Bıktık bu “VAR” dan!

Bursaspor'un VAR sisteminden başı ağrımaya devam ediyor.

Bu sezon birçok golü iptal edilen yeşil beyazlılar, aynı tabloyu Ankaragücü karşısında da yaşadı. 7.dakikada Sakho‘nun attığı golden önce Stancu‘nun rakibine yaptığı harekette faul tespit edildi.

VAR hakemleri golden sonra devreye girerken, pozisyonu tekrar izleyen Özgür Yankaya, golü iptal etti. Bu karar Bursaspor tribünlerinden yine büyük tepki çekti.  Son saniyelerdeki Lima‘nın golü ise ofsayt gerekçesiyle iptal edildi.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ben şunu anladım Bursaspor un bu sene var ıda yenmesi lazım bunun içinde kadro derinliği gerekir devre arası 2 kanat bir orta sahaya adam kesinlikle lazım yoksa bizim işimiz bu sene gerçekten yaş.

 2. Valla dostlar kusura bakmayın ama iptallerin hepsi haklı. Ancak VAR’ı sadece şurada eleştirebiliriz ki renkler bizans renkleri olunca ya da bizim rakiplere karşı olunca ne hakemler ne VAR resmen kör oluyorlar. Yani VAR sadece BURSASPORUMA VAR.

  7
  2
  1. @rebel536 yorumuna yanıt olarak

   söylediklerin doğru…ancak rize maçı ve bu maçta ofsayt nedeniyle iptal edilen goller net gol……adam koşu halinde 1 cm in hesabını yapıyorlar….taktir haklarının golden yana kullanılması gerekir….bjk maçında babel daha önde 5 cm olmasına rağmen gölü vermişlerdi….futbol futbol olmaktan çıkmamalı….bariz ofsat olsa tamam….biz bile çizgi çekildiğinde karar veremiyorsak golü vereceksin…

 3. Evet var kararlari doğru ancak büyük köpeklere geldiğinde var onlara var oluyor adaletten yoksun tff ve hakemler

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu