Benzinlik arazisinde yeni gelişme!

Bursaspor’un Yakın çevre yolu, Avrupa Konseyi Bulvarı’na cepheli Soğanlı Mahallesi’nde yer alan ve icradan satışa çıkarılan benzinlik arazisinin üzerinde bulunan akaryakıt istasyonunun teklif verme süreci dün itibarıyla sona erdi.

Açık artırma için herhangi bir teklifin olmadığı öğrenildi. Bursa 3. Genel İcra Dairesi’nin 70 milyon 100 bin TL’den başlayan ihalesine kimse teklif vermeyince akaryakıt istasyonu ilk açık artırma ile satılamadı.

YENİDEN SATIŞA ÇIKACAK

Teklif gelmediği için satılamayan Bursaspor’un benzinlik arazisinin akaryakıt istasyonu için ikinci kez açık artırma düzenleneceği kaydedilirken, 25 Haziran Salı günü başlayacak açık artırmada yeniden satışa sunulacak. İkinci açık artırma için yapılacak tekliflerde son gün ise 2 Temmuz Salı günü olarak belirlendi.

TAŞINMAZLAR DAHA SONRA

Bursaspor Kulübü daha önce yaptığı açıklamada ihale kapsamında, 6666,92 m² toplam arazinin sadece akaryakıt istasyonu olan kısmının satışa çıkacağını belirtmiş ve “Benzinlik dışındaki 10 adet bağımsız bölümden oluşan taşınmazlar, ikinci bir ihale ile daha sonra satışa çıkarılacaktır. Mevcut akaryakıt istasyonumuzun yüksek bir bedelle satılması, kulübümüze önemli bir fayda sağlayacaktır” ifadelerine yer vermişti.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor olarak değil de güvenilir bir kişi en düşük fiyattan bursaspor adına teklif verseydi örnek 70.000.000,00 TL alınıp 250.000.000,00 TL Satılamaz mıydı istediğimiz fiyata satmış olurduk güzel bir hülle formülüyle aradaki farkı da bursaspora bağış kampanyası altında geri gelirdi.

  48
  3
  1. @FİKİR yorumuna yanıt olarak

   Bu sene Enes başkanın gelmesinin bir sebebi var zaten bu arazi de önemli bir faktör. Başkan bu konuyu Bursasporun da kazanacağı bir formülle çözecek

   2
   1
  2. @FİKİR yorumuna yanıt olarak

   250.000.000 un aylık faizi şuan %5 desen 12.500.000 yapar, hadi 70 milyonu hesapla, o da 3.5 milyon yapar. Neden para bağlansın ki yeni nesil faizci tüccar

   5
   2
 2. Ulan Ali ay dedenin sesi hala çıkmıyor..
  Halbuki BURSAMıZ ın batmasının baş mimarı.

  O benzinlik arazisi onun döneminde büyük rol almıştı.
  Ali dedeyi Bursa sınırlarına def etmek lazım!!

  3
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu