Biletlere yoğun ilgi

17 Temmuz Perşembe günü saat 21.30’da Bursa Atatürk Stadı’nda oynanacak karşılaşmanın biletleri, Sabah saat 09.00’da Atatürk Stadı bilet gişesinden satılmaya başlandı. Ancak taraftarlar, çok erken saatlerde gişe önüne gelerek beklemeye başladı.

 

GİŞE ÖNÜNDE ÇEKYATTA YATTILAR

Saat 02.30’da gişe önünde beklemeye başlayan taraftarlar ilginç görüntüler oluşturdu. Koltuk ve çekyat getiren kimi taraftarların uzanarak bilet kuyruğunda beklediği gözlendi. Sahuru gişe önünde yaptığını söyleyen taraftarlar, gündüz sıcağında bilet kuyruğunda fazla beklememek için erken saatlerinde gişe önlerine gelmek zorunda kaldıklarını dile getirdiler.

 

“SAHURU BURADA YAPTIK”

Takımlarını özlediklerini belirten taraftarlar, şunları ifade etti: “Gece geldim, sahuru burada yaptım, namazımızı kıldık. Hak ettik ve biletimizi aldık. Böyle sıkıntı yaşamamak için erken geldik. Arkadaşlarla çekyat getirdik rahat edelim diye. Biz bunu dört gözle bekliyorduk. Bu sene Avrupa’ya gidemeyeceğiz diye üzülüyorduk. Allah’a şükür şans güldü bize.”

 

ŞENOL GÜNEŞ’İN GELİŞİ İLE AYRI BİR HAVA OLUŞTU

Bu sezon Şenol Güneş’in gelmesi ayrı bir hava oluştuğunu belirten taraftarlar, “Ertuğrul Sağlam’ın geldiğindeki hava oluştu. Ama yönetim transfer konusunda biraz cimri davranıyor.” ifadelerini kullandı.

Atatürk Stadı önündeki bilet kuyruğu kısa sürede stat dışına kadar uzadı. Takımları lehine tezahürat yapan yeşil-beyazlılar, e-bilet uygulamasına ise tepki gösterdi.

BİLET FİYATLARI

Taraftarlar, kişi başına en fazla 5 bilet alabiliyor. Bilet satışları, akşam saat 19.00’a kadar devam edecek. Bilet fiyatları ise şöyle: VIP A-B 1.Sıra: 300 TL VIP A-B 2…6.Sıra: 200 TL Kapalı A-B-C: 100 TL Maraton: 40 TL Kapalı Kale Arkası: 20 TL Açık Kale Arkası: 10 TL Misafir: 10 TL

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı