Beyoğlu Yeni Çarşı – Bursaspor maç yayını yok!

Deplasmanda Beyoğlu Yeni Çarşı ile karşılaşacak olan Bursaspor'un maçı için bir yayıncı bulunmuyor.

Türkiye Futbol Federasyonu‘nun yeni yayın ihalesi yapması nedeniyle sürüncemede kalan maç yayını için Beyoğlu Yeni ÇarşıBursaspor karşılaşmasıyla ilgili ev sahibi ekip bir girişimde bulunmadı.

Mücadele bu nedenle canlı olarak herhangi bir platformdan yayınlanmayacak.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Zamanında,şu kulübü kapatın dedik,veya şirketleştirin. Hergün ayrı bir rezillik, koca şehirden,şu kulübü, bataktan çıkaracak 1 tane adam gibi adam çıkmazmı yaa,hergeçen gün kötüye gitmek insanın içini acıtıyor… Sebep olanların Allah belasını versin…

  44
  4
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular şu an tüm camia olarak çöküş teyiz bu zamanda olanlar sevgisizlik herkes herşeyi bilme sorumluluktan kaçış bilgissizlik ahlaksızlık her türlü olumsuzlukların olduğu etkisiz insanların yetkili olduğu bir devirdeyiz herkesim birbirini suçlar lakin suçlu bulunmaz herkes bunları yaparak kendini avutur

   4
   2
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim tff denen başında zat yüzünden yeniden ihaleye aldıklarından birçok takım yayın yapamıyor.Spordan ve futboldan gram anlamayan başkan var ve gs li oyuncuları milli takım sorumları yapıp duruyorlar yapacaksan öz be öz türkiye kökenli Birini yap birliktelik sağlayacak birisi olması lazım almanyada yetişmiş kişileri değil milli takımın çoğusu avrupa kökenli türkiyede oyuncu yetişmiyor bununla ilgili çalışma yok hükümet kendi adamlarını getirip duruyor yeter daha sabrımız taştı işi ehline vereceksin 4 istanbul takımı yabancı oyuncular olmasa avrupada başarılı olabilir mi sizce

   6
   2
  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   koskoca 4 milyonluk şehirde ”BİLGİ, BİRİKİM, DONANIM SAHİBİ VE DE GÜVENİLİR” birinin olmaması mümkün değil.
   ama bu insanlar medya ve taraftarın şerrinden korktukları için başkan adayı ortaya çıkmıyorlar.
   çünkü olası iki mağlubiyette başlarına gelecekleri! biliyorlar.
   sonuçta, bu insanların bir ailesi, çevresi, prestiji, ve ticari itibarları var.
   zaten mevcut medya ve taraftarın böyle birini aradığı da yok.
   zaten bu ikili için, akıl-mantık. ilim-bilim. zaman-sabır-sevgi-kurumsallık civata şeyler.
   bunların istediği başkan parayı bassın. tahtayı açsın. çöpleri toplasın. gününü gün etsinler. gelecekmiş kimin umurunda.

   bir de ”sebep olanların Allah belalarını versin!” buyurmuşsun.
   bunlar hala tanımadıysan sana da yazık.
   bunlar kim mi? kim olacak? taraftar olarak sen-ben. medya olarak da bu sitede yazılarını okuduğumuz medya duayenlerimiz..!

   1060 mış, siyasetmiş hikaye.
   Rahmetli Yazıcıyı bunlar mı istifaya davet etti. kendisine ültimatomlar verdi. gitmesi için protesto amaçlı tribünleri boşalttı?
   5 yıl aralıksız avrupa kupalarına katılmaya dudak büktü?
   süper lig ikinci, üçüncü dördüncülüklerine burun kıvırdı?
   ”şamili alana bilmem kim yanında bedava” diyerek kendi futbolcularıyla kafa buldu?
   Ertuğrul Sağlam, Ozan Tufan, serdar aziz, bekir yılmaz, ertuğrul ersoy, kubilay kanatsızkuş, ve şu an aklıma gelmeyen bir futbolcumuzu milyonların ve sevdiklerinin gözleri önünde sahada ağlatı?
   otobüs çevirip kaptan dövdüler???

   aslında bu tür saçmalıkları çoğaltmak mümkün de değmez. çünkü kervan aynı şekilde yoluna devam ediyor…

   12
   1
 2. Bu kulübü bu hale getirenlerin, sebep olanların, göz yumanların , bedel ödetenlerin.Allah bildiği gibi yapsın.Koskoca kulüp ne durumda yayın bile vermiyorsa gerisini siz düşünün.Hesabı sorulmaz ise zamanın da gerekenler yapılmadığından bu durumdayız.Şehirde artık Bursaspor formalı yok atkılar hiç yok bayraklar yok , şehirde insanlar kendi şehrimizde memleketimizde İstanbul takımlarının formalı insanlar gezmekte hazmetmek çok zor.Gurur duysunlar Bursaspor u bu hale getirenler.

  17
  1
 3. Yahu basit bi canli yayin yapmak icin kuracaginiz sistem 100 bin tl yi gecmez. Onuda reklamdan cikarirsiniz zaten. Sanirim izlemek isteyen taraftar maca gelsin istiyorlar. Gerci bu mac deplasmanda ama icerideki maclari yayinlamak ta zor degil. Yayinlamamayi tercih ediyorlar.

  6
  2
 4. geçen hafta içerde oynadık stad ta nerden baksan 3000 kişi vardı veya yoktu neden maça gelmediniz eğer sen kendi sahanda 3000 kişiye top oynuyorsan hiç bir yayıncı kuruluş bursa spor maç yayınını vermek istemez para etmeyen ürünü sen alırmısın almazsın bursa spor senin için değerli ama başkalarına para kazandırmaz ölü yatırım olarak gözükür bursa spor tv de neden kapanmış gö…ü b.k..lu ali ay denilen müptezele sorun

 5. Konuyla alakasız! Bu takıma para vermekten bıkan sanayicilerden para toplanıp, tekrar geri vermek şartıyla bankaya faize yatırılsa ve gelecek faiz parası Bursaspor un borçlarına büyük bir çözüm olur. Haydan gelen huya gitmiş olur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu