Bilet satışları sürüyor

Bursaspor’un Ceyhanspor ile oynayacağı kupa maçının 10 TL ile 75 TL arasında değişen fiyatlardaki biletlerin satışı sürüyor.

Karşılaşma için stadyuma gidecek taraftarlar elektronik biletin yanı sıra stadyum gişelerinden TC Kimlik No ve HES kodunu belirterek kağıt bilet temin edebilecek.

Engelli bileti ise bu karşılaşmada uygulanmayacak. Güvenlik gerekçesiyle Batı Alt Tribünde sadece 103 Nolu Blok biletleri satışa çıkarılacak.

Bilet fiyatları şöyle:

Vip 1.Balkon: 75 TL

Batı Alt Tribün: 50 TL

Doğu Alt Tribün: 25 TL

Doğu Üst Tribün: 15 TL

Güney Kale Arkası (Teksas): 10 TL

TOFAŞ Tribünü: 10 TL.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ben Bursada olmadığımdan dolayı gidemedim,oğlum ve arkadaşı bilet alamadan gişelerden geri dönmek zorunda kaldılar.Passolig kartı vizeli olmadığı için kağıt bilet alıp girmek istediler ama o da biraz uğraştırınca giremediler maça…Bu arada ben tam bu yorumu yazarken penaltı kazandık ve malum kanal penaltı atışımızı göstermeden erzurum maçına geçiş yaptı.Sizin gibi kanalın ben taaa ….

    1. @Kilic_17 yorumuna yanıt olarak

      Sen yeter ki gel, her türlü girersin. Kapıda parolayı söyle, Kılıç _alttan tire 17 de, kapı otomatik açılacak, sen geç içeri.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu