Bilet fiyatları belli oldu

Bursaspor'un deplasmanda oynayacağı Afjet Afyonspor maçın bilet fiyatları belli oldu

Afyon Kulübü tarafından yapılan açıklamada “Biletler Pazar günü saat 13.30-17.00 arasında Zafer Meydanı‘nda bulunan Zafer 03 Kafe‘de 10.00-22.00 arası Yeşilyol Özsüt ve Park Afyon Store3‘te,maç günü ise saat 17.00’den itibaren Zafer Stadyumu bilet gişelerinden satışa sunulacaktır.” ifadeleri yer aldı.

Bilet fiyatları ise şu şekilde;

Maraton 20 ₺
Kuzey Kale 15 ₺
Güney Kale 15 ₺
Vip 100 ₺
Deplasman 15 ₺

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Niye sadece a.ay. E.korustan R.bolukbasi na niye veriyorsunuz ayarı birde Recep Altepe. Adamlar bombanın pimini çekti A.ay in kucağına koydu

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Sadece ali Ay mı yaptı recep bölük başı erkan kurustan mesut bunların enbasi takimi bu hale getiren recep bölük başı o paralar ondan cikicak takmış herkes bi ali ay hesap sorulcaksa bu ilk önce recep bölük başı olması lazım

   1. @Dağlı yorumuna yanıt olarak

    Deplasmandan. Afyon’dan alacan. Afjet firmasına gidecen, kuyruğa girecen, 15’i ateşliyecen, kale arkasına oturacan, 4 yiyip gelecen.

    16
    8
 1. Hepimizin bildiği gibi, umut en son ölür. Ancak Bursa’da umut, İbrahim Yazıcı‘nın ölümüyle uzun zaman önce gömülmüş gibi görünüyor.

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu