Bıktık artık kalıcı olmak istiyoruz!

Bursaspor’da Serdar Aziz’in transferi karşılığını Galatasaray’dan bonservisleri alınan Sercan Yıldırım ve Furkan Özçal, yeşil beyazlı renklere geldikleri için çok mutlu. Geçen sezon Kayserispor’da ondan önce de Karabükspor’da kiralık olarak forma giyen Furkan, Bursaspor’da kalıcı olmaya geldiğini belirterek “Büyük bir takıma geldim. Farklı takımlara sürekli kiralık olarak gittim. Bunun sıkıntısını yaşadım. Bonservisim artık Bursaspor’da. Kendimi kanıtlamak istiyorum” diye konuştu.

TECRÜBELİLER VE GENÇLER

Bursaspor’a başarılı olmak için geldiğini ifade eden tecrübeli orta saha oyuncusu “Bursaspor şampiyonluk yaşamış bir camia. İnanılmaz bir taraftar gücü var. Ben de elimden gelen katkıyı sağlamak istiyorum. Başarılı olmak için buradayım. İyi bir kadromuz var. Tecrübeliler ve gençlerin kaynaşması olacak. Ben bu bütünleşmenin Bursaspor’a büyük yarar sağlayacağına inanıyorum” dedi. 

HAMZA HOCA İLE BAŞARIRIZ

Geçen sezon Bursaspor’da kiralık olarak oynayan ve bu kez tapusuyla birlikte yeşil beyazlı camiaya gelen Sercan Yıldırım ise şunları söyledi: “Artık rahatım. Kiralık olarak gitmek farklı bir duygu. Bunun sıkıntılarını ben yaşadım. Kafam tamamen rahatladı. Antrenmanlar yorucu geçiyor. Bursaspor’la tekrar Avrupa kupalarına gitmek, şampiyonluk yaşamak istiyorum. Hamza Hoca ile bunu başarabiliriz”

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı