Bir gün Bursaspor’un başında olacağım!

Manisa Futbol Kulübü'yle yollarını ayıran deneyimli teknik adam, AS TV'de yayınlanan Satırbaşı programında, bir gün Bursaspor'un başına yeniden geçeceğine inandığını söyledi.

Bursaspor‘un sembol isimlerinden, İsmail Ertekin AS TV‘de yayınlanan Satırbaşı programına konuk oldu. Melisa Öztürer‘in sorularını yanıtlayan deneyimli teknik adam öncelikle Manisa Futbol Kulübü ile yol ayrılmasının ardından gündemi değerlendirdi. Kariyerinde Balıkesirspor, Bandırmaspor ve Turgutluspor‘da yaşadığı şampiyonluklar bulunan Ertekin en büyük amacının kendi takımına faydalı işlere imza atmak olduğunu söyledi. İsmail Ertekin, ”Günün birinde Bursaspor‘un başına geçeceğim” ifadesini kullandı.

DEMEK Kİ KENDİMİZİ SEVDİREMEDİK

Deneyimli çalıştırıcı, “13-14 yaşımdan beri Bursaspor‘un içerisindeyim. Senenin başında gel takımı toparlayalım diye çağıran olmadı. Bursaspor‘dan gelecek teklife her zaman hazırım. Ancak, Bursaspor‘da bu tür bir görev bize layık görülmüyor. Kaşının altında gözün var diyorlar. Kulübü yöneten arkadaşlara kendimizi sevdiremedik demek ki. İnşallah doğru zamanda doğru yerde bir gün bu görev bana nasip olur. Birikmiş tecrübemi ortaya koymak için gerekli tüm çabamı sarf ederim” diye konuştu.

ÜZÜLMEZ: BÜYÜK ŞANS

“Kulübün başında ben olsam ben de bu oyuncuları alırdım. İbrahim Üzülmez‘in hakkını yememek lazım. Geldi inanılmaz bir sinerji yarattı. Maçları kazandı. İbrahim hoca Bursaspor adına büyük bir şans.”

HEMEN SİLİNİP ATILMAMALI

“Futbolda sabra, zamana ve doğru yatırıma ihtiyaç var. Hiçbir şey 3 günde olmuyor. Biz bunların hiçbirini yapmıyoruz, ondan sonra bu neden olmadı diye kendi kendimize tartışıyoruz. İstikrar her zaman başarıyı getirir. Futbolcular ve teknik adamlar bir kalemde silinip atılmamalı. Bunu hiçbir zaman unutmamalıyız.”

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sevgili hocam gel de bu İSTİKRAR olayını bizdeki Sabırsız ve skorcu zihniyete anlat.
  Son on senede 5 başkan, 20 antrenör, 200 futbolcu değiştiren yere gelmeye pek özenme.
  Sonuçta olası iki kötü sonuçta seninde akıbetin öncekilerden farklı olmayacak.
  Ne kadar sabır, istikrar ve destek o kadar çok başarı.
  Ne kadar bu saydıklarımın tam tersi, o kadar çok kaos, borç, ve hüsran.

  34
  1
  1. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   2 maç kaybetsin hemen başlarsınız “İsmail İstifa” diye. Koca Şampiyon teknik direktöre “Sonsuza kadar” diye bağırırken, sonra adamı ağlata ağlata gönderdiniz. Bu camiadan bi cacık olmaz. Morinyo Yalçın’lar, Deli İbo’lar yakışır size.

   42
   15
 2. O günü dört gözle bekliyoruz Hocam.
  Ama dua edelim Şampiyon Başkan gibi bir başkan zamanında olsun da orta/uzun vadeli başarıları birlikte kutlayalım…

  8
  6
 3. Böyle bir Bursaspor’un başına geçmen çok zor Hocam bu proje Bursaspor’u yok etme projesidir senin de bunu kabul etmeyeceklerini bilirler…
  Önce Taraftarı böldüler yetmedi yöneticileri böldüler baktılar Bursaspor hala yok olmuyor TFF e başvurdular yardımcı olun olmazsa puan silin dediler…eğer bu da olmazsa yeni kanun çıkarın lütfen yeter artık dediler…Gençlerle başlamıştık lige ne güzel de gidiyorduk gereksiz 6 transfer -3 puanı çaktılar..devre oldu Jorguare gibi Bursaspor’u ezbere bilen biri almayıp gittiler yine macera aradılar..Zaten sene sonu ilk 6 da olursak çakacaklar -6 puanı düşmediğinize sevinin diyecekler
  Her şerde bir hayır varmış derler ya belki o zaman sen gelebilirsin Hocam..

  2
  2
 4. Sevgili Bursasporlular herşey duygusal ülkemizde şu an futbolda ki para nın getirdiği şımarıklık ile hiç birşey yapılamaz çünki tepedekilerin işlerinie gelmez o gelir o alır bu götürür zihniyeti mevcut ama kimsede kral çıplak demiyor neden acaba futbolun içinde kim var ise gücü ve etkisi nisbetinde nemalanıyor ve sesler çıkmıyor aslında en büyük gerçek futbol da sevgi nin yerine kumar aldı tüm olay bu dur ve gün geçtikçe sevgiyi daha da bitiriyorlar 3 milyonluk şehirde 20 bin olduk mu iyi diyoruz bu şehir 240 bin nüfusu var iken 15 bin taraftarı vardı kimse kimseyi kandırmasın

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu