Bilal Kısa, Akhisarspor ile imzaladı!

Bursaspor'un sözleşmesini feshettiği Bilal Kısa, Teleset Mobilya Akhisarspor sözleşme imzaladı.

Teleset Mobilya Akhisarspor resmi internet sitesinden şu açıklamayı paylaştı.

Kulübümüz Bilal KISA ile 1.5 yıllık sözleşme imzalamıştır. Takımımıza ve futbolcumuza hayırlı başarılar dileriz.

44 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yaşa be Bilal!

  Fazla katkısı olmasada deniz gibi karaktersizlikte yapmadı hiç bir zaman takım içinde huzursuzluk yaratmadı hayırlı olsun birinden kurtulduk

  85
  7
 2. darısı
  ismail konuk
  serdar kurtuluş
  ricardo faty
  merter yüce
  joshua john
  sercan yıldırım
  sinan bakış’a
  inşallah

  13
 3. Bu adam güzel adam zaten karakter olarak oynamadı oynayamadı ama düzgün karakterliydi geçen sene son trabzon maçında hüngür hüngür ağladı. Takımını düşünmeyen taraftarını düşünmeyen adamın umrunda olmazdı. Yolun açık olsun Bilal yeteneğinin tartışılacak bir tarafı yok zaten ama bişeyler uymadı olmadı yani yolun bahtın açık olsun Bilal..

 4. Dün gibi aklımda trabzondaki hali ligde kalınca ağlaması karekteriyle alakalıydı tüm kalbimle başarılı olursun inşallah adam.!!

  7
  1
 5. Tas yerinde agirdir, davul bile dengi dengine calar.denizde kendi capinda bi klube gitsede asil sevinci o zaman yasasak.

 6. çok kızdık bağırdık çağırdık iki tarafta bir birini sevemedi 2 sezonda tek olumlu hareketi trabzon maçındaki pası ve takımın ağbilerinden olarak takımı hazırlaması motive etmesiydi. kısaca bize sadece hayırlı olsun demek düşer..

 7. hayırlı olsun demek isterdim ama bu adam ilk devre ya sakattı ya da numara yaptı.Hiç oynamadı ama parasını da aldı. Sözleşmesine güvenip yattı durdu o yüzden hayırlı olmasın bursasporun hakkını yedi

 8. ftam köfteci işi anlaşma olmuş. Yönetici odasında montla oturuyor herhalde, üstündeki kıyafete bak, imza için özen titizlik gösterilmemiş.hödükspor.

 9. Bursaspor’umuzun kurumsal hafızası olmalı ve bir daha kesinlekle böyle yanlış sözleşmeler yapmamalı.İsimlerini yazmayı gereksiz görüyorum 6-7 futbolcu takımı neredeyse küme düşürecekti oynayamadıkları ve kendine bakmadıkları için.Bu halde bile paralarını aldılar çatır çatır.Yazık oldu Bursaspor’umuza.

 10. Hayırlı olsun ! Çeşitli sebeplerden bizde her ne kadar oynayamasada hiçbir zaman problem yaratan bir tip olmadı aksine birleştirici yönünün takım içinde bazı konularda çok faydasınıda gördük ! Arkasından kötü konuşmak bize yakışmaz !!!

 11. bursa transfer yapamayacanı anladınız an başka transferleri yayınlayın ve ya dünki yalan transferlerle en azından teseli edin biri birinizi gün boyu mutlu edin insanları akşama doru patlar yalan twumasi yalanı gibi en azından eylendirici tarafı hoş

 12. YETER ARTIK ISYANNNNNN…ALI BEY VE SAYIN YALAKA TARAFTAR GRUBU SIZLERE SESLENIYORUM ADAM ALIN ADAM HER SITEDE BAŞKA HABER NUR TAMAM BIR OLMADI BURSA TARAFTARI BILLUR GECILCEK TARAFTAR DEGIL ICRAAT YAPIN LAN

 13. YALAKA BIR GRUP TARAFTARININ SESI ÇIKMIYOR NEDEN MAMANIZI SAGLAMMI ALDINIZ TRANSFER BU KADAR GEÇ KALIRMI MAC YAKLAŞTI ALOOOOOOOO LIG BASLICAK LAN LIGG

 14. Deniz de kesin gitti zaten transfermarkt te Gençlerbirliğinde olduğu görünüyor, Merter hakkında bilgisi olan var mı?

 15. Şükür ki ayrıldı yollarımız, demek ki transfer yapmak için yapılmaması gerekiyor bunu öğrenmeliyiz,
  Türkiye liginde kaliteli yerli futbolcusunu kimse bedavaya vermek istemez haklı olarak,
  bizim de yapmamız gereken alt yapımızıa güvenip onlara değer vermek, alacaksan bu takıma kaliteli yabancı alıp alt yapıdan gelen gençlerle harmanlamak, diğer türlü ligimizden, hele ki 3 büyütülmüşlerden 25 yaş üzeri topçu almamalıyız artık

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu