Bir sen eksiktin Lato!

Bursaspor'da sözleşmesi bitmesine karşın sözleşmesinde yer alan bir maddeyi kullanarak mukavelesini uzatan Iasmin Latolevici'ye ulaşılamıyor.

Kendi isteği ile bu maddeyi yürürlüğe koyan Rumen futbolcu avukatı aracılığıyla Bursaspor kabul etmemesine karşın takımda kalacağını bildirmişti. 3 gün önce havuzda düşerek başını yere çarpan ve 2 gün hastanede müşahade altında kalan Rumen futbolcuya yönetim de ulaşamıyor.

Lato‘nun sözleşmesindeki maddeyi uzatma sebebinin bu seneki alacaklarını alarak sözleşmesini feshetmek olduğu öğrenildi.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   En başta hoca hoca olacak iyi kadro kurduracak futbolculara teknik taktik heyecan aşılayacak sportif başarı sağlayacak çok fazla bütçen olmayabilir ama gerçekten hocaysan nokta atışları yapıp 1-2 takviyeyle takımı baştan yaratırsın ! Balık baştan koktu samet komisyonuna baktı Ali dede’ de olur olmaz transferlerle vurgun yaptı bunun adı soygundur arkadaşlar kulubu resmi yolla soydular ! Denetleme kurulu aclilen göreve ! Önce samet sonra da Ali ay hepiniz Allah’ ınızdan bulun…

   8
   1
  2. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Şampiyon olduğumuz seneden sonra, hiç borcu olmayan.

   Rahmetli yazıcı sayesinde tertemiz kulübü ne hale getirdiler…
   Ne ac köpekler varmış etrafımızda , bak sen.
   Allah yardımcımız olsun, dürüst insanlarla karşılaştırsın bizleri!
   İnşallah eski günlerimize döneriz!

   10
  3. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Bana ister inanın ister inanmayın ben koyu bir Ak Partiliyim, lütfen bununla ilgili polemiğe girmeyelim, sadece dinleyin arkadaşlar, takımımızın bu hale gelmesinin nedeni desteklediğim partinin belediyesidir, bugün ak partinin Türkiye deki en büyük belediyesi Bursa dır, ben onu bunu bilmem, hem kenti hemde takımı düşürdükleri bu halden kurtarsınlar , tabiki Vatan haini teröristlerin ve lut kavmi artıklarının destekçisi olanların yanında olmucam, benim adalet anlayışım desteklediğim kimselerde olsa yanlışlarını görmektir, o yüzden Şehrimle ilgili partime öfke doluyum, bu diyet ödenmeli telafi edilmelidir..

   35
   11
   1. @Diriliş Bursa yorumuna yanıt olarak

    Nerden bileyim senin AK partili olduğunu amacın ne belkide chp lisin ortamı bulandırmak için de yapıyor olabilirsin bu oyunu.geçin bu işleri bırakın partiyi martiyi takım küme düşmüş halen particilik yapıyorsunuz burası spor platformu politika değil.

    8
    1
    1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

     Osmanlı kardeşim, benim rumuzum bile anlatıyor, yazdıklarımı okuduğunda bu şüpheye düşmemiş olman gerekirdi, suizan da bulunmussun, malesef partinin bunda sorumluluğu var ama hiç bir şey o Din ve Devlet düşmanlarının sapkınlıklıklarına yetişemez, bu yüzden davamızdan vazgeçecek değiliz..

     4
     1
   2. @Diriliş Bursa yorumuna yanıt olarak

    Hem akp diyorsun hem bu konuya girmeyin diyorsun hem karşıya çamur atıyorsun dönde bir geçen 17 yıla bak gerçekten adalet sahibiysen.ülke duman olmuş hala vır vır vır..

    9
    8
    1. @obursali yorumuna yanıt olarak

     Yalnız BURSASPOR AK PARTİ DÖNEMİN DE DE ŞAMPİYON OLMUŞTU HATIRLATIRIM BUNUN BİR SUÇLUSU VARSA PARTİ DEĞİL RECEP ALTEPE DİR ALİNUR UN VEYA AK PARTİ SORUMLUSU DEĞİLDİR

     8
     4
 1. Vurun kilidi kapiya.. ne hallere düştuk birader.. kötü 3 başkan arka arkaya bursasporun sonunu getirdi..erkan körustan,recep bölukbasi ve ali ay.. sizin yatacak yeriniz yok beyler!!sizin ve sizin arkanizda duran siyasi zihniyetin de canı cehenneme!

  40
 2. Şu fuybolcular akıllıda bir bizim eski başkan ve yanındaki bal kabakları akıl ve basiretten yoksunlarmış.

  15
 3. Yakında aybabacığınızda alcaklarını ister icraya verir kulübü
  Haftalarca savundunuz adami simdi ne topladigi takim ne kendisi kaldı.

  10
  2
 4. Lato ya boş yere saydirmayin.
  Adam sözleşmesi gereği neyse onu yapmış.
  Sözleşmesine o maddeyi koyanlar hatalı.
  Ne olabilirdi ki Bursaspor şampiyon olduktan sonra hatalar yanlışlar cennetine döndü.
  Yedi sekiz yildir hiç bir şey doğru yapılmamış.

  7
  1
 5. Herkes SU KURNAZI olmuş arkadaş,
  Bu kulübün üstüne KENE GİBİ yapışan yapışana,
  Topçusundan, Yöneticisine, hocasından, menajerine
  Herkes biirlik olmuş sanki bu kulübü batırmaya yemin etmişler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu