Bir kamp macerası

Bursaspor’da Avusturya kampı dolu dolu geçiyor. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu oyuncularına yoğun bir tempo uygularken, takımdaki arkadaşlık ve uyum üzerine de yoğun bir mesai harcanıyor. 

Kısa sürede oyuncuların birbirlerine uyum sağladıkları gözlenirken, yapılan etkinlikler de bunda başrol oynuyor. Önceki gün ayak golfu sonrası Bursasporlu futbolcular ortaya renkli görüntüler çıkardı. 

3. OLANLAR YUHALANDI

Turnuva şeklinde yapılan oyunun şampiyonluğunu İsmail Konuk, Muhammed Şengezer ve basın sorumlusu Orçun Olukçu’dan oluşan 3’lü elde etti. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu şampiyonlara kupalarına takdim ederken tüm takım birincileri kutladı. 

Turnuvanın 2.’liğini Bilal Kısa, Erdem Özgenç ve malzemeci Gökhan Tokcan kazanırken, 3. olan Kubilay Kanatsızkuş, İsmail Can Çavuşluk ve tercüman Altuğ Günaydın ise yuhalandı. Özellikle tercüman Altuğ’un oyunda hile yaptığını belirten futbolcular, esprili bir şekilde Hamza Hamzaoğlu’na şikayetlerini iletti. 

MUTLU YILLAR SERDAR

Barbekü partisinin ardından ise takımın tecrübeli ismi Erdem Özgenç ve masör Mustafa Övünç müzik ziyafeti sundu. Söyledikleri şarkılarla Avusturya’yı inleten ikili uzun süre alkışlandı. Bursaspor’un yeni transferi Serdar Kurtuluş’un ise doğum günü kutlandı. 29 yaşına basan tecrübeli futbolcu pastasının mumlarını üflerken, teknik heyet ve takım arkadaşlarının tebriklerini kabul etti. Son yılların en verimi kamp dönemini geçiren yeşil beyazlılardaki bu ortam yaklaşan lig öncesi camiaya umut veriyor. 

İkinci rakip Salzburg

Bursaspor, Avusturya kampındaki ikinci maçını bugün Avusturya Bölgesel Lig Batı takımlarından Austria Salzburg ile yapacak. Salzburg’taki karşılaşma TSİ 19.30’da başlayacak ve Bursaspor TV’den naklen yayınlanacak. İlk maçını Çek Ligi takımlarından Boleslav ile yapan ve sahadan 3-2 mağlup ayrılan yeşil beyazlılarda Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun bugün bütün oyuncularına şans vermesi bekleniyor. 

Deniz Yılmaz’la toplantı

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, dünkü sabah çalışması öncesi takımın golcü ismi Deniz Yılmaz’la yaklaşık 15 dakika süren bir toplantı gerçekleşktirdi. Hamza Hoca, tecrübeli futbolcudan sakatlığı ile ilgili bilgi aldı. 

 

Kaptan dediğin böyle olur

Bursaspor’un dünkü sabah antrenmanındaki bir detay dikkatlerden kaçmadı. Taktik ağırlıklı idmana geçileceği anda Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu tüm takımdan kaleyi taşımalarını istedi. Kaleyi taşımaya giden ilk isim takım kaptanlığına getirilen Pablo Martin Batalla olurken, Arjantinli yıldızın bu hareketi takım arkadaşlarından takdir topladı.

Futbolculardan farkı yok

Bursaspor’un yardımcı antrenörlerinden Fuat Buruk’un futbolculardan aşağı kalır yanı yok. Takımla birlikte gerek kondisyon gerekse taktik idmanlarda birlikte çalışan genç antrenör dünkü ikili mücadeleler sırasında Pablo Martin Batalla ile karşılaştı. Kaleci antrenörü Metin Mert kenardan “İki Arjantinli karşı karşıya. Haydi Fuat Hoca devir şu Batalla’yı’ diyerek espri yaparken, Fuat Hoca’nın formu takımdan alkış aldı. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı