Beşiktaş Kulübü’nden şaşırtan Bursaspor açıklaması!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü resmi internet sitesinden Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'ı tebrik etti.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü‘nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı‘nda Ali Ay’ın oy çokluğuyla Başkanlık görevine yeniden seçildiğini öğrenmiş bulunmaktayız.

Ülkemizin güzide kulüplerinden Bursaspor’a yeniden başkan seçilen Ali Ay’a ve Yönetim Kurulu arkadaşlarına görevlerinde başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

 

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. profesyonel bir davranış sergilemişler sonuçta güzel bir davranış bu tutumlarından dolayı BEŞİKTAŞ kulübünü ve yönetimini kutluyorum.

  257
  65
  1. @gerçek Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Ben de kesinlikle böyle düşünüyorum ve beşiktaşı kutluyorum. Ama bu adminler ne yapmaya çalılıyo böyle haberlerle..???? Ne olmuş yani demişse bu ne herşeyin altında art niyet aramak.

   107
   18
 2. Samet’i içine sindirebilen insanlara yazıklar olsun diyorum. Nasıl unutabiliyorsunuz 2008-09 sezonunu?
  Şampiyonluk kadrosunu Samet kurdu diyenler var bir de, bu nasıl bir akıl tutulmasıdır? Hatırlamıyorsanız, bilmiyorsanız açın bakın getirdiği adamlara. Martı sesli Brezilya’nın en iyi forveti Adriano Magrao, Leandrinho , Dani Rezende, Marcelo, Melo, Gutierrez ile mi kurdu şampiyon kadroyu?? Soruyorum size sosyal medyada yorum yapan insanlar. Güney Amerika’nın alt liglerden getirdiği bu ne olduğu belli olmayan menajer itelemesi adamlar o kadar kötülerdi ki, bizden sonra 1-2 yıl içinde futbolu bırakıp yok oldu bu isimler gencecik yaşlarında. Bu kadar rezil takımın içinde fırtına gibi gelen Sercan ile Volkan’ı oynatmak zorunda kaldı diye bu isimleri Samet mi bulmuş çıkarmış oldu cidden? Var olan zımba gibi gençler göstere göstere geldi diye Samet Aybaba genç dehası mı oldu gerçekten?? 20 yıldır çalıştırmadığı takım kalmamış olan bu zatın Türk futboluna kazandırdığı 1 tane isim söyleyebilir misiniz? Hiç mi hatırlamıyorsunuz Atatürk Stadı’nda haftalarca 20 bin kişi tek bir ağızdan s….. ol git Aybaba diye bağırdığımız o günleri? Hiç mi hatırlamıyorsunuz maçlardan sonra saçma sapan konuşup tüm suçu futbolcularına yıkan Aybaba vizyonunu? Taraftarlar ile söz dalaşını? Peki ya bu zatın yönettiği Beşiktaş’ı içeride ezip geçerken Beşiktaş ile tencere kapak hesabı diye pankart açıp dalga geçtiğimiz günleri de mi hatırlamıyorsunuz? Nasıl içinize siniyor bu Samet??? 20 yıldır Anadolu’yu şehir şehir dolaşan, en büyük başarısı Sivasspor’u 7. yapması olan, eski kafalı, berbat top oynatan, kariyerinde mağlubiyetleri galibiyetlerinden açık ara fazla olan bu vizyonsuz adam bırakın Bursaspor’a antrenör olmayı, Bursa şehrine bile adım atmaması gerekirken, nasıl oluyor da hepiniz kabullenip bir de üstüne seviniyorsunuz??? Şampiyon olunca şampiyonluktan daha çok sevindiğim Samet gibilerin birdaha bu kulübe adım atamayacak olmasıydı. Yazıklar olsun. Onca yıldır tüm kalbimle sevdiğim Bursaspor’a Samet geldiği andan itibaren hayatımda ilk kez ara vereceğim ve defolana kadar da zerre takip etmeyeceğim. Ben pes ettim. Samet’in antrenör olduğu takımı kabullenmiyorum ve kabullenmeyeceğim. Samet zerre adam olsaydı zaten 2008-09 sezonundaki o kovuluşundan sonra Bursa’ya adım bile atmak istemezdi. Sevdamızı göz göre göre isteye isteye yok ettiniz. Hepinize yazıklar olsun!

  96
  81
  1. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Sonuna kadar destekliyorum ahmet kardeşim bizden sonra gençlerbirliğini çalıştırdı ve 1-2 aldığımız ilk maçımızda komisyoncu samed diye protestolarımızı çabuk unutmuş arkadaşlar

   2
   2
  2. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Hikaye anlatıyorsun, verilerin yanlış, lütfen bu kulüpten ve tribününden uzak dur, son olarak güle güle bir daha da gelme.

   2
   6
  3. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Saçmalamışsın iyice kronolojiyi iyi yap adam iskeleti kurdu ertuğrul batırdı her sene dahada batırdı …mecburen oynamışmış yaw arkadaş sen nasıl bursasporlusun sorgula kendini biraz yapıcı olmak lazım sen yıkıp geçmişsin hemde bilip bilmeden yazarak ..

   5
   4
  4. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş ali ayı istemesende samet i istemesemde artık destek olma zamani başka bir açıklama yapmayın zarar vermeyin taraftar profilini degistirmeliyiz

   8
   5
   1. @Aga yorumuna yanıt olarak

    koyun sürüsümüyüz kardeş biz,taraftırız.bence de profil değişmeli ama ilk önce sizden başlamalı

    1
    3
  5. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Her sayfaya aynı yorumu kopyala yapıştır yapıyorsun kardeşim. Bahsettiğin dönemde ki başkan efsane başkanımız İbrahim YAZICI idi. Ki bu onu da karalamak anlamına geliyor. Ali AY ‘ı bende hiç sevmiyorum ve seçilmesini istemedim. Ama artık yetki onda sabırla destek vermekten başka çare yok. Bursasporumuza daha fazla zarar verecek söylemlerden vazgeçelim. Bu arada başkanlık seçimi için tek hata kongre üyelerinde diyemeyeceğim bunda Lemi KESKİN in birleşelim önerisine cevap dahi vermeyen Hüseyin AKDEMİR in de kabahati var.

   9
   23
   1. @MSTXS yorumuna yanıt olarak

    Samet aybabaya başarısız demenin dönemin başkanıyla ne alakası var bu kadar da yobaz olunmaz ya. Rahmetliye laf mı değiyo yani şurda samete dandik deyince??

    2
    1
   2. @MSTXS yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim İbrahim Yazıcı’yı çok sevmemiz onun zamanında yaptığı bu büyük hatalara, hata değildi doğruydu dememizi gerektirmez. O zaman Aybaba’dan sonra da Güvenç Kurtar gelsin, ”Kurtar Duruşu” yaparız hiç gol yemeyiz ne dersin? İbrahim Yazıcı’nın bu yaptığı hatalı seçimler onu en sonunda doğruya götürdü. Ama aradan 10 yıl geçtikten sonra denenmiş ve yüzde yüz başarısız olmuş, kariyeri de rezaletler ile dolu bu adamı tekrardan bu şehre getirmenin hiç bir mantığı yoktur.

    10
    6
  6. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Aynı şeyleri düşünüyorum.Bende senin gibi hayretler içindeyim.Her maç yuhaladığımız adamı yine başımıza musallat edilmesini sindireniyorum.Ligler başlasın 5 hafta sonra görüşürüz.

   13
   20
  7. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim boşuna yazma bizim taraftarın içinde kafaları saman dolu olanlar var Samet Aybaba bir sezonu tamamlayamaz Bursa’da buraya yazıyorum aynı tas aynı hamam gideceğiz batallanın giderken dediği gibi eskiden büyük düşünen ileriye oynayan bir kulüptük şimdi daha küçük hedeflerle ve vizyonla yönetiliyoruz Ali ayın futbol bilgisi ne ki Samet Aybaba’yı Bursaspor’a getirdi hiçbir aklı başında idari menajer sportif direktör kendisi ile çalışmayacak eğer çalışıyorsa da amacı parasını alıp gitmektir futbolu hala bilene bırakmıyor Bursaspor başkanının tek yapması gereken mali konularla ilgilenmek futbolu bu işin profesyonellerine bırakmalı üniversitede bölümü bile var spor yönetimi diye ama artık olan oldu olan yine Bursaspor’a ve onu menfaatsiz sevenlere oldu

   15
   17
  8. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

   eskiden trasferleri teknik adamın demesiyle yapılmazdı. tanınmayan biri gelir bak nu adamı al derdi başkana başkanda izlemeden tamam alalım derdi alınırdı. kamil ahmet çörekçi , mustafa pekdemek , ramazan köse , hakan aslantaş , serdar aziz ve eren albayrak 15-16 yaşındayken takımla hep antremanlara çıkardı. volkanla sercanıda 18-19 yaşlarında oynatmaya başladı.
   ilk geldiğinde taraftarla arası iyiydi sonradan bursa taraftarı kötü sonuçlar almaya başlayınca istifa diye hemen başladı o biraz daha devem etti ama dayanamıyorum diye istifa etmişti o zaman.

   70
   9
   1. @angaralı yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım, Samet Aybaba’nın bu transferler için açıklamalarını hala daha internette bulabilirsin. Ya da ben sana yazayım. Bu sene transferlerimiz Brezilya’dan olacak. Arkadaşlarımız sezon boyunca izlediler daha sonra ben de gittim yerinde izledim. Brezilya’nın en iyi 3 forvetinden biri şu anda (martı sesli için söylüyor bunu). Samet’in getirdiği bu Brezilyalılar hepsi bizzat kendi isteği idi. Komisyon muhabbetlerinden bahsetmeme de gerek var mı? Yoksa ondan da mı haberiniz yok?

    6
    17
    1. @ahmetu. yorumuna yanıt olarak

     ben öyle şeyler söylediğini duymadım. ama yinede yiğidi öldür ama hakkınıda yeme. samet aybaba döneminde şampiyon başkanımıza neler dendiğinide unutma hem samet aybabaya hemde yönetime küfürlerle istifa istendi.
     ama 1-2 sene sonra hiç küfür etmemiş hiç istifa istememiş gibi şampiyon başkan diye dolandı o taraftarlar unutma.

     25
     2
     1. @angaralı yorumuna yanıt olarak

      bursaya şampiyonluk yaramadı taraftar şampiyon olmadan önceki dönemleri unuttu bursa eskiden çoğu zaman düşmemeye oynardı ama taraftar yenede destek olurdu sonradan istifaya çağırırdı angaralı takıma destek olma zamanı boş ver maça gitmesinler destek olmasın lar maça gidip böyle destek olcaklarına gelmesinler maçlara destek olcaklarına köstek olur çoğu kişiç

      4
      2
 3. Tabii kavga olsun.adam olsun taraftarlar birbirine girsin ki kaostan beslenen cakallara amigo bozuntularina.tirbunlerdeki apacilere rant kapisi acik olsun site yonetimide yangina korukle gitmis.

  12
  2
 4. tff nin , 8taşın tebrik ettiği bir başkanı taraftarın çoğunluğu etmiyorsa burda bir ters orantı vardır arkadaş , ALLAH CC sonumuzu hayretsin . İnşallah bir daha hata yapmaz ve doğru yolu bulur yoksa kaybeden ali ay may olmayacak.

  11
  2
 5. Yahu arkadaşlar birilerini sürekli düşman göstererek birilerine düşmanlık besleyerek kaç yıldır ne geçti elinize bu şehrin koskoca BURSA şehrinin bir tane takımı var her şartta yanında yer alıp destek vermek varken. Başkana kız takıma zarar ver rakibe kız takıma zarar ver futbolcuya antrenöre hakeme kız takima zarar ver belli başlı insanların yaptıkları yüzünden taraftar maça gidemesin kulüp para cezası ödesin düşmanı dışarıda aramayın herkes kendine yanındakine mukayet olsun sadece sporu BURSASPOR’u desteklesin yeter birileriyle tribünde değil sahada mücadele edilsin bizlerde taraftar olarak sadece üzerimize düşeni yapalım maça gidelim formamızı alalım ama aşırılık kimseye fayda getirmez önce birbirimizi sevelim kucaklaşalım kavga etmiyelim bırakalım boş işleri birilerine agalık yapma sevdasını insan gibi yaşayın en büyük aga psikopat arkasından gidiyor bok yoluna. Kendine bile faydası olmayan insanlar buralarda bir kitle buluyor arkasında sonra kulübe zarar taraftar olalım fanatiklik boş iş…

  10
  3
 6. Kulübün başıma musallat olan Ali Ay. Defol git. Traftarı da böldün. Ama sezon başında görüişücez senle. Cavit abin ve İbraam Burkay abin de kurtaramıycak bu sefe seni.

  6
  3
 7. Beşiktaş kulübü kendi taraftarımızdan daha fazla nezaket göstermiş belli ki. Bizim taraftar da 2 gündür oy verenlere etmediği hakaret küfür kalmadı. Demokratik oylama ve bir seçilen kişi var. Beğenmiyorsanız tepkinizi oy vermeyerek gösterebilirsiniz. Binlerce atıp tutan yorumcu var , kaç tane kongre üyesi var? Neden üye olup oy gücünüzü kullanmıyorsunuz? Heeeyy neden taşın altına elinizi koyup aday olmuyorsunuz? Belki sizi seçeriz?!

  4
  1
 8. Ya arkadaslar, Ali Ay da 2,5 sene takimimiza baskanlik yapti. Etrafinda futboldan anlamayan kisiler ile beraber calisti hatalar yapti Simdi yine secildi. Eline yeni bir sans daha geldi. Umarim iyi kullanir.
  Hatalarindan bir ders cikarmistir herhalde. Iyi olacagimizi ümit ederek, takimimizi her zamankinden daha fazla destekliyerek arkasinda olacagiz. Hep beraber hersey Bursaspor icin.

  3
  4
 9. Geçen sezon ALi dedenin hediye ettiği LOCA için
  jest yapmış adamlar Ali dedeye o Locanın bi teşekkürü say demişler bi nevi

  2
  1
 10. Niye bu kadar şaşırdınız? Anlayamadım. Bu camianın şaşkınlıkları ile normalleri çok garip. Bazen halimize gülüyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu