Bilal Kısa’dan prim açıklaması

Açıklama şöyle:

Son dönemde futbol kamuoyunu meşgul eden ‘Milli Takım ve Prim‘ tartışmalarının içine yalan ve baştan sona hayali senaryolar yazarak çekilmek istenen futbolcumuz Bilal Kısa, geçtiğimiz günlerde Fanatik Gazetesi’nde “Bilal Kısa’dan Terim’e şok telefon” başlığı ile yayınlanan haberle ilgili bir açıklama yaptı

Gazetede yayınlandıktan sonra internet mecrasında da hiçbir doğrulama gereği duyulmadan kullanılan haberin baştan sona düzmece ve hayal ürünü olduğunu söyleyen futbolcumuz, “aslında kamuoyunun sadece şunu bilmesi bile haberin yalan olduğunu ispatlamaya yeter. Ben Fatih Terim‘le ne bugün ne de geçmişte hiç telefon görüşmesi yapmadım. Hatta hocamın telefon numarasını bilmem, telefonumda da kayıtlı değil. Başlığından son noktasına kadar tek bir kelimesi bile doğru olmayan ve dolayısıyla haber bile diyemeyeceğim bu hayali senaryo ile neyi hedeflediklerini anlamakta da güçlük çekiyorum. Milli Takım ve Ay yıldızlı formayla ilgili hayallerimin ve hedeflerimin içinde parayı, primi bir an bile olsun düşünmedim, aklımdan bile geçirmedim. Milli formanın onuru ve gururu, parayla pulla ölçülecek bir şey olmadığı gibi, bundan sonra da milli takımın bir parçası olmaya devam etmek için sürdüreceğim mücadelemde primin mevzu bahis olması söz konusu değildir.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı