jones, “Son bir kaç yıldı aklımın nerede olduğunu sadece tanrı biliyordu, bu yüzen tekrar basketbol oynamama olanak verdiğiniz için teşekkür ederim. Sezon koronavirüs nedeniyle kısa kesilmiş olsa da Bursaspor taraftarlarına bu sene verdikleri muazzam destek için teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Bu paylaşımın altına Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin ise “Sizin gibi bir karakteri bildiğimiz için çok mutluyuz. İyi zamanlarda tekrar görüşmek dileğiyle. O zamana kadar kendine iyi bak.” yazdı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Her olumsuzluk bitti diye düşündüğümüzde, herkes normal yaşamına dönsün denildiğinde; hiç bir şey ilk bıraktığımız gibi olmayacak, eskiden olduğundan farklı bir Dünya bulacağız. Yeter ki sağlıklı kalalım!…

  37
 2. öyle tahmin ediyorum, futbolda da benzer ayrılmalar olacak.
  böylece tüm kulüpler, medya ve taraftar baskısından dolayı cesaret edemedikleri küçülme, yeniden yapılanma ve kurumsallaşma olayına zorunlu olarak gidecekler.
  belki kısa vadede futbolumuzdaki beklentiler ve kalite biraz düşecek ama,
  uzun vadede ise kazanan Türk futbolu, kulüpler ve de gençler olacak.
  en çokta güçlü alt yapıya sahip Bursaspor.

 3. Bu film burada bitmedi. .. En yakın zamanda görüşmek üzere. .. ALLAH TÜM İNSANOĞLUNUN YARDIMCISI OLSUN. ..

 4. Bence kulüp dökülüyor hazır koronada carmen
  Sporcular alacaklarından vazgeçip kaçıyorlar
  Başkan da maliyetler düştügü için gitmelerine izin veriyor
  Bu sezon bi şekilde bitecek düşmeden yeni sezon yapılanmasına şimdiden başlanmalı

  2
  1
 5. Yeri dolmucak oyuncular değil yolunuz açık olsu.herkez hazırlıklı olsun bence yabancı oyuncuların hepsi gidecek hiç sıkıntı yok elde kalan yerlilerin yanına 5 yabancı daha ekler yolumuza devam ederiz..

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu