Besim Hacıoğulları’ndan yönetime destek mesajı

Bursaspor Kulübü yönetim kurulu eski üyelerinden Besim Hacıoğulları sosyal medya hesabı instagram'dan bir paylaşımda bulundu.

Bursaspor Kulübü‘nün dün gerçekleşen mazbata töreni sonrası sosyal medyadan yapılan eleştirilere istinaden bir fotoğraf ve metin paylaşan Besim Hacıoğulları “Rahmetli Başkanım İbrahim Yazıcı’nın portresini bizzat kendi ellerimle 01/09/2020’de oraya astım, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün portresi dün ve bugünde olduğu gibi başkanlık makamının oradadır. Ayrıca sayın Cumhurbaşkanı’nın (Mevcutta hangisi ise)  portresinin bir STK’da olmasının hiç bir sakıncası yoktur. Lütfen yeni yönetimimize hep beraber destek olalım.” ifadelerini kullandı.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Bu yoruma eksi verenler için ambulans çağırıp hastaneye yatırmak lazım. Bir insan bu kadar hasta ruhlu olamaz. Ulan Atatürk olmasaydı, annenin kocası Dimitri olacaktı. Senin soyadın da Pelkas. Hah o zaman belki Fener de oynardınız. Allahın öküzleri. Bu arada Sedat Peker’in hepinize selamı var.

   3
   7
 1. Konyada yaşayan Bursaspor taraftaryım,tır şoförlüğü yapıyorum benim maçlara gitme gibi bi imkanım yok ama kombine 2000 lirada olsa alıcam formalardanda hem kendime hem eşimle kızıma alıcam ,şimdi destek zamanı şayet kombine yada forma pahalı diyen varsa sakın bana bursaspor taraftarıyım demesin.bu arada bende çok kazanan biri değilim yol harcırahlarımdan arttıp alacağım.

  31
 2. Biz neden göremedik o fonda? Ulkenin kurucusunu,ebedi başkomutanini,en büyuk kahramanini en görünur yede koyacaksiniz arkadaş..arkada,arada,derede bi yerde değil..ama emin başkan buna da el atacaktir..kendisini cok sevdik.. bizi kirmayacaktir başkanimiz.

  24
  4
 3. Dün yazdım bu takımı oy adına sabote eden gerekirse Ulu önder Atatürkü kullanmaktan bile çekinmeyen bir kitle var.o odada Atatürk’ün portresi kesin vardır dedim haklı çıktım.bunlar provakatör yeri gelir stadyum yeri gelir başka takımlar üzerinden siyasetle oy devşirmeye çalışırlar.asıl spora ve Bursaspor a siyaseti sokan bu tipler….bakalım bir sonraki oy devşirme çabası ne zaman olacak???¿

  14
  6
  1. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

   Kardeş adam destek vermeden önce bayağı bir para verdi yalnız boş yapmayın.Çocukluğundan tanırım kendisini iyi bir çocuktu hala iyi bir iş adamı. Benim kuzen de sağ t… pardon sağ kolu:)

 4. Bu zor dönemde gerçekçi ve olumlu vaatler ile delikanlı gibi Bursasporumuza sahip çıkanlara, Muhalefet edenler, Gaflet, Delalet ve hatta İhanet içinde olanlardır.

  5
  6

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu