Ben korkak değilim!

Ertuğrul hoca taktik olarak böyle bir futbol tarzını benimsemediğini ifade etti. Oyuncularına bu şekilde bir taktik ve düşünce empoze etmediğini açıkladı.

 

Ertuğrul Sağlam “Bir antrenör takımına korkak oynayıp der mi? Allah aşkına. Ben ve arkadaşlarım böyle bir anlayış içerisinde olmadık. İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a  6 gol atarken. Fenerbahçe’yi, Beşiktaş’ı 3 golle yenerken, deplasmanlarda 4, 5 gol atarken elimizdeki kadroyu en verimli şekilde kullanmaya çalıştık. Son maça bakarsak Necid, Stoch, Josue, Dzsudzsak, Jorquera ile 5 ofansif oyuncuyla çıktık. Defansta oynayan Faty 1 gol 1 asistle oynadı. Aziz kaleciyle karşı karşıya geldi. Sol bekimiz. Yanlış algı oluşmuş. Organize olamadık. Ofansif  yönden üretken olamadık. Bu takım birbiriyle bir araya geldiğinde beraber olmaya alışıp, anlaştığında Eskişehir maçında gördük daha çok pozisyona girdik. Fiziksel açıdan iyi olduğumuzu gördük. Son anda da golleri attık. Takımını seven taraftarlarımıza inanıyoruz. Bu takım sezon başında yapamadığımız dönemi şimdi yapıyoruz. Bu takım her geçen hafta üzerine koyup üst sıradaki yerlere gelecektir.” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu