Beşiktaş taraftarının dikkatine!

Türkiye‘nin en iyi taraftar grubu ol(a)mayan ancak “Kendisini en iyi pazarlayan” ve “Reklam olayını çok iyi yapan bir seyirci grubu” olduğu taraftarlığının önünde olan Beşiktaş seyircisi, sosyal medya hesaplarından yine gerçekle ilgisi olmayan ifadelerle Bursaspor camiasını germeye çalışıyor.

Yıllardır bir türlü gelemedikleri Bursa’ya en son Orhangazi tabelası önünde hatıra fotoğrafları çektirerek bakan ve Timsah Arena‘ya ile kez gelecek olan BJK tribünlerine ev sahibi olarak küçük bir yol tarifi yapmak istedik. 1 saat 59 dakika sürecek yolculuğunuzda 155 km. yol kat edeceksiniz. Evet bu kadar kısa zaman ve uzaklığa rağmen bu kadar senedir Bursa’ya gel(e)me miş olmanız ilginç değil mi?

 

Dilerseniz lafı çok uzatmadan görseller ile bitirelim.. 

Osmanlı İmparatorluğu kurucusu olan ve köprüye adı verilen Osman Gazi köprüsü sizin için kısa bir yolun başlangıcı olacak. Ancak Orhangazi ilçemizin tabelasını göremeyecek olmanızın sizde yarattığı burukluğun büyüklüğünü tahmin edemiyoruz. 

Bu köprünün uzantısı olan otoban sizi direkt olarak Timsah Arena‘ya getirecek. 

 

İlk kez göreceğiniz Timsah Arena deplasman tribünü… 

+ BONUS…

Yol tarifi..

Biz her ihtimale karşı sizlere koordinatları da verelim. 

Timsah Arena için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 12′ 40¨ N Boylam: 29° 0′ 36¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Timsah Arena Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.2112 Boylam: 29.01 şeklindedir. 

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu