Benim Teksas’la bir sorunum yok

Hürriyet Bursa’ya özel açıklamalarda bulunan Emin Adanur tribünler ile arasında zaman zaman meydana gelen gerginliğe ilişkin gelen bir soruyu da içtenlikle yanıtladı.

Emin Adanur, “Ben Teksaslıyım zaten. Teksas, inanılmaz bir oluşum. Bu oluşumun içerisinde de birden fazla oluşumcuklar var. Teksas’ın içerisinde Teksas var. Benim Teksas ile hiçbir sorunum yok. Elbette Teksas’ın içerisindeki Teksaslılarla bazen sorunum oldu ama geneliyle sorun olması, söz konusu bile olamaz. Onların da benimle sorunu, Murat Sancak olayı ile başladı, bir bildiri birçok noktada hazırda bekleyen, sıkıntı çıksa da yönetimin tepesine binsek diyenlere kıvılcım oldu. Ondan sonra tweet atıldı, biz bir şeyler yazdık. Şöyle bir durum var, Teksas’tan tweet atıyorsun, Teksas tribün liderlerinin dahi haberi yok. Ancak ben bu noktadan sonra da onların da sorun çıkaracağını düşünmüyorum; çünkü yaptığımız her şey ortada, hiçbir şeyi gizlemiyoruz. Bu kadar doğru şeyi yapan bir yönetime ne kadar karşı çıkabilirler? Teksas’ta da, Maraton’da da, ÜniTimsah’la da, Yeşil İnciler’le de hepsiyle birer maç izlemeyi düşünüyorum” dedi.

Kaynak
Hürriyet Bursa

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Şu an için para edecek ve talibi olan 2 adam var onlar da başkanın bir kalemde sildiği gençlerimizden Taha ve İsmail.
   Geleceğimiz gidiyor kimse de tık yok.
   Bu pehlivan da artık pes etmek üzere.
   İstediğin kadar yaz, gözler görmüyor. Kulaklar duymuyor.
   Başkan bıraktıktan enkazın büyüklüğü ortaya çıkacak ama o zaman da iş işten çoktan geçmiş olacak.

   2
   6
 1. Teksas Teksas değil ki o sataşmaları dikkate alacaksın. Umurunda bile olmasın başkan, akıllı ve gerçek taraftarlar olarak seni beğeniyoruz. Yalnızca transferde daha doğru hamleler gerekiyor, onu da devre arası tamamlamanı istiyoruz.

  48
  8
 2. ikli transferden daha verim alabilsek doğru transfer yapabilseydin herkesi susturacaktın ama işin ehline bu işi vermedin .. inş. devre arasında 2 3 doğru duzgun transfer yapabilirsiniz.. bu takımın forması bu lig de ilk 3 e girer normal şartlarda..

  16
  3
 3. 2-3 FUTBOLCU DAHA SATINCA, BİLETİ HAZIR GİDECEK, PARA KURTARMA DERDİNDE… Fakat bursaspor sayesinde COIN menfaatine dair mutlaka hesap verecektir….

  11
  46
 4. Nerde o eski teksas…Simdi kulede duran o şişman,Atamıza saygısızlığından sonra ne kadar kıvırsada iş isten geçmiş oldu ve ben dahil çok kişi o tombik var diye teksasa gitmeyip maratonda izliyor maçını.

  9
  1
 5. teksas eger bursasporlu olsaydı 2008 yılından beri bursaspora asgari 15 tane topçu parası ceza kestirmezdi. ben teksası ne tanıyorum ne saygı duyuyorum.o eskidendi.menfaatlere ters gelinceye kadar ses yok ne zaman menfatlerine ters gelse baslıyolar baskana,gercek özde bursaspor taraftarına saldırmaya. dünyada hic bir kulupte bursasporumdaki gibi çoook taraftar gurubu yok şimdi teksasa soruyorum neden bursasporumda degişik taraftar gurubu cok var? benim bildigim 2 tane olur 1. adı her neyse bir gurup olur 2.kongre üyeleri taraftar dernegi olureeeee bizde niye çoook?bursasporu sevmek sdatlarda 13-17 yas gurubuna küfür ettirmek degil.niye küfür ediyonuz diyenede saldırmak degil.siz bursasporlu olsaydınız eger daha 4-5 ay öne tarnsfer tahtası kapalı tesislerde elektrik yok,dogal gaz kesik,fedarasyon her seyi kilitlemiş sonra BİR TANE KAHRAMAN EVLAT ÇIKIYOR her şeyi düzene sokuyor bu belediye baskanının ve bie coook insanın işine gelmiyor secilen baskanla ugeasmaya baslıyor.sizde dahil teksas.her seyi düzene sokan bir baskana mademki bursasporlusunuz neden sımsıkı sarılıp sahip cıkmıyonuz teksas?.ben hep diyorum bursaya bursalı belediye baskanı secin ilçeleride kabul etmiyorum.ben izmirdeyim karsı yaka öyle bitti altay öyle bitti izmir spor öyle bitti burada altay spor kulubü akıllık etti altayın basına EMİN ADANUR GİBİ bir baskan geldi belediyelere karısmayın dedi altay süper ligte.o altay taraftarları çogunlukla ROMANDIR nasıl sahip cıkıyolar aklınız durur nedenmi 7 haftadır altay yeniliyor dün aksam taraftarlar baskanların büyük baskan sende suc yok diye bagırdılar.siz ne yapıyonuz teksas ve öbür guruplar birilerine sanki hizmet eder gibi baskana saldırıyosunuz hak etmedigi halde baskan kimseye çorba vermek zorunda degil.zaten taraftar eger özdeyse çorba istemez.bursasporun yükselmesini istemiyen herkezin ALLAH ………………………………..versin inşallah.yapmayın kardesler ALLAH rızası için yapmayın ben özde taraftrar kardeslerim her seyi biliyor baskanına sahip çıkar utanan siz olursunuz çünkü bursa bursa diye bagırdıgınızda kimse sizin samimi oldugunuza inanmaz.ben İZMİRDEN ÖZDE TARAFTARLARA SESLENİP BİR KONGRE ÜYESİ OLARAK BASKANINA SAHİP ÇIK KANPANYASI BASLATIYORUM..ALLAH razı olsun yorum yaptıgım siteye buarada yazıyoruz.

  4
  4
 6. Şu Güzide Taraftarı Kulubü Camiayı Futbola Küstürenler Utansın Başka Hiç Bir Takım Futbola Renk Katmıyo Bitti, Sözünde Bittiği Yerdeyiz İstanbul Takımlarının Hamisi Var Bizim Tam Tersi Kuyumuzu Kazıyolar Son gol 2 kere offsidee ofsaytçı müptezel hakemde bayrakla koşuyo ulan yüzde birmilyon ofside o beeee yuh sizin hakemliğinize bakan körler ama size kim ne talimat verdiyse onu yapçanız dimi hainler karekter yoksunları emek hırsızları kan emiciler

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu