Berat Jonathan Bursaspor kampında

Bursaspor'un kiralık olarak Yeşil Bursa A.Ş'ye verdiği Berat Jonathan Ustabaşı yeşil-beyazlı takımın Antalya kampına geldi.

Sakatlığı nedeniyle ameliyat olan Ustabaşı‘nın Bursaspor Kulübü Sağlık Ekibine muayene olacağı belirtildi. Berat idmanda takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Adnan Batır / Antalya Belek

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Robert yorumuna yanıt olarak

   ÇOK DOĞRU DİYORSUN KARDEŞİM KUBİLAY , SİNAN VE FURKANI KİRALIK VERMEMİZ LAZIM BENİM FİKRİMCE ÇÜNKÜ PATLAMA YAPSALARDI ŞU ANA KADAR YAPARLARDI FURKAN 23 YAŞINDA BU ADAM PATLAMA YAPAR MI PATLAMA YAPAN 18 – 20 YAŞ ARASIDIR 20 DEN SONRA PATLAMA YAPMADIYSA HİÇ BİRŞEY OLMAZ ONDAN
   AVRUPADA OYNAYAN GELECEK VAADEDENLERE BİR BAKIN ADAMLAR 18 YAŞINDA TECRÜBE KAZANIYORLAR

   10
   1
 1. Diğer kardeşlerimizin hakkı yenmesin bu çocuk oldugu yeri haketmiyor..kimin ve neyin bağlantısı ile orada onu bilelim.

  5
  5
 2. 23 yaşında kardeşimiz, anlamız bir şekilde 3.ligden alınıp Bursasporumuza antrenmana çıkartıldı, hızı haricinde çok fazla özellikleri yok, Yeşil Bursa’da dahi oynayamadı, takımı sırtlayıp götüremedi, sürekli de sakatlık yaşıyor, kendine iyi bakmıyor sanırım, 2019 da sözleşmesi de bitiyor, çok da zorlamamak lazım, sezon sonu ayrılmalı

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu