Berat Altındiş “Tecrübe kazanıyoruz”

Amed Sportif Faaliyetler maçı öncesinde hazırlıklarını sürdüren Bursaspor'da Berat Altındiş basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Berat Altındiş ”Kazandığımız için mutluyuz. Güzel bir maç oldu. iyi mücadele ettik ama bu maç artık geride kaldı. Önümüzde çok önemli bir başka maç var. Her zamanki gibi hazırlanacağız önümüzdeki maça. İnşallah kazanıp döneceğiz.

Altyapıda kanat oynuyordum. Üst yapıya çıktığım dönemde de oynadığım maçlar oldu. Alışkın olduğum bir mevki zaten. Nerde görev alırsam orada oynamak istiyorum. Genç bir takımız. Zamanla tecrübe kazanıyoruz. tecrübeyi kazanırken de puanları kazanmak istiyoruz. Hedefimiz Play-Off’un içerisinde yer almak. Taraftarımızın desteği bizi her zaman pozitif etkiliyor. Taraftarımız olduğu zaman daha güçlü oluyoruz” şeklinde konuştu.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. yıllar sonra ilk kez oyuncudan nasıl performans alırız onu konuşuyoruz… 10 senden fazla oldu herhalde… Hep o kötü yenisi gelsin… sonra batış

    4
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu