Belluschi: Olmadı üzgünüz..

Mücadelenin seyir açısından ve kendileri için oldukça keyifli geçtiğini söyleyen yeşil-beyazlı oyuncu Ozan İpek, “Özellikle ikinci yarının belli bir bölümüne kadar çok iyi futbol sergiledik. Ama sonradan neden geri çekildiğimizi ben de anlamadım. Anlamsızca bir geri çekilişti. Ve sonunda duran toptan yine haftalardır yaşadığımız şeyi yaşadık ve gol yedik. Bu kadar iyi oyunun karşılığını alamıyoruz. Buna üzülüyoruz zaten. Mesela geçen hafta ofsayt olmasına rağmen yine duran toptan gol yedik. Bu şekilde üst üste puan kaybettiğimiz zaman hiç de iyi olmuyor ve 20 puanda kalıyoruz. Bugünkü gibi kaybettiklerimizi toplasak 26-27 puanda olurduk. Dediğim gibi iyi oyunumuzun karşılığını alamadığımız için üzülüyoruz” şeklinde konuştu.

BELLUSCHİ: KAZANAMADIĞIMIZ İÇİN ÜZGÜNÜZ

Zor bir karşılaşma olduğunu söyleyen yeşil-beyazlı orta saha oyuncusu Fernando Belluschi, "Karşımızdaki rakip gerçekten kaliteli oyuncuları ve iyi ayakları olan Trabzonspor’du. Maçın belli bölümlerinde gerçekten iyi oynadık. Özellikle 3-2 olan bölümde maçı belki de bitirebileceğimiz pozisyonlar yakaladık. 4-2’lik skora ulaşabileceğimiz dakikalar oldu. Fakat bunlardan faydalanamadık. Daha sonrasında oyunun kontrolünü onlar ele geçirdiler ve buldukları ataklarla gole de ulaştılar. Gerçekten üzgünüz" dedi.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu