Bir tek Çağlar!

Bursaspor'da transfer tahtasının açılmasıyla birlikte transfer edilen futbolcular içinde tüm maçlarda forma giyen tek isim kaleci Çağlar Şahin Akbaba oldu.

Adana Demirspor’dan renklere katılan 24 yaşındaki file bekçisi 9 maçta kalesinde 10 gol gördü. Çağlar Şahin Akbaba söz konusu 10 golün 4’ünü eski takımı Adana Demirspor’la oynanılan maçta yedi. Genç eldiven Eskişehirspor, Erzurumspor ve Balıkesirspor maçlarında ise kalesine gole kapattı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Genel olarak bu lig için yeterli fakat kariyeri ve Bursaspor’da yoluna devam edebilmesi için kendisini geliştirmeli. Örneğin, topu oyuna daha iyi sokabilmeli, yan toplardaki zaaflarını aşmalı.

  34
  3
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Hiç şüphen olmasın.
   Yemin ederim başlığı gördüm, kaynağın Süha olduğunu hemen anladım.
   Artık bizde böyle bir özellik otomatik olarak gelişti.
   Sonuçta biz 40 kişiyiz, birbirimizi biliriz.

 2. Maalesef gazeteciler Çağlar ve yeni gelenler ve genç futbolcular üstünde gereksiz bir baskı uyguluyor neredeyse bağcıklarını yanlış bağladı diye haber yapacaklar!- Bursaspor’un üstünde olan eller menajerlik şirketinin onlara çalışan gazeteciler ne kadar kuvvetli olduğunu görüyoruz çünkü birileri haftalardır Çağlar’ı kestirmek için uğraşıyor halbuki ilgin en iyi 2-3 kaleciden biri ve aynı eller Bursaspor’un frenine bastı yine futbolcularımıza ulaştılar ve bir huzursuzluk yaratılar sonuç mağlubiyetler ve beraberlikler aldık! Şu an 10 puan geride kalabilirdik ama diğer favori takımlarda çok puan kaybetti ve bu gazeteciler vs Sakho Jires Kembo vs haber yapmadan utanmıyorlar anlıyorsunki hepsi Bursaspor’un temeline dinamit koymuşlar bunları stadyumdan men etmeleri lazım ve takımdan futbolculardan uzak tutmak lazım çok zarar veriyorlar.

  9
  1
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   söylediklerin ispatlanmış şeyler değil ama yaşananlara bakıp mantık yürütürsen haklılık payın çok.
   kimsenin bursasporluluğunu sorgulama hakkımız yok.
   ancak bütün bu kulübün aleyhine sonuçlanan davranışlar nedense hep bursasporluluk adı altında gerçekleşiyor.
   işin ilginç yanı, taraftar hem medyadan şikayetçi, hem de medyanın peşine takılmış gidiyor.
   ”medya algı gücü!” dedikleri olay da bu olsa gerek…
   kimse kusura bakmasın, ben yerel medyamızın genelini pek samimi bulmuyorum.
   futbolu mu bilmiyorlar?
   Bursasporlu mu değiller?
   niyetleri nedir?
   inanın emin değilim…

  2. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Orhan Güney, eski amigo ve yönetici Kasap Yüksel ve de Metin Korkmaz beraber menejerlik yapıyolarmış. Cavit Olay TV’den sonra gasteyi de kapıycağı için Orhan kendine yeni iş bulmuş.

 3. Futbol sevgisi olanların izlediği belli ligler var.Bunlardan şu an ilk sıradaki PRİEMİER LİG olduğu düşüncesindeyim.20Yaşın altındaki gençler forma giyiyor.Ve bunlarda maça pozitif etki ediyor.Orada teknik ekibin,yönetimin ve taraftar ile medyanın bu oyunculara yaklaşımı ile bizim aramızda farklar olduğu kanatindeyim.Bizler ya sabırsız yada önyargılı olduğumuzdan gençlerin şevkini kıran,onları takımlarımızdan soğutan davranışlarımıza birde medyanın bir maçta göğe çıkartıp bir maç sonunda yerin dibine batırmasına kadar olan tutum ve davranışlarını eklediğimizde gençlerden istediğimiz hatta tecrübeli oyunculardan dahi arzu ettiğimiz başarıyı alamıyoruz.
  BASINDAKİ YAZAR-ÇİZERLERİN,YORUMCULARIN SORUMLULUKLARINI İDRAK EDİP DOĞRU VE GENÇLERİN GELİŞİMİNE,KAZANILMASINA YÖNELİK YAZI VE YORUMLARI ÖNEM KAZANIYOR.

  Aksi devam ettikçe kaybeden ülkemiz,takımlarımız ve bizler oluyoruz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu