Berat Altındiş meydan okudu!

Berat Altındiş yayınladığı mesajda 'Benim hikayem yeni başlıyor' dedi.

Berat Altındiş “Bursa’da doğan her çocuğun olduğu gibi benimde hayalimdi Bursaspor’da futbolcu olmak,

o formayı sevgim ve hayallerimle terletmek.

Şükürler olsun ki onüç yaşından beri bu formayı terletiyorum.

Birçok duyguyu yaşadım,
çok sevindiğimde oldu, çok üzüldüğüm, kaygılandığım, umutsuzluğa düştüğüm, göz yaşı döktüğümde oldu…

Her geçen yıl eridik, her geçen yıl lig düştük, kaos hiç bitmezdi ve ben izlerdim.

On üç yaşında daha
çocukken başladığım bu macerada şimdilerde yirmili yaşlarımın kırk yaş olgunluğunu yaşıyorum.

Bu şehirde şampiyonluğu yaşamak nasıl bir başarı hikayesiyse,
düştüğünde kenetlenip kalkmasını bilmek,
tekrar eski alışkanlıklarımız olan büyük başarıları kazanmak bu şehrin damarlarında var.

Herkese saygım sonsuz…

Ama ben burdayım.

Benim hikayem yeni başlıyor.” ifadelerini kullandı.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   değerli Bursaspor yönetimi,
   a- menemen maçına çıkan kadronun yaş ortalaması 18.
   b- bunların tamamıyla 3 yıllık profesyonel sözleşme yap. ve bunu her sezon birer yıl uzat. zaten sembolik sayılabilecek paralarını günü gününe öde.
   c- bunlarla yeni bir yapılanmaya git. bunlara hedeflerini anlat, bu çocuklara güvendiğine inandır. 1. lige çıkmayı zamana bırak, bunların gelişimlerine yatırım yap. (yapılanma süreci içinde sözleşmesi devam eden insan kalitesi yüksek tecrübelilere abi görevi verilebilir)
   d- istikrar adına mustafa er ile devam et.
   e- tahtayı, transferi 5 yıllığına unut. denk bütçeden şaşma, ayaklarını yorganına göre uzat.
   f- kulüp olarak ilkelerini, prensiplerini, kurallarını koy. bunlara yönetim olarak önce kendin harfiyen uy. sonra hoca ve futbolcularından iste. ve bunlardan asla taviz verme.
   g- gerekirse boş tribünlere oyna ama medya ve taraftarın gazına gelme. baskılarına boyun eğme, protestolarına teslim olma.
   yani bildiğin ve inandığın yoldan görevin süresince kesinlikle dönme.
   h- iddia ediyorum, bu dediklerimi kusursuz yerine getirin 5. yıl sonunda takımın % 80 i Bursalılardan oluşan bir takımla süper ligde oluruz…

   16
 1. Alt yapıdan yetişip,kulübün nimetlerinden faydalanıp bir yerlere geldiğinde!!!o geldiğin yeri unutmamak her bursaspor oyuncusunun asıl hedefi olmalı,tebrikler berat altındiş gemiyi terk edenlerden olmadığın için,inşallah bu takımı vakıf köy geçmişte olduğu gibi tekrar dan ait olduğu yere taşıyacaktır buna inanıyorum

  56
  1. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Aslan parçası Bursa vefayı da, ihaneti de asla unutmaz, yolun çok güzel, mutlaka bu şehir seni hak ettiğin yerlere ulaştıracaktır.

 2. Altyapıdan hiç bir futbolcuya zerre kadar güvenim yok hepsi de canı cehenneme alisinden tut ismailine kaptan bozuntusu emirhana alayınız böyle kimseye güvenmiyorum

  14
  29
 3. 2. ligden ilk sezonumuzda çıkacağımıza inanıyorum ben. Sonra ver elini süper lig diyeceğiz inşallah. Yeter ki akbabalar gölge etmesin (eksi yağmuru başlar birazdan).

  2
  1
 4. Aferin be oglum. Sana ve senin gibi cocuklara cok ihtiyaci var bu BURSASPORumuzun. Kaldirin şu takimi ayaga. Size inaniyoruz ve güveniyoruz.

 5. Şimdi sana hepimiz helal olsun adamsın diyeceğiz bir yada bir kaç yıl sonra başka yere gittiğinde hain ilan edeceğiz biz böyle vefalı topçular isteyen vefasız taftarlariz geldiğimiz bu durumu en çok hakedenleriz

 6. Karacabey çıksın ve ismini Bursa FK veya Yeşilbursa olarak değiştirsin var gücümüzle bu takımı destekleyip süper lige çıkaralım artık Bursaspor’dan medet ummak akıl mantıkla alakası olmamak demek.1 milyar borcu olan takımı hiçbir akıllı adam almaz alanda enayidir , sen bu takıma başkan olacak mestana Ali aya emine para ödeyecek ayrıyen beş para etmez mataz gibi oyunculara dünyanın parasını verecek hey yavrum hey

  1
  3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu