Bilal Kısa Bursaspor’a gelecek mi?

Galatasaray forması giyen Bilal Kısa için basında yer alan “Bursaspor’a gidecek” haberleri gündemi fazlasıyla meşgul etmeye başladı. Bilal’i Galatasaray’a aldıran Hamza Hamzaoğlu, Akhisar Belediyespor‘da parlattığı oyuncuyu Bursaspor’da da görmek istiyor.

Menjeri Özkan Doğan açıkladı, Bilal Kısa Galatasaray’da kalacak mı?

Ertan Süzgün, oyuncunun temsilcisi Özkan Doğan’a ulaşırken FutbolArena‘ya özel açıklamalarda bulunan Doğan, “Bilal Kısa, Galatasaray’da oldukça mutlu. Sarı kırmızılı formayla 36 maçta 8 gol 5 asistlik performansla oynadı. Bunlar sadece dedikodu” diye konuştu.

Bilal’in 1 yıllık daha sözleşmesi olduğuna vurgu yapan Doğan, “Galatasaray’ın bizden ayrılması yönünde bir talebi olmadı. Zaten Bilal de kesinlikle ayrılmayı düşünmüyor. Her şey iyi gidiyor. Asparagas haberlere kulak asmamak gerek” dedi.

Bilal’in sözleşmesi önümüzdeki sezon biterken Özkan Doğan, oyuncunun 20 maç oynaması durumunda 1 yıl daha kontratını uzatma durumunun olduğunu yine Futbolarena’ya açıkladı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu