Belluschi’den Bursaspor açıklaması!

Bursaspor camiasına bomba gibi düşen "Bellluschi geliyor" haberlerine birinci ağızdan yalanlama geldi.

Fatih Akkuş‘a konuşan Fernando Belluschi gündeme dair yaptığı açıklamada “Selçuk Erdoğan beni aradı fakat transfer üzerine bir görüşme gerçekleştirmedik. Dolayısıyla benim Bursaspor‘a gelmeyi kabul ettiğim haberler kesinlikle doğru değil. Zaten henüz 10 gün önce Lanus‘a imza attım. Bursaspor‘da çok güzel zamanlar geçirdim. Bursa‘nın bende yeri çok ayrı. Her hafta uygulamaya girip girip maç nasıl bitmiş diye bakıyorum. Fakat kariyerimin bu döneminde ülkemden ayrılmayı kesinlikle düşünmüyorum. Zaten sakatlıktan yeni çıktım. Şu an sadece Lanus‘a odaklıyım” dedi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bu ne yorumuna yanıt olarak

   isabet olmuş diyen adam belluschiyi videolarından resimlerinden tanıyordur:)))şu an türkiyeye gelse havaalanına gidecek adamlar burada istemezük havasındalar:))

   23
   2
 1. Şöyle haberleri ardını arkasını araştırmadan yazmayın gözünüzü seveyim yahu!! Biz eldekilere lisans çıkartalım önce, tahtadan hala haber yok. Yeni transfer yapmamız çok zor. Tahtayı açmak için para bulamıyoruz yeni transferi 2 çuval un verip mi yapacaksın? Herkes ister Belluschi gelsin ama realitede bu işler bizi aşıyor malesef.

  70
  1
 2. Mestan balonlar ile zaman kazanmayi biraksinda en önemli haftalarda tahtayı açsın.yoksa akhisara Erzurum’a yenilince , o tahtayı bilmem ne yaparlar.Bilmem anlatabildim mi !

  44
  5
  1. @Cebk yorumuna yanıt olarak

   Rahat ol be kardeşim tahta işi tamam panik yapmayın şaka gibisiniz ! Siz tribüne desteğe gelin koca Bursaspor 3-5 bin kişiye oynuyor !?

   15
   12
 3. Fatih Akkuş şişirip şişirip üflüyor balonları maşallah. Bilgi kaynağı da Selçuk. Sistemi iyi kurmuşlar ama sosyal medyadayı 3 saat oyalarsın bunlarla. Sonra tahta açılmadığı için eleştirilere devam.

  20
  8
 4. Sabah ilk yapılan haberde, taraftarımız gaza gelmesin diye açıklama yapmıştım. Bu tazr saçma haberler nasıl yayılıyor anlamış değilim. Taraftarı düşünen bir yönetici olarak bu tarz olaylarda hemen müdahale ediyorum. Ama maalesef sabah yaptığım açıklamayı beğenmeyen taraftarlarımız olmuş. Ben doğruyu size ilettim. Neden kötülediğinizi anlamış değilim. Bu tarz haberler mevcut yönetimi aşağı çekme çalışmalarına ayna tutuyor. Bir kaç gün içinde Sayın Burak’ın Bursasporumuza attığı kazığı da öğreneceksiniz!..

  6
  2
 5. Futbolcu olarak değil ama ilerleyen zamanlarda içinde Batalla, Belluschi, Ömer Erdoğan’ın bulunduğu bi teknik ekibin Mustafa ER önderliğinde göreve gelmesini çok isterim. bu 10bin 20bin seyirci de bu ekiple net bir şekilde 30 35 bine kadar çıkar.

  5
  1
 6. Kardeşim neden o zaman haberi yapılıyor geliyor falan diye, milleti neden bedavaya heyecanlandırıyorsunuz!

  2
  2
 7. Bu adam değil miydi gelmiyorum deyip çekip giden ne çabuk unuttunuz ya hain dedipiniz adamlar para kazandırarak gitti bundan ne kazandık bence en büyük hain kendisidir

  1
  8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu