Ben Bursanın bir evladıyım!..

 "KEŞKE BAŞKANIMIZ DA BURADA OLSAYDI"

Golsüz berabere kaldıkları Eskişehirspor maçının ardında açıklamalarda bulunan Ömer Erdoğan, hafta içi çok üzücü olaylar yaşadıklarını dile getirdi. Ömer, şöyle konuştu: "Keşke bugün başkanımız da aramızda olsa, özellikle benim son maçımda yanımızda olsaydı ama Allah'ın takdiri. Allah kalanlara sabır versin. Benim için de farklı bir maçtı. Futbol hayatımda son maçımı oynadım. Ayağımda sakatlık vardı. Normalde oynamam imkansızdı, ayağımda yırtık vardı. Sağlık ekipleri sabah akşam tedavi yaptı. İğne ile uyuşturarak oynadım. Sağ olsun hocam da bana görev verdi.

 

 

 

Buradan Hikmet hocama teşekkür ediyorum. 15 sene önce Almanya'dan Erzurumspor'a kazandıran oydu. 15 yıllık profesyonel hayatımda bir çok hoca ile çalıştım. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Aileme çok teşekkür ediyorum. Onların da bende çok emeği var. Eşime, takım arkadaşlarımın hepsine, Bursaspor camiasına teşekkür ediyorum."

 

"TEKNİK DİREKTÖR OLARAK BURSASPOR'U ÇALIŞTIRMAK İSTERİM"

 

Bursaspor'da 7 yıl geçirdiğini hatırlatan başarılı futbolcu, şöyle devam etti: "Şampiyonluk yaşadım, kaptanlık yaşadım, milli formayı giymek nasip oldu. Şampiyonlar liginde Avrupa Kupalarında oynamak nasip oldu. 7 yıl dolu dolu geçti. Taraftarlarımız beni her zaman destekledi. Ertuğrul Sağlam ile en başarılı dönemimi geçirdim. Ona da çok teşekkür ediyorum. Bugün noktayı koydum. Bundan sonra Teknik Direktörlük konusunda kendimi geliştirmek istiyorum. Ardından Bursaspor'u çalıştırmak isterim. Ama bu çok uzun süreç."

 

"BAŞKANIMIZLA KONUŞACAKTIK"

Bursaspor'da görev alıp almayacağı yönündeki soruya Erdoğan, şu cevabı verdi: "Başkanımız vefat etmeden önce son maçta başkanımızla karar veririz diye düşünüyordum. Problemsiz şekilde çalışıyorduk. Bunu zamana bırakmıştık ama bu üzücü olaydan sonra kulüp kongreye gidecek, sonrasında birlikte değerlendireceğiz. Bu camianın çocuğu olarak kendimi hissediyorum."

 

İBRAHİM: ÜÇÜNCÜLÜK HEDEFİMİZ VARDI AMA OLMADI.

 

İbrahim Öztürk ise şu değerlendirmeyi yaptı: "Zor bir hafta geçirdik. Başkanımız kaybettik. Bir hedefimiz vardı, üçüncülük kovalamak istiyorduk. Bunun için mücadele ettik, aynı zamanda başkanımız için oynadık. Galip gelmek istiyorduk ama olmadı. Hedefimiz Avrupa Kupalarına gitmekti, bunu başardık. Seneye tekrar hazırlanmak istiyoruz."

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı