Bifouma’ya onay çıkmadı!

Demir Grup Sivasspor ile sözleşmesi sona eren ve Bursaspor'da oynamak için nabız yoklayan Thievy Bifouma transferine onay çıkmadı.

Ali Ay yönetimin yaptığı araştırmalar ve Samet Aybaba ile yapılan görüşmelerin ardından problemli bir oyuncu olduğu yönünde bilgi alınınca Thievy Bifouma transfer harekatı başlamadan sona erdi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yaa arkadaş niye balkanlara kuzey avrupa ya bakmıyorsunuz? ?? Ben hiçbir zaman ırkçı olmadım ama zenci futbolcular ( birkaçı hariç diğer iyi olanları tenzih ediyorum ) çok sorumsuz oluyorlar. Bize takımı için ter dökecek futbolcu lazım. …

  37
  1
 2. iyi de transferi kim yapacak. Yönetim mi, Samet hoca mı, Mustafa er mi. Bide 3 sezondur yazıyorum. Bizde başarılı ve uyum sağlayan topçular hep kuzey Avrupa ve Balkanlar dan gelenler olmuştur diye. Bakalım nezaman akıllarına gelecek.

  6
  3
  1. @La Liga yorumuna yanıt olarak

   yanlışın var bakambu nerden geldi endiae nerden geldi baser nerden geldi fransa bugünlerde dünyanın futbolcu fabrikası fransa ingiltere arjantin buralardan topçuyu alacaksın başarı istiyosan

   2
   1
 3. Bu adam bizde iş yapar kardeşim, ne sorumsuzluığunu gördünüz Sivas ta
  işin komik kısmı Ali dedenin yaptığı araştırmalarda sorunlu olduğu anlaşılmış,
  ne araştırması yapmışsın kardeşim, yanında adamla 1 yıl hocalık yapan var o adam bilmicekte
  kim bilecek daha iyi, hoca bilir zaten sorumsuz mu diye

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu