Ben bu çocuklara inanıyorum

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam Afyon kampı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Tam, “Çok verimli bir kamp dönemi oldu bizim için eksiklerimizi görme adına verimli geçti. Gerçekçi olmak gerekirse boşa geçireceğimiz bir saniye bile yok. Çok çalışmamız gerekiyor. Eksik yönlerimiz geliştirmemiz gerekiyor. Çok zamanımız yok. Son maçtaki oyun geliştiğimizi gösteriyor. O özgüveni kazanıyor oyuncularımız. Oyuncuların üzerinde baskı oluşuyor ama onları yönetebilmesini biz sağlayacağız. O desteği vereceği. Birbirlerini daha iyi tanımaya başladılar. Çok verimli geçti. Çok farklı yaş oyucularından oluşturduğumuz bir takıma sahibiz. Saha iletişim arttırmaya başladık yeterli seviyede değil. Bazı eksikler gözlemledik. Bu konuda objektifiz. Hayal tacirliği yapacak inşalar değiliz. Ama çocuklarımız gelişiyor. Onlar da bizler de elimizden geldiğince mücadelemizi vereceğiz. Daha iyi seviyeye geleceğiz. 18’inde Özlüce tesislerinde buluşacağız. 19’unda bir testimiz var. Nereden nereye geldiğimizi görmek istiyoruz. Antrenmanlarımızı tamamlamak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Gelişimleri Yakından Takip Etmek İstiyoruz

Kadroda çalışmamızı yaptık. Bu gece tam ekibimle bir toplantı yapacağım 3-4 arkadaşımız aşağıda devam edecekler. Artık taktik çalışmalara yoğunlaşacağız. Bu arkadaşlarımız dışarda kaldığında kendilerini değersiz hissedebiliyorlar. Onları altta takip edeceğiz. Oradaki maçlarını takip edeceğiz aşağıdan da 2-3 kardeşimiz aramıza katılabilir. Çarşamba günü U17 ve U19’un maçları var. Onları gözlemleyip karar vereceğiz. Bizim aramızda olmasını istediğim çocuklar var. Daha iyi şartlarda çalışmasını istiyorum. Bursalı çocukları bile tesislerde tutacağız. İzin günlerinde ailelerini görecekler. Gelişimlerini yakınen takip etmek istiyoruz.

Çok Büyük Bir Camiayız

Güzel bir sürpriz oldu. Çok da mutlu etti bizi. Öyle gelmeleri çok teşekkür ederiz onlara biz çok büyük bir aileyiz. Çok büyük bir camiayız onların desteğine ihtiyacımız var. Biz 20 bin seyirci değil 20 bin ruh istiyoruz. Bu çocukların onlara ihtiyacı var. Onları hem Bursaspor’a hem Türk futboluna kazandıracağız. Kısa ve orta vadede planlarımız var uzun vadede planlarımız da var.

Ben Bu Çocuklara İnanıyorum

Ben oyunculara inanan ve bu inancı hissettiren bir insanım. Aynı zamanda objektif bir insanım eksiklerimizi gözlemleriz. Eksikler antrenmanlarda tamamlanır ben bu çocuklara inanıyorum. Onlar gelişecekler bu seyrettiğiniz 4 maçtan daha iyi performansı göreceksiniz. Biz inandık sizler de inanın…

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @2010 RUHU yorumuna yanıt olarak

     Bakıyorum her haberin altında moral bozucu bir yorumun var, gerçekten ligin ilk yarısında taraftar alınmamalı maçlara, gençlere söven sizin zihniyet dayıcım bana boşa cahil deme, akıl yaşta değil baştadır.

 1. hocam taraftarı bu işlerin içine pek fazla sokmasan diyorum.
  şimdilik onların olmaması çocuklar açısından daha avantajlı.
  zaten siz çalıştıkça çocuklar gelişecek. onlar geliştikçe skorlar gelecek, ardından da taraftarlar.
  son aylardaki salon sporlarındaki seyirciye hayran oldum.
  her yaştan, her kıyafetten, her cinsiyetten insanlar tüm tribün acemiliklerine karşın o kadar samimi, o kadar candanlar ki bu durum sahadaki oyuncular ile müthiş bir gönül bağı kurulmasını sağlıyor.
  darısı timsah arenamızın başına.

  8
  2
 2. Tahsin hocam biz de inanıyoruz. Sabır göstereceğiz. Ama tüm gençlerin de o ışığı taraftara vermesi lazım. Belki 2-3 yıl sonra alacakları forma şansını bu sezon elde edecekler. Hepsi için kariyerlerinin en önemli fırsatı olabilir. Bunun farkında olarak çok çalışmaları lazım…

  3
  4
  1. @Zet yorumuna yanıt olarak

   Hala kendimizi süper ligde sanıyoruz . Sanki muhteşem kadromuz var da bu çocuklar 2-3 sene sonra muhteşem kadroya girme fırsatı yakalayacaklar gibi yazıyon . Süper ligde olsak bu çocuklar zaten 2.lige kiralanacaktı

 3. inanmaktan başka care kalmadı sabırla bekleyip ne katık bu genclere seyrederek göreceğiz bakalım ne derece inanmişız ne katmışız konuşmalardan fenalık geldi gördüklerimize inanacağız artık inandık düştük dinledik düştük bide fatura bize cıkaranlar var sanki oynayan başarıdan başarıya koşan rekorlar egale etmiş takımın ekibine laf etmişiz e takım nerede cok başarılı buldunuz yöneten calıştıran ve futbolcuların takımı ikinci ligte ve yanlızlağa itilmiş sadece haketinizi yaşıyorsunuz siz bu şehrin futbol eserlerini gömerseniz toprağa futbolda olmasın bu şehirde okadar basit

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu