Bilal yine sakatlandı!

Tecrübeli orta saha oyuncusu, 38. dakikada sol alt adalesinde sertleşme olduğu gerekçesiyle yerini Kofi'ye bıraktı.

Bursaspor‘un geçtiğimiz sezon büyük umutlarla transfer ettiği ancak kendisinden bir türlü faydalanamadığı tecrübeli orta saha oyuncusu Bilal Kısa, dün yine sakatlandı. Fransız Teknik Adam Paul Le Guen tarafından sahaya ilk 11’de sürülen tecrübeli orta saha oyuncusu, ayağına top bile değmeden kenara geldi.

Kontrol edilecek

38. dakikada çıkmak isteyen ve Paul Le Guen‘e işaret eden Bilal Kısa’nın yerine Kofi oyuna dahil oldu. Tecrübeli oyuncunun sol alt adalesinde sertleşme olduğu ve bu yüzden oyundan çıkmak istediği öğrenildi. Bilal‘in yapılacak kontroller sonrasında son durumuna bakılacak.

Kaynak
Olay

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @gorhan zencibay yorumuna yanıt olarak

   Seni kınıyorum . Onlar da işini layıkıyla yapmaya çalışan saygıdeğer futbolcu kardeşlerimiz . Furkan olsun Bilal olsun Sercan olsun . Bu şekilde aşağılayıcı ifadeler Biz Büyük Bursaspor taraftarına yakışmıyor . Saygılar Sayın Zenci Bey .

  2. @gorhan zencibay yorumuna yanıt olarak

   Gs muhtemel bir yabancı sınırıyla serdarı oynatmasa bile üstüne kar koyarak gönderir yine de kar etmese bile bize verdiği adamlarla bu açığı kapatır.Yani adamlar resmen transfer ederek kar yaptı biz de oyuncu satarak zarar ettik şu transfer işini iyi öğrenmemiz gerek.

   24
   2
 1. Vampir gibi kulübe yapıştınız oynamadan para almayada alıştınız onurunuz gururunuz haysiyetiniz varsa defolun gidin bu kulüp zaten krizde bu durumdayken vampirlik yapanlar hep hatırlanacaktır erkenden defolun unutulun..

  44
  2
 2. Bu kulübün başına ne geliyorsa yönetenlerin vizyonsuzluğundan geliyor, zamanında bu Hamzaoğlu vizyonsuzunu getirirken bu çöpleri de başımıza dolayacağı belliydi bile bile lades resmen! Başkan da hiç ağlamasın para yok diye kendisi de bu çöpleri alarak borçların artmasına sebep olmuştur.

  24
  2
 3. Artık bilal kendisinde biraz hakkaniyet düşüncesi varsa artık beklentisi olmadan gider burada oynama şansı yok oynayacağı takıma gitsin artık bizde kurtulalım oda kurtulsun

  20
  1
 4. Acaba yastığa başına koyunca hiç vicdanı sızlamıyor mu ? Geldiğinden beri aldığı paranın 10 da 1 inin bile hakkını vermedi..

  16
  1
 5. bunlar
  kendine bakmayan topçular bu maçlar onlar için aslında büyük fırsat fakat beyinde top oynama bitmiş

 6. Yeter artık BİLAL EFENDİ, biraz gurur ve onur varsa sende çek git artık şu kulüpten, nedir senden çektiğimiz bizden alacağın paraya ihtiyacın mı var senin sanki, daha düşük ücret anlaş ort asıra Anadolu takımıyla, dön tekrar gerisin geri AKHİSAR YOLLARINA Gs’li hocan da seni bekliyor açmış kollarını, hadi koçum bu sana son ikazımız artık gördüğüm her yerde GO HOME BİLAL EFENDİ diyeceğim sana, bu mahalle baskısı yapıp zorla göndermeliyiz, kulübümüzün menfaati, düzlüğe çıkması için bu hareket artık şart oldu.

 7. ehhh be bilal,
  profesyonel mi? sin, duygusal mı? sın, belli değil…
  profesyonelsen, ben futbolcuyum! diyorsan çalış, çabala, çık topunu oyna kaliteni göster, seni protesto edenleri utandır. aldığın parayı hak et…
  duygusalsan, yani gururluysan SOL ALT ADALENE ! başlatmadan ! üçüne, beşine bakma çek-git…
  bu meslek de sağlık-sakatlık, kar-zarar, alkış-protesto, sevgi-öfke, destek-eleştiri, form-formsuzluk, vs-vb, ve en önemlisi de HARAM !-HELAL ! diye bir şey var…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu