Ben İşimi Yapıyorum

Bursaspor'un genç yıldızı Volkan Şen, hakkında yapılan eleştirilerden ders çıkartarak eksiklerini gidermeye çalıştığını söyledi.

 

Topla çok oynadığı yönündeki eleştirilere cevap veren başarılı futbolcu, "Bir iki kişinin çıkıp topu alıp ileriye götürmesi gerekiyor. Bunlardan biri ben oluyorum." dedi.

 

Genç futbolcu, Şampiyonlar Ligi ilk maçında Valencia'ya karşı alına 4-0'lık mağlubiyetin ardından eleştirilerin hedefi olmuştu. Takım oyunu oynamak yerine topu alıp tek başına ileriye götürmeye çalıştığı, yeteneklerini doğru zamanda kullanmadığı eleştirilerine maruz kalan Volkan Şen, bu eleştirilerden ders çıkardığını kaydetti.

 

Bunları dikkate alarak hatalarını en aza indirmeye çalıştığını dile getiren Volkan, "Eleştirilmem kötü bir şey değil, iyi bir şey. Kendi maçlarımı izleyerek bu hatalarımı bende görüyorum. Eksiklerimi en alt seviyeye indirmeye çalışıyorum." diye konuştu.

 

-İYİ FUTBOL GÜZEL AMA KAZANMAK DAHA GÜZEL-

 

Maç içerisinde takımın başarısı için ne gerekiyorsa yaptığını vurgulayan genç yıldız, şöyle konuştu:

 

"Neticesinde bir iki kişinin çıkıp topu alıp ileriye götürmesi gerekiyor. Bunlardan biri de ben oluyorum. Her pozisyonda alıp gitmeyi, gol atmayı düşünüyorum. Sonuçta futbol 3 puan üzerine kurulu. Tabi ki iyi futbol oynamak çok güzel birşey ama bunun yanı sıra galip gelmek bambaşka bir şey. Onun için ben sahada elimden geleni yapıyorum. Takıma nasıl katkıda bulunurum, nasıl faydalı olurum bunu düşünüyorum."

 

(Cihan Haber Ajansı)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu