Bilal “Tedirginlik yaşıyorum”

Bilal Kısa performasnı ile ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunurken tribünün olumus yönde olan tepkilerinden etkilendiğini ifade etti. Bilal açıklamasında ” 10 haftalık periyoda baktığımız zaman gayet güzel bir seri yakaladık. Puan olarak da iyi bir yerdeyiz. Belki de sezon başında bu performansımız tahmin edilmiyordu. Kamp döneminde iyi bir arkadaşlık yakaladık. Sezona iyi bir başlangıç yaptık. Evimizde Başakşehir’e yenildik. Ancak sonrasında oyun anlamında olmasa dahi mücadele anlamında iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Konyaspor ve Alanyaspor ile Karabükspor maçlarında oyun anlamında iyi performans sergilediğimiz düşünüyorum. Sezonun ilk yarısının bitmesine altı hafta kaldı. Bu hafta milli takım arasının ardından Akhisarspor maçını kazanarak bir seri yakalamak istiyoruz. Kalan haftaları iyi bitirip 3. Veya 4. bırakmamak istiyoruz.

 

Sezona Adana’da başladık. İyi bir galibiyet aldık. Ancak sonrasında benim için  biraz sıkıntılar oldu. Ben işime odaklanıyorum. Kafama takmak istemiyorum. Eğer düşünürsem beni geri atacağını da biliyorum. Bunlardan ders çıkarmalıyım. Sonuçta genç bir oyuncu değilim. Ders çıkarmam gerekiyor. Demek ki yeterli performans sergileyemedim. 20 dakika veya ilk 11 hocam ne kadar şans verirse değerlendirmek istiyorum.

 

Bir gazetecinin “Tedirginlik yaşıyor musun?” sorusuna ise Bilal Kısa “İster istemez tabii ki bir tedirginlik yaşıyorum. Genç veya tecrübeli oyuncu da olsa fark etmez. Bu sıkıntıları yaşar. Bende bunları yaşadım ve atlatmaya çalışıyorum

 

Çok üzüldüğüm anlar oldu. Mukavelem devam ediyor. Tabii ne olacağı belli olmaz. Bazı taraftarlarımız bana destek oldu. Onlara çok teşekkür ediyorum. Buraya faydalı olmak zorundayım. Bizlere güvenen insanlar var. Mücadele etmeye devam edeceğim. Genç oyuncu değilim ve kendimi kanıtlamak gibi bir çabam da yok. Elimden gelen en iyisini yapmaya çalışacağım.

 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu