Bilal “Şut yeteneğim Allah vergisi”

Tecrübeli orta saha, kampı şöyle değerlendirildi:

“Kampta yaşadığımız bu birlikteliği her yerde göstermemiz lazım. Takım olduğumuzu hep beraber görevimiz yapmamız lazım. Hocamızın da bizden istediği de bunlar ve zaten sizler bunların farkına varıyorsunuz. Kamp bizim için çok güzel geçiyor. Burada konakladığımız otel, sahalar, imkanlar çok güzel ve üst seviyede gerçekten güzel bir ortamda çalışıyoruz. Bizim için kamp çok güzel ve yorucu geçiyor. Bugün de o yorucu idmanlardan birisini yaşadık. Sabah idmanında çok iyi çalıştık yükleme yaptık. Bu dönemi en iyi şekilde atlatıp hazır bir şekilde Bursa’ya döneceğiz”

“GENÇLERE DESTEK VERMELİYİZ”

“Ben Bursaspor altyapısını geçtiğimiz sene takip ediyordum. Hamza hoca son dönemlerde A takımda genç oyuncuları da forma şansı vermişti. Geçtiğimiz senden yetenekli gençlerin olduğunu gördük. Burada da çok yetenekli arkadaşlarımız var. Bizler de tecrübeli isimler olarak onlara gerekli desteği verip takıma faydalı olmaları için yardım ediyoruz. İnşallah tecrübeliler ve gençler olarak bir bütün oluruz. Tabii gençlerin önünde daha çok uzun bir zaman var. Bizler de elimizden geldiği kadar onlara yardımcı olacağız. Bu bağı lige yansıtarak iyi bir başlangıç yaparsak çok güzel olur”

“BURSASPOR’UN HEDEFİ İLK İKİ İÇİNDE OLMALIDIR”

“Kişisel olarak hedefim geçtiğimiz sezonun üzerine koymak. Geçen sezonda iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum. Performansımı her sene bir tık daha yukarıya çıkartmam gerekiyor. Lig her sene daha da zorlaşıyor. Bursaspor’un hedefi ilk iki içinde olmaktır. Çok büyük bir taraftar grubumuz var onların da desteğiyle güzel başarılar yaşayabiliriz” 

“ŞUTLARIM ALLAH VERGİSİ YETENEKTEN”

“Uzaktan attığım goller için genç yaşlarda çok çalışmıştım. Duran toplardan ziyade hareketli topa vurup attığım goller çok güzel olmuştu. Çalışmadan hiçbir şey olmuyor. Bir nevi Allah vergisi yetenek olduğunu düşünüyorum. Geçen sen güzel goller atmıştım. İnşallah Bursaspor’da da böyle goller atabilirim”

“HAMZA HOCA BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL BİR İNSAN”

“Hamza Hamzaoğlu Bursaspor’a geldikten sonra iyi bir dönem yakalamıştır. Akhisar’da da beraber çalışmıştık. Galatasaray’da da kısa bir süre çalıştık. Bu yıl Bursaspor’da buluştuk ve uzun bir süre beraber çalışabileceğiz. Hocamızın büyük hedefleri var. Bursaspor’u en yüksek yerde görmek istiyor. Biz oyuncular olarak onun direktifleri ile bunu başarmaya çalışacağız”

“TİMSAH ARENA MUHTEŞEM!”

Ben Galatasaray’da oynarken Timsah Arena’da sakatlığım nedeniyle tribünde oturmuştum. Taraftarın muhteşem şovunu izlemiştim. Gerçekten bu taraftarın ne kadar coşkulu olduğunu biliyoruz. İç saha maçlarında Bursaspor 1-0 önde başlıyor.

“BEN BURSASPOR’DA ÇOK MUTLUYUM”

“Transferim çok ani gelişti. Serdar Aziz takası ile Bursaspor’a geldim. Benim için bir sıkıntı olmadı. B-Bir gecede Bursaspor ile anlaştım. Burada olmaktan çok mutluyum. Benden beklenilenlerin farkındayım”

“BATALLA ÇOK ÖZEL BİR OYUNCU”

“Onu şimdi daha da yakından görüyorum. Rakipken izlerken saha içinde farkını belli ederdi. Bursaspor’a çok emek vermiş ve şampiyonluk yaşamış bir oyuncu olduğunu biliyorum. Katkıları takıma çok büyük ve taraftarın sevgisini kazanmış bir isim olduğunu görüyoruz. Sahada bir şeyler ortaya koyarsanız taraftar sizi destekleyecektir. Bu yönden çok özel bir futbolcu ve onunla oynamaktan çok mutlu olacağım. İnşallah beraber güzel bir ikili olup taraftarımıza iyi ve zevkli bir futbol izlettiririz.”

 

Adnan BATIR Windischgarten Avusturya

 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı