Beşiktaşlı yönetici: Bursaspor – BJK gerginliği sürecek!

Beşiktaş EmlakJet Yöneticisi Umut Tahir Güneş bu sezon Basketbol Süper Ligi'nde oynanan Bursaspor Info Yatırım karşılaşmasında yaşanan saha olayları hakkında açıklamada bulundu.

Bursaspor tribünlerinin Beşiktaş Genel Menajeri Nedim Yücel, koç Dusan Alimpijevic ve oyuncu Derek Needham alyehinde açtığı pankart ve tezahüratları değerlendiren Umut Tahir Güneş “Yayıncı kuruluş da TBF de gereğini yaptı. Öncelikle teşekkür ediyorum değerli başkanımıza buradan. O pankart ve o taşkınlığın bir cezası olmalıydı. Federasyon gerekli tepkiyi gösterdi. Yayıncı kuruluş da bizden özür diledi ve konuyu hassasiyetle kapatmayı tercih ettim.” dedi.

“Orada gösterilen tepkiyi asla affetmeyeceğim”
Bursaspor ve Beşiktaş arasındaki gerilimin süreceğini söyleyen yönetici “Bursaspor-Beşiktaş arasındaki gerginlik artık ömür boyu devam edecek gibi gözüküyor. Basketbol olsun, futbolda da öyleydi. Ben Beşiktaş yöneticisiyim ama bir yandan da Beşiktaş taraftarıyım. Orada olayları birebir yaşayanlardan biri olarak asla onları affetmeyeceğim. Orada hocaya, Nedim kardeşime gösterilen tepkiyi ömür boyu affetmeyeceğim. İntikam olarak düşünmeyin lütfen bunu, asla öyle bir şey değil.” dedi.

“İsmini vermek istemediğim yerli arkadaşlar kendilerine yakışmayan hareketler yaptılar”
Bursasporlu Enes Berkay Taşkıran ve Ömer Utku Al‘ın maç sonunda Beşiktaş Koçu Dusan Alimpijevic‘e yönelik hareketlerini eleştiren Umut Tahir Güneş “Orada ismini vermeyeceğim iki yerli arkadaş kendilerine yakışmayan hareketler yaptılar. Hiç yakıştırmadım. Sonuçta spor bu. Son sirenle karşılaşmanın bitmesinin ardından el sıkışmak varken, hocanın yanına gidip tahrik etmeyi tercih ettiler. Çok üzüldüm, çok kırıldım.” dedi.

Yoluyla
Burak Alaca
Kaynak
Ajansspor

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. birisi şuna nedim yücel önderliğinde yapılan şikeyle ligde kaldıklarını söylesin. sattılar ulan maçı daha neyin tantanası

  56
  8
 2. Yazıklar olsun terbiye görmeyen ergen taraftara.

  Futboldan sonra salonada dadadılar .

  Bunları araştırıp tespit Edip… ömrü boyunca futbolda ve salondan giriş yasağı verilmelidir.

  Sporu başka yerlere çekmek nedir..

  Suç bunları salona sokanlar…

  Bursaspor’umuzu rezil etmekten, cezalara sebep olmaktan başka birşey değildir.

  Utanmazlar….

  17
  13
  1. @BursaYeşili16 yorumuna yanıt olarak

   İdam da edilsinler mi ? Ne olmasını bekliyorsunuz akatlarda maç boyunca küfürler edilmiyor mu ? Herkes hak ettiğini yaşar . Alt tarafi bir pankart açıldı

   3
   5
 3. jimnastik yoneticisi ne olursunuz bizi affetin!! cok korktuk korkudan tir tir titriyoruz!! butun bursasporlular nereye kacacagimizi bilmiyoruz!! cok korkuyoruz!!! hepimiz.

  3
  4
 4. Ağlamayın bir defada. Ulan gevşek herif, şikenin babaları sizi gidi. Orada da zaten çok farklı bir şey olmayacak atmosfer anlamında ama bakalım bu gün teşekkür ettigin o federasyon size nasıl bir ceza kesecek ve şayet eşit bir ceza verilirse yine teşekkür edebilecek mısın. Yıllardır ağlıyor sunuz bizi dogradilar dogradilar diye. Üç büyütülmüşlerin en dandigi..

  3
  3
 5. Yapma bunu üzüyorsun bizi. Ne olur affet. Ulan şikeyle ligde kalmış takımın yöneticisisin. Sanki Efes, fb, ksk yöneticisi. Yeni gelecek başkanla evine dönecen neyin şeklini yapıyorsun.

  2
  3
 6. 8taş ile düşmanlığımız ebedi olduğunu itiraf etmiş en azından İstanbulun boyalı basını ve tatlı su kurnazları gibi yüzümüze dostuz deyip arkadan iş çevirmemiş. Burdan Bursaspor taraftarına dil uzatan romantiklere diyorum ki; her zaman Bursasporumuza sahip çıkın bizans şakşakçılığı yapmayın çünkü onlar ne kadar suclu olsalarda hep kendilerini haklı görürler

  2
  3
 7. Oğlum Beşiktaşlılar aynı Trabzon basket gibi yok olup gidecektiniz Bursaspor kurtardı sizi bakın işinize. Futbolda artık aynı ligde olmadığımız için arkadaşlar basketbolda devam ettirmek istiyor düşmanlığı belli ki şunu söyliyim futbol basketbol hiç fark etmez.

  2
  4
 8. Ya sizin orda yaptıklarınızıda anlatın bursaspor yönetimi sizde sessiz kalmayın aciklayin açıklamadıkça böyle mazlum olan biz oluyoruz sessiz kalma herzaman her yerde en büyük BURSA 💚💚

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu