Benzinliği elden çıkartmak istiyoruz

Soğanlı’daki benzinlik arazisini elden çıkartıp banka borçlarını temizlemek istediklerini belirten Başkan Banaz;

“Benzinlikle ilgili süreç devam ediyor. Bursaspor orada çok önemli bir faiz yüküyle karşı karşıya. Bursaspor’un bu ligde oynamasına karşılık Federasyon’dan 7-8 milyon lira ya gelecek ya gelmeyecek. Kadro, içerideki çalışanlarımızın giderleri, tesislerimiz, stadı değerlendirirseniz 50-60 milyonluk bir periyot var önümüzde.

Bankalara 33 milyonluk bir faiz yükü var. Araziyle ilgili ipotek söz konusu. O alanı Bursaspor’un menfaati doğrultusunda en iyi şekilde elden çıkartıp süreci nihayete erdirmeyle alakalı bir gayretimiz var. Belki hiçbir şey de yapamayabiliriz. Söz verebilecek bir durumumuz yok ama gayret verdiğimizin bilinmesi yeterli” ifadelerini kullandı.

Banaz ayrıca stadyum isim hakkıyla ilgili çalışmaların devam ettiğini ve bir aylık süre içinde süreci tamamlamayı hedeflediklerini açıkladı.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Banka kredisi devlet bankasından (Ziraat) alındı diye biliyorum. Bursa da kaç tane siyasi adam var. Faizi sildiremiyorlar mi. Önümüzde Beşiktaş ve Demirören örneklerinde olduğu gibi…

    3
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu