Bir açıklama da Mesut Ünal’dan!

Sosyal medya hesabı twitter’dan bir paylaşım yapan Mesut Ünal’ın açıklaması şöyle:

BURSASPOR’da çalıştığımız dönemde koordinatör ve yönetici ilişkisi içinde Ali Turan’la çok uyumlu çalıştık. Ayrıca dostluk derecesinde bir yakınlığımız oldu. Annesinin hasta olduğu dönemde kendi talebimizle desteğimiz olmuştur. Kendisinin kesinlikle bizden bir talebi olmamıştır. Her hangi bir alacağımız söz konusu değildir.

Bursaspor’dan ayrılmamızla ilgili olarak içlerinde yönetici, antrenör, ve gazetecilerin olduğu bir grup etken olarak çalışmıştır. Bu süreçte oğlumun mutsuzluğunu dile getirmeme rağmen dikkate alınmamıştır. Neticesin de Hasan Basri Bursaspor dan ayrılmış,  özellikle İstanbul takımlarından çok istenmesine rağmen , BURSASPORluluk hassasiyetimizden dolayı, çocuklarınım daha iyi eğitim alabilmeleri adına ailecek İngiltere’ye yerleşmiş bulunmaktayız.

Sonuç olarak kendi çıkarlarımızı düşünseydik ve sisteme uyum sağlasaydık belki 20 yıl Bursaspor da çalışabilirdik. Ama biz Bursaspor’a hizmet etmeyi amaçladığımız için ayrılmak zorunda bırakıldık.”

Saygılarımla

MESUT ÜNAL

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu