Beşiktaş, Moussa Sow’u elimizden almak istedi!

Moussa Sow transferini engellemek için ellerinden ne geliyorsa yaptılar.

Bursaspor‘un ara transferdeki ilk somut adımı olan Moussa Sow için son gün devreye Beşiktaş‘ın girdiği belirtildi.

Cenk Tosun‘u Everton‘a gönderdikten sonra forvet arayan siyah beyazlıların tecrübeli golcü için araya menajerleri soktuğu bildirildi.

Bursaspor‘la anlaşmasına rağmen Sow‘u geri döndürebilmek için binbir yolu deneyen Beşiktaş‘ın çabası Senegalli forvetin yeşil beyazlı formayı giymek istemesinden dolayı sonuçsuz kaldı.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. işte mesele karakter meselesi. musa sow verdiği sözden dolayı bursasporda. biz futbolcunun ahlaklısını haysiyetlisini karakterlisini severiz. eminim musa sowa şerefli (!) 8taş fazla parada vermiştir. ama dedim ya karakter paradan önce gelir.

  57
  1. @ff yorumuna yanıt olarak

   alex de souza yı çok severim fenerbahçede oynamasına rağmen(çok karakterli bir oyuncu) aziz yıldırım denen hasiyetsiz allem kullem etti gönderdi….

   22
   6
    1. @Beyazıt yorumuna yanıt olarak

     ŞUNU DEMEK İSTEDİM KARDEŞİM İSTANBULDAN OYNAYAN VE OYNAMIŞ KİŞİ VE KİŞİLERİ ALICAKSAN KARAKTERLİ VE ONURLU OLSUN DİYORUM ÖRN SOW FENERDE OYNADI AMA BİZE GELDİ SOW ÇOK EFENDİ VE KARAKTERLİ BİRİ ALEX TE AYNI ALEX , SOW VEYA ONUN GİBİ KARAKTERLİ KİŞİLER GELMEK İSTESE HER ZAMAN KAPIMIZ AÇIKTIR AMA KARAKTERSİZ ONURSUZ KİŞİYSE BURSAYA BİLE ADIMINI ATMASIN

 2. Ucuza geldiğini duydu herhalde fiko salyası aktı ama yutturduk inşallah bir de başarılı olur da hem fener hem beşiktaşlılara kapak olur.

  19
  1
 3. başkan bu oyunculara bakabilirsiniz;(8 numara) Georgi Gabulov , Oliver Bozanic , Mark Davies , Valeri Fedorchuk , Gerson Acevedo
  (sağ bek) Vlatko Lazic , Filip Modelski , Henri Toivomäki alınabilir

  5
  1
 4. Ya arkadaş bakın siz kendi işinize ne beşiktaşı ne işi olur adamlarım sow la durduk yere ortamı geriyorsunuz yalan yanlış haberler yapmayın

  4
  38
 5. SAĞDUYULU olalım.BJK yönetiminden KİM HANGİ TEL.NOSU ile bunu talep etmiş veya BJK adına hangi yetkili menejer bunu yapmış.Kıymetli kardeşler ve arkadaşlarım.Düşünün BJK nın alacağı oyuncu içinde basında böyel DOĞRULUĞU TEYİT EDİLMEİŞ,GAZ HABERİ ÇIKSA biz ne deriz.
  BJK ile her şartta mücadele için iyi planlama,doğru hareket etmeliyiz.YANLIŞA YANLIŞLA CEVAP VEREREK DOĞRUYU YAPMIŞ OLMAYIZ.
  ALLAHIM BURSA ve BURSASPORUMUZA güç,kuvvet,birlik,dirlik ver.ALLAHIM BURSASPOR umuzun yönetiminde şehrini seven,kendi işi gibi düşünen,harekjet edip icraat yapan yöneticiler nasip et.ALLAHIM tüm branşlardaki oyuncularımıza kabiliyet,kuvvet,güç,azim gayret ve ŞAHSİYET İLE SAĞLAM KARAKTER VER.
  ALLAHIM BİZİ BİRİBİRİMİZE SEVDİR.TÜM ŞERLERİ BURSA-BURSASPORUMZDAN UZAK EYLE.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu