Bir Badu seferi daha!

Bursaspor yönetiminin, Emmanuel Badu için yarın yeniden İtalya'ya gitmesi gündemde...

26 yaşındaki oyuncuyla prensipte el sıkışan ancak kulübü Udinese‘yi ikna etmekte zorlanan yeşil beyazlıların, kiralama bedeliyle ilgili yarın son kez yüz yüze bir görüşme gerçekleştireceği öğrenildi.

Kaynak
Olay

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Valla futboldan soğudum gram heyecan kalmadı içimde teşekkürler ali ay 30 yıldır kimsenin yapamadığını yaptın.

  48
 2. Satın almayı geçtim,futbolcu kiralamayı bile beceremiyen bir Yönetim ! Bursaspor Kulübünü kimlere emanet etmişiz !!!!!

  10
 3. Bu oyuncu için ptrmier ligin yeni takımı huddersfield ilgilenir gibi oldu ancak teknik direktörleri udinesse ile yaptıkları hazırlık maçından sonra ilgilenmediklerini açıkladı. Bir alt ligden birmingham’ın teknik patronu redknapp oyuncuyla görüştü fotoğrafları basında yer aldı. Ayrıca middlebrough’nun ilgilendiği söylentisi var.google’da oyuncuyla ilgili haberleri ararsanız bilgilere ulaşılıyor. Neticede Oyuncu ayrılmak istiyor udinesse’de satmak. Biraz gayret edilirse bu iş olabilir. Bari bu transferi bitirin artık.

  4
  0
 4. Ne baduymuş be arkadaş bir aydır Ada’mı bırakın transfer etmeyi kiralayamadık bile. Sanırsan messi ronaldo. Gündem yaratıp taraftarı oyalıyorlar. Tepki verilmesin diye. Olacağı bişey yok bu çöplerle devam.

 5. Bu seferlere gidip gelenleri anlıyorum. Türkiye’de içki pahalı, gerek İtalya’dan gerek freeshop’tan ucuz içkileri yüklenip gelecekler. Yoksa tuvalet bekçiliğini bile yapmakta zorlanacak adamlar bunlar. Ulan bana bakın, içki sigara faturalarını kulübe kakalamayin ha.

 6. Kulübe parası dışında verebilecek hiçbir şeyi olmayan ve ekibinden ne beklenebilir ki .Ne yazık bu iş bilmez adamlardan medet umuyoruz.

 7. Clichyi Gökhan unleri adabayoru alabilen başakşehir kadar olamadık be tüh yazıklar olsun siz baduyu maduyu almayı bırakın daha bakkaldan çilek bile kiralayamazsiniz !!!!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu