Bir Anadolu takımının 100. maç gururu!

Bursaspor ile Fenerbahçe, Süper Lig‘de 100. randevularına çıkacak.

Bu eşleşme, Süper Lig tarihinde Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray‘ın kendi aralarındaki eşleşmeleri haricinde dalya yapan ilk eşleşme olacak.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ben bu maçta tff ve yayıncı kuruluşun fenere moral ve can vermek için aleyhimize sonuç çıkaracaklarını düşünüyorum tehlikeli bir maç kırmızı kart veya penaltı olması muhtemel

  98
  2
  1. @Berke1963 yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim… bizlere taraftara bağlı ve büyük iş düşüyor. Takım biliyor ,soğuk Kanlı olmalıyız.
   Bakın bile bile…ve hep aynı hatalar olucak , söylemesi benden…ona göre davranmak lazım,ama nerde..
   Akıl yok ki..

   26
   1
   1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

    Tam benim dediklerimi demissin.. volkana yine küfür yine yabancı madde olacak aslında şöyle yapılsa tam kaleye gelirken büyük yüksek bi sesle INADINA TEKSASS TEKSASSS Diye inletsek stadı çok gÜzel olur yıllarca aynı cahillik yeter artık ama yaa

    15
    1
 2. Bu maç ile galip gelirsek süper lig kaderimizi de ona göre belirlemiş olucaz. Umarım hakkımızı yemezler ve keyifli bir maç izleriz.

  46
  3
  1. @Rnkc yorumuna yanıt olarak

   Yine mi kırılma maçı yani ? Bir arkadaş yazmıştı her maç kırılma maçı mı olur diye. Ben de katılıyorum. Geçti artık kaderimizi şekillendirecek maçlar. Bu maçın sonucu bir şeyi değiştermez.

   13
   2
   1. @egori yorumuna yanıt olarak

    Nasıl değişmez miş…şu kırılma maçlarında neyazıkki dökülüyor uz.
    Ve en önemli maçlardan biri yarın, yenilirsek oralardan bide zor çıkarız. Takım telaşa girer, zaten para da yok , topçular maaş lalarını düzgün alamıyorlar….
    Bu maç ya kurtuluş ya Batmanın devamı bence ..

    3
    3
 3. Bence onların Şerefli bir Anadolu takımıyla yaptıkları 100. Maç onlar için gurur! Bursasporla oynamak onların gururu!

  20
  1
 4. Bana bu sene agucu düşecek gibi geliyor çok kötüler ilk yarı 20 puan yaptilar ama 2yari 10 puan yapamazlar gibi geliyor nedersiniz

  3
  1
 5. Maçın ilk düdüğünden önce hakem ve topçular çıkar çıkmaz agresif bi tribünle baskı altına almalıyız. Laylaylom besteler yerine daha agresif bestelerle ateşlemeli ve etki altına almalıyız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu