Bir kızımız oldu

Bursaspor’un efsane oyuncusu ve kaptanlarından Pablo Martin Batalla’nın bir kızı dünyaya geldi.

Pablo instagram hesabından eşi Barbara ve kızları Sara’nın fotoğrafını paylaştı. Batalla ailesine Bursasporluyuz.org olarak mutluluklar dileriz.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ELLAH (c.c) analı babalı büyütsün Yanlız site adminleri şehitlerimiz var sizden bir başsağlığı mesajı haberi yok. Bursaspor bizimse şehitlerimizde bizim. BİRAZ DUYARLI OLUN……

  21
  24
  1. @FASTRAC yorumuna yanıt olarak

   Sitede 12 saat önce başsağlığı mesajı yayınlan mış. .. Her halde siz görememişsiniz. . De ben ALLAH diye yazıyorum ELLAH hangi dilde onu anlıyamadım. .. Yok yazdığın yorumu okuyorum güzel türkçe ile yazmışsın. .. ELLAH ne anlayamadım. . Sende yazdıklarınla duyarlı olursan çok seviniriz. .

   14
   2
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Adam arap işte, neyini anlamadın? Allah kelimesinin kökü ‘el ilah’ tan gelir ayrıca.. Yazdığında yanlış bir şey yok, belli ki dinini iyi bilen bir arap artığı kendisi.. Ama inandığıyla yaşadığı çelişmiyor en azından..

    1
    2
   2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Kuran-ı kerimde hiçbir yerde ELLAH lafzında ayn harfi yoktur hep elif harfi ile yazılır elif harfide E diye okunur harekelerde bile ince harf olur üstün harekesinde e esre harekesinde i ötre harekesinde ü olarak okunur. Rabbimizin isminin ilk harfi elif harfidir (Mevlam cümlemize selamet versin)

    2
    2
 2. SENİ ÇOK ÖZLEDİK İNŞALLAH BİR GÜN YOLUN BURSADA KESİŞİR KIZINA DA UZUN VE SAĞLIKLI ÖMÜRLER ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN

 3. Bir bursasporlu daha geldi aramıza Allah analı babalı büyütsün kaptan en kısa zamanda bursa’ya bekliyoruz.

 4. Bıyık da bırakmış keranacı. Aynı Türk gibi olmuş. Gören de Kemerçeşme’de doğmuş sanacak. Koçum Battal bee.. Daha 33 yaşında bıraktın gittin bizi. Kümedüştük be kaptan bee. Biliyoz o şerefsiz Ali Ay yüzünden gittin ama, senin 33 yaşında bıraktığın yerde şimdi 39’luk Selçuk Dede’lerle, 36’lık şımarık Özer’lerle flan küme çıkmaya uğraşıyoz burlarda. Kızına Allah ömürler versin. Tebrikler Kaptan. Unutulmazsın. İyi günler ilerde. Bu döküntüler gidecek. Bir gün sen geri döneceksin.Deli İbo’ların, Morinyo Yalçın’ların yaptığı ve yapacağı hocalığı, sen serçe parmağınla yaparsın.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu