Beşiktaş ve Lille’in Umut Meraş savaşı!

Beşiktaş Bursaspor'un genç sol beki Umut Meraş için kapıyı çaldı. Siyah-beyazlılar, Bursaspor'a 1 milyon Euro artı bir futbolcunun bonservisini önerdi.

Yeşil-Beyazlı kulübün bu teklifi değerlendirdiği, ayrıca Fransız ekibi Lille‘in de resmi bir teklifle Bursaspor‘a geldiği ifade edildi.

TRTSPOR‘un haberine göre; geçtiğimiz sezon başında İstanbulspor‘dan Zeki Çelik‘i transfer eden Fransız kulübünün, Bursaspor‘a 1 milyon 250 bin Euro‘luk bir öneri sunduğu bildiriliyor.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Peki satıştan pay madesi koysan ne olcak?? Para cebinemi girecek veya kulübün kasasınamı girecek?? Maalesef biz taraftarlar olarak halen akıllanmamışız ben kendimi bildiğim bileli bursaspor başa gelenlerin kazanç teknesi olmuş her gelen takımda para yapacak futbolcuları satıp kulübü soyup soğana çeviriyor biz.her sene bir sürü futbolcu satıyoruz fakat kulüp iflasın eşiğinde bu nasıl oluyor?biz futbolcu satıp pay maddelerinle uğraşcağımıza bizi bu duruma düşürenleri yargı yoluna yönlerdirecek çalışmaları yapmamız gerekiyor, o zaman pay maddelerine futbolcu satmalara hiç gerek kalmaz yoksa bu soygunculuğun sonu gelmez ve battıkça batarız..

   3
   1
  2. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Bir sonraki satışa bursasporun ömrü yetermi orası meçhul.
   Bir düşüş ancak bu kadar hak edilebilirdi!
   Dahada acısı gelecek için en küçük bir umut ışığı yok.
   Yerel ve sosyal medya yorumları bunun en büyük kanıtı.
   Tamamen skora odaklıyız. Futbolu ölüm, kalım. Düşmeyi dünyanın sonu gibi görüyoruz.
   Gazoz gibi keskindik. Havamız kaçtı, şekerli suya döndük.
   Gerçek futbolun ve taraftarlığın doğruları, camiamızın bu güne kadar sergilediği tavır ve davranışların tam tersi.
   Bunu öğrenmeden ve hayata geçirmeden iki yakamız bir araya gelmez…

   20
   1
 1. İşte herkes böyle her şeyin uzmanı olduğu için;
  kulübü Ali Ay yönetti; takımın başına Samet ve Bakkal geldi; büyük(!) taraftar Alinur’la selfi çektirmeye gösterdiği özenin dibini bile maç içinde tribünde gösterip sahaya etki etmedi; Yusuf’a Tunay’a v.s. ye yıldız muamelesi yapıp iyi niyet okuyarak medet umdu.
  Bu taraftar takımı küme düşürdü beyler; sallayın kafanızı artık kendinize gelin..!!
  Her şeyin uzmanı olduğunuzu sanıp her şeye görüş belirtmek yerine taraftarlık yapsa idik ne küme düşerdik ne de kulübün içini boşaltanların peşkeşlerine ortak olurduk. Şu an maalesef yüzde seksen (rakamla %80) 1. ligin alt lige düşecek en büyük adayıyız; bu da lige başlayabilir isek…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu