Belediyeden Bursaspor’a bir şok daha!

Bursaspor Kulübü, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile ikinci otopark krizini yaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeşil-beyazlı kulübün yıllarca işlettiği Nalbantoğlu katlı otoparkını Sayıştay müfettişlerinin “Düşük kira” ödendiğine dair rapor hazırlanması sonucu yapılan ihale ile elinden almıştı. Otoparktan yılda 1 milyon lira gibi bir kazancı olan Bursaspor bu gelirden olmuştu.

Büyükşehir ve Emniyet arasında bugün imzalanan protokolle, Burulaş arkasındaki 18 dönümlük alan asayiş ve tüm motorlu ekiplerin konuşlandırılması için düzenlenecek.

Bu işbirliği Timsah Arena Batı Tribün yolundaki köprü öncesinde sol alanda kalan 1963 Tribünü otoparkının olduğu bölümdeki alanın Emniyet Müdürlüğü‘ne tahsisi ile gerçekleşecek.

Bursaspor Kulübü bu alanda taraftarlarına otopark hizmeti sağlıyordu.

109 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. KARDEŞİM BU GENEL SEÇİM DEĞİL
  BU SEÇİMİN AKP.Sİ CHP.Sİ YOK
  ŞEHRİNE HİZMET VERECEK OLANI SEÇYORSUN
  BURSALININ ELİNDE KALAN TEK SEY BURSASPOR
  ONA KİM BABAMIN OĞLU OLSA DARBE VURMAYA KALKARSA
  BENİM İÇİN YOK HÜKMÜNDEDİR
  BEN RECEP TAYYIP ERDOĞANA OY ATARIM AMA BÖYLE BAKIŞ AÇISI OLAN B.SEHİR BEL.BASKANI BENİM İÇİN YOK HUKMUNDEDIR

  437
  53
  1. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Başta “hasan” olmak üzere eksileyen arkadaşlara soruyorum;

   (Beni yanıltmak için) Peşine takıldığınız Bozbey’in Nilüfer’de gerçekleştirdiği kaç proje sayabilirsiniz?

   9
   16
  2. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Yazıyı okuduysan sayıştay diyor hukumetle belediyeyle alâkası yok ki dogru karardir belediyeler hükümetler milletin ortak mallarını kulüplere peşkeş çekmesinler diyor. Arazi veriyon satiliyor benzinlik veriyon iç ediliyor sonra bursaya neden birşey yapilmiyor deniliyor

   20
   59
    1. @ottoman1299 yorumuna yanıt olarak

     bana eksi veren arkadaş ben bunu kafamdan atmıyorum belediyenin borçlarından dolayı sayıştay tarafından satıldı diyorum belediye mallarına sayıştay el koyuyor bu kaar basit sayıştay malın sahibi kimse onun malına el koyuyor bursaspor otoparkı bursasporun değil belediyenin sadece işletmesi bursasporun idi şimdi gidin inceleyin sonra eksi verin bilmiyorsanız bedavaya buraya gelip kurum ve kuruluşları suçlamayın BELEDİYE BORÇLU BU KADAR BASİT

   1. @Namık kemal yorumuna yanıt olarak

    KARDEŞ DİYOR DABURSASPOR BU ŞEHRİN TAKIMI BİRDE BÖYLE DÜŞÜN BU ŞEHRİN TEK TAKIMI VE O SATILAN ARAZİLER HİÇ DESTEK OLMADIĞI İÇİN SATILIYOR Kİ BURSADAN EKMEK YİYENLER GİDİP İSTANBUL TAKIMLARINA DESTEK VERİYOR BENDE İSTERİM TAKIMA KALICI GELİRİN SATILMAMASINI BİRDE HERŞEY HÜKÜMETİ̇N BELEDİYENİN ELİNDE İSTESELER HALLEDERLER

    10
    3
  3. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Belediye başkanının görevi bursaspor yönetiminin cebini doldurmak değil halka hizmet vermektir.senin benim param birilerinin cebini dolduruyor. Son 5 yılda satılan futbolcu paraları nereye gitti.bu yetmedi halkın parasıda onların cebine gidecek.bursasporluyum ben böyle para istemiyorum.

   24
   30
   1. @Ba yorumuna yanıt olarak

    Burası Bursa yardımda edecek kıyakta yapacak yapmıyorsa yapacak adam gelecek Şimdi ki bırak desteği köstek oluyor köstek !!!!

    8
    2
  4. @hasan yorumuna yanıt olarak

   yeme bizi tahta kaşıkla hasan, senin yaptığın bu yoruma şark kurnazlığı denir.
   ben de oyumu kılıçdaroğluna verirdim ama,
   eğer başkan, saçı bitmemiş yetimlerin hakkını kulüp başkanlarının keyfi ve saçma, sapan harcamalarına peşkeş çekerse ben de onu yok sayarım ve oyumu ona vermem. yani senin vermediğin oyu bu kez ben veririm.
   devlet ve belediye destekleriyle kulüp yönetmeye ne var? bu şehrin tek sorunu bursaspor mu? yıllarca hep böyle gelmedi mi? bu kulüp yıllarca böyle borçlanmadı mı? ülke futbolu hep bu popülizm yüzünden yerinde saymıyor mu? popülizmden hepimiz şikayetçi değilmiydik? proje üretemeyecek, kaynak bulamayacak, transferi bilmeyen, sportif başarıyı yakalayamayacak, alttan oyuncu çıkaramayacak kapasitede ve maçası yemeyen adamlar başkan adayı olarak ortaya çıkmasın.
   hazır yürekli bir adam çıkmış, cesaretli adımlar atarken bunları kendi egolarınız ve görüşleriniz uğruna hemen harcamayın.
   bak sana 200 beğeni aldığın halde karşı çıkıyorum. senin 200 beğenine karşı benim alacağım çuvalla eksi,
   hakkı, hukuku ve doğruları savunduğum gerçeğini değiştirmez…

   25
   32
  5. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Beyler bursayi bursalilar yonetmiyor.malesef bursalilar bursayada bursa sporada sahip çıkamiyor.eski stad için nedendi ne oldu.hersey unutuldu.elin oglu dışardan gelir bursayı yönetir.bursa spor kimin umrunda

   33
   6
   1. @Beyler unutmayin yorumuna yanıt olarak

    Ben de daha önce yazdım.
    Bursa’yı, Bursaspor’u kimse sevmiyor. TFF sevmiyor. YHK sevmiyor. Yazılı ve görsel medya sevmiyor, Siyasiler sevmiyor. Bursa’nın iş adamları sevmiyor. Diğer şehir takımları sevmiyor. Bursa ile alakası olmayan insanlar Bursa’dan milletvekili yapıldı. Bursalı gitti oy verdi, seçtirdi. Bursa’yı Bursalılar da sevmiyor.

    12
    1
  6. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Iyide adam senin başkanın gibi satmamış ki araziyi emniyete tahsis etmiş.. 3 yıldır düşmeye oynayan ve sonunda düşmesi çok yüksek ihtimal olan takımı elinde avucunda bi şey kalmayana kadar satan transfer yapmayıp takımı ayağa düşüren başkana kızmıyorsun da çıkmış belediye başkanına kızıyorsun.. hadi ordan..
   Kimse kusura bakmasın belediye bir derneğe milyonlar harcayıp stad tesis yapmak zorunda değil ama yaptı peki bursaspor ne yaptı bir çivi çakmadı stada.. cimlerini bile belediye yaptırdı..

   44
   179
   1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

    Sevgili sherlock ,
    Bursaspor yönetimi istesede stada bir tane bile çivi çakamaz.çünkü stadın bütün hakları belediyede.locaya gelen yemeğinden tutta stadı temizleyen görevlisine kadar hepsini belediye tedarik ediyor.Bundan dolayı işkembeyi kübradan sallamadan önce bir araştır sonra salla güzel kardeşim.

    5
    4
    1. @Green Prusa yorumuna yanıt olarak

     Siyasete devam akp beceremedi şimdi chp ye geciyoruz kısmetse.yani devam illede düşelim.adam gibi bi başkanla işimiz olmaz ki bizim burda biz bile siyaset yapıyosak kulübünkü normal o zaman …

     1
     6
   2. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

    Muhtemelen ya corbacisin yada belediye den gecinen bir zatsin o zaman stadin ismi neden belediye stadi benim vergimle gecinen belediye essek gibi stad icin calisacak calismiyorsa yada calisir gorunuyorsa bu sefer yemezler size oy moy yok.

    29
    6
    1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

     sevgili kardeşim, işkembeden konuşuyorsun. stadın kalıcı bir ismi yok. bursaspora parayı basan sponsor firma stadın ismini istediği gibi kendi koyar.
     bunu gururla yazdığımı sanma. acı ama gerçek. anketlerde Bursa da, Bursasporlu sayısı, gs ve fenerlilerden sonra geliyor. yani vergiyi veren sadece sen değilsin. belediye başkanı da tüm bursalıların başkanı.
     kaldı ki kulüp yöneticilerinin, belediye ve devlet desteklerini nasıl çar-çur ettikleri bir başka bir rahatsızlık konusu.

     8
     1
    2. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

     Ne corbaciyim ne belediye çalışanı normal devlet memuruyum aylık tam tamına 1500 kusur tl devlete vergi veriyorum.. formamı orjinal kombine mı maratondan parasını verip alıyorum.. ama sen stada kaçak girersin 20 lira mac ücretine itiraz edersin.. bir tane lisanslı ürün almazsın sonra millete çorbacı dersin hadi ordan.. stadin ismi belediye stadiysa ve sen bunu begenmiyorsan gider başka stadda oynarsın maçını.. bursaspor kulübü bir dernek statüsündedir belediyenin oluk oluk para dökeceği bir tesis değil-dir..kulüp başkanları adam gibi yönetsin kulüpleri bak bakalım belediyenin yada siyasetin oyuncağı oluyor mu.. var vurup harman savurup sonra belediyeye beni kurtar diye giden kulüplerdir. Hiç bir belediye gelipte bır kulüp başkanının önünde önünü ilikleyip para dilenmez.. çıkıp burda boş yapmayın.. ben corbaciysam sen çorbanın kendisisin kusura bakma kardeş!!

     8
     16
     1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

      tebrik ederim kardeşim.
      işte iki görüş arasındaki bakış açısı ve kalite farkı.
      doğruya doğru, eğriye eğri diyemediğimiz sürece ne bursasporun ne de ülkenin işleri düzelmez.
      ”dünyanın en doğru ve en güzel işlerini yapsan da seni istemiyorum!” diyen zihniyete neyi, nasıl ispat edeceksin.
      adamın gözü, terazinin ibresinde değil ki, kefesinde kim oturuyor önce ona bakıyor.

      8
      3
   3. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

    Bursasporun katlı otoparkını sattı. Ali ayın seçilmesini sağlan arkasında ki güç zaten akp. Ali ay konuşmayı zor beceriyor 2 sene düşmeye oynatacak son maçta kurtaracak ve yine bursaspora başkan olacak hadi canım sende. Ali ay = belediye

    28
    5
    1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

     Başkanlığı al Otoparka ses çıkarma hesapı Alinur işini biliyor nedense Altepe zamanı bu Sayıştay raporuna takılmadı katlı otopark Katılıyorum renkdaş !!!

  7. @hasan yorumuna yanıt olarak

   Taraftarımızın en az olduğu ilçelerden biridir İnegöl ben zannetmiyorum bu adamın Bursaspor taraftarı olduğunu zaten durum onu gösteriyor ki Mustafa Bozbey bu adamı bozguna uğratacak

   50
   10
   1. @Abdullah1963 yorumuna yanıt olarak

    Al işte sizi seçerek mi veriyolar 🙂 Bursaspora başkan seçmiyoruz belediyeye başkan seçiyoruz heeeey kendinize gelin bu kadar dar düşünceli nasıl oluyorsunuz.

    2
    3
   2. @Abdullah1963 yorumuna yanıt olarak

    Alinur Aktaş bildiğim kadarıyla besiktaslıdır kardesim. İnternette fotografları da dolastı bir ara. Zaten oy vereceğim yok da, bi de besiktaslı, hayatta oy atmam. Yağmurlu havada su yok besiktaslıya.

    21
    5
 2. Açıkça söylüyorum bu herife oy verenler Bursasporlu değildir. Bursaspora söz verdiği yardımları yapmayan, elinden malını mülkünü alan bu herife oy veren Bursasporlu değildir.

  212
  28
  1. @Merlin yorumuna yanıt olarak

   Belediye versin başkanlar yesin kimse reklam vermedi belediye verdi arsa verdi satılığa çıktı bursayı verseler onuda satarlar daha ne vercek

   3
   23
  2. @Merlin yorumuna yanıt olarak

   bildigim kadariyla bu adam zaten bursasporlu falan degil yalandan takima destek oluyom ayaklarina yatiyolar, inanin bizker bunu yemiyoruz artik, takim buyuk bi ortak nokta tabiki takimin uatunden siyaset yapicaklar nasil oy alacaklar baska, alinur aktas sana benden oy yok buyuk bursaspor taraftarindan birtanesiyim…….

   32
   3
  1. @Enesss yorumuna yanıt olarak

   Hala daha oy verin bravo bursasporlu kardeşlerim.. belediye işi partiye bakılmaz. Çalışana vericeksin. Altepe bile bundan daha iyiydi ya. Adam bursa ve bursaspor düşmanı sanki

   174
   29
 3. BELEDİYE İŞİNE BAKIYOR…3 MİLYOINLUK GÖĞÜS REKLAMI GİBİ ATAR BİR 3 KURUŞ DAHA O OTOPARKI DA KAPIVERİR…BİR DE BU TİPLER SEÇİM ZAMANLARINDA YEŞİL-BEYAZ ATKI VE FORMA İLE ŞOV YAPARLAR…
  KATLI OTOPARKIN HESABI ALİ AY DAN DA ALİNUR AKTAŞ TAN DA ELBET SORULUR….

  137
  17
  1. @dr.timso yorumuna yanıt olarak

   Bugüne kadar neyin hesabı soruldu ki bu yapılanların hesabı sorulsun.Balık hafızalı olduğumuz için iki gün sonra unuturuz.Yapanın yaptığı yine yanına kalır.

   109
   12
  1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

   Gönlümü okumuşsun…Bursaspor değil Bursa düştü gerçekten… 2014 yerel seçimlerinde 5 yıl boyunca Bursa ya zerre hizmeti olmamış Altepe 2.kez aday gösterildiğinde tepki koyulmadan %50 oy veren Bursa halkı o gün küme düştü.Kurban ettiniz güzelim Bursamı siyasi rantınıza…Erdoğan bile bu adama 2.döneminde 3,5 yıl dayandı, baktı Bursa elden gidiyor bari ben kendim dur diyeyim dedi…Kusura bakmayın beyler, iş işten çoktan geçti…Hepimize geçmiş olsun…

 4. Ne bekliyor dunuzki. .Bunun böyle olacağı belliydi. Zor günde destek lazım …Köstek değil. ..Adam zaten bağırıyor PARA YOK PARA diye. Düşenede bir tekme bunlar vuruyor. Unutmadık unutturmayacağız. ……………. 31. Mart’ta sandıkta görüşeceğiz. ….Bu sefer cek lerle cak larla kandıramıyacaksınız. … KANMAYACAĞIZ. …

  88
  13
 5. Stat yaptınız bi boka benzetemediniz bizi yerimizden ettiniz eski stad duracak dediniz yıktınız miting alanı yaptınız şimdide millet bahçesi yapacaz diyorsunuz.Geçende stadı yanlış yere yaptık dediniz hastaneyi de mi yanlış yere yaptınız? Maç günü gelin ben sizi bi yürütüp üst geçitten geçirmeye çalışayım insanlar kestirmeden gitmek için yola atlıyorlar bi gün bi cana mal olacak. Taraftarın otopark maç öncesi bekleme gibi yeri çözülmeden emniyeti çözecez diyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz

  84
  10
 6. Ne yönetimden ne futbolcudan ne teknik ekipten me de amigolardan hayır var bize.Şuanda bu takıma itici güç olabilecek tek şey taraftar gücü.Lütfen stadımızı dolduralım,küme düşmemeyi garantileyelim sonra kalan tüm maçlarda istifaya çağırın.Yeter ki şimdilik idare edin

  74
  12
 7. altepenın pisliklerini temızlıyorlar yanı bıraktıgı enkazı ama bursaspora dokunmakla hata edıyorlar farkında değiller.

  65
  17
 8. Renkdaşlar bence büyük takımların deplasmanına giderken eskisi gibi yine Green Team e öncelik verilmeli.Vodafone Park ta tüm Türkiye ye tribüncülük dersi veren biz değil miydik?Burdan amigolara sesleniyorum o eski gücümüzü kaybettik zaten bari biraz toparlanalım.Unuttunuz mu BJK nin siyah hayatına yemyeşil kıyafetlerimizle gittiğimiz günleri?

  45
  10
 9. Recep altepe yaptigin en buyuk kazik bursaslilar geldi stad yerine yapsaydon daha iyi olmazmiydi olurdi basimizda baskan yoktu ama zhakkim helal degil oteki tarafta nasil hesap veecen isleri buyut ama onurlu yasa vevefat allah o cani rahat almicak senden emin ol cekeceksin

  37
  10
 10. Cocuklugumdan beri su takimin renklerine bursa sehrine insanina asigim. Askerden geldigimde terminalde inip uzanip topragi optum. Şu partiye oy verip 17 senedir bize bunlara mahkum eden insanlar bukadar fazla ya acayip zoruma gidiyor. Baska bir sehirde olsam boyle dusunmezdim konya kayseri vesaire olsam sonuna kadar derdim. Ama ben bu rezil insan topluluguyla ayni sehirde yasamaktan inanin artik tiksiniyorum yani isim gucum burda olmasa bu sehrin sokaklarina asik olmasam basip gidicem.

  19
  1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

   Aynen kardeşim uzak bir yere gittikten sonra BURSA ya geldiğimde huzur bulurdum toprağını öperdim. Beni BURSA dan kimse ayıramaz derdim Ama artık tiksinme noktasına geldim. Nasıl bu kadar Bağnaz bir şehre dönüştü anlayamıyorum. Bu şehir sadece benim çocukluk aşkım olarak kaldı bende.

   12
 11. Bu alanlar Bursaspor un mu hayır.Otopark Bursasporun muydu hayır…İsteseler bunlar Timsah arena da bile maç oynatmaz senin mi hayır…Otobüs bile BTSO nın Bursaspor un kendine ait neyi var hiçbir şeyi Özlüceyi bile boşaltırır bunlar yani atsalar sokaktasın senin olmayan hiçbir şeyi istemeye hakkın yok…Siz daha belediyele iş yapmaya devam edin dayamışınız sırtınızı siyasete belediye ye valiye onlar ucuruma gönderiyor haberiniz yok Ali Ay efendi ve yönetim arkadaşları…muhtaç olmayacaksın…Ne demişti Rahmetli İbrahim Yazıcı tek arzum Bursaspor un ayakları üzerinde durması yani kimseye muhtaç olmamasıdır bu şampiyonluktan daha önemlidir demişti….

  13
  1
 12. İlk defa bu seçimde dahi olsa BURSASPORLULAR artık farkını ortaya koymalı birilerine lafla YETER demeyle olmuyor.

  13
 13. Abilerim kardeşlerim ben inegöllüyüm
  İnegölsporlu futbolcuların parasızlıktan çay simit yediğini biliyorum.
  Bizim gidişat da onu gösteriyor.

  11
 14. Alin istemiyoruz sizlerin yardimini BURSASPORDAN ELİNİZİ ÇEKİN UZAK DURUN.SİYASET BOZUNTULARİ BURSASPORU BURSASPORLULARA BİRAKİN.

  12
 15. Eskişehir belediyesi şehirdeki bilboard ları eskişehirspor a tahsis etti tüm gelirlerini klüp alıyor. Ve sürekli klübe sürekli maddi destekte bulunuyorlar tüm merkez belediyeleri ayrı ayrı.

  11
 16. ” Alinur AK taş yola devam” derken siz AKp ye oy verin onlarda size koyversinler demek istemiştim anlaşılmamış demekki…

  11
 17. Sana oy veren eller kırılsın. Sana oy verirsem. Kollarım kopsun. Stadı yerinde yapacaz dediniz. Biz bunu unutmadık.

  9
  1
 18. Bursa’yı Bursa’nın kendi öz evlatları yönetir inşallah Bursa’yı Bursaspor kültürünü bilen kişiler bursamıza ve bursasporumuza herzaman katkı sağlayacaktır.

 19. ÖYLEYSE 31 MART TADA SON DARBEYİ TARAFTAR VURUR ANLARSIN BURSASPOR ÜZERİNDEN ŞAKA OLMAYACAĞINI BURASI BURSA BURSASPORUN ÖNÜNE TAŞ KOYANA OY MOY YOKKKK

 20. 1060 kişi diye birşey çıkardık gidiyoruz ben de kızdım ama asıl sorumlular ali ayı tekrar seçtirip avucunda oynatmaya çalışan alinur aktaştır ve ben de cevabı seçimde verreceğim ona benim gbii gerçekten bursasporu düşünenler varsa bu seçim son şansımız bursaya hiç birşey vermeyip ellerinde olacağını sananlara ders verdik verdik yoksa bursapora da bursaya da hizmet gelmez en hor görünen şehir bursa ne hizmet var bursapora gelince rizespor geçen sene konyaspor el altından nasıl desteklendi hakemlerle nasıl kollanıyor ama bursapora gelince vurun abalıya görüşeceğiz 31 martta inşallah

 21. yeter o satada daha fazla para harcanmasın. ilersisini düşünün.
  1,eski yerine
  2,tabakhane bölgesine
  3,ipekişin oraya
  buraya o stadı taşıyonuzmu yenisinimi yapıcaksınız napcaksanız yapın. o stad orda olmadı.kesip kesip blok blok taşıyın teknolojide herşey mümkün.

  5
  3
 22. Bu maçta şartsız destek verelim bu takıma ,zaten yaraliyiz,kanadimiz kırık ,kenetlenip şu sivasi eli boş gönderelim,zaten final maçı bu maç 3 puandan başka bir sonuç düşünemiyorum ,yoksa durum çok kötü ,hadi çocuklar BURSA aşkına

 23. Belediye tayfası mamanız kesilmez korkmayın çare Bozbey beyler geçin bu chp zihniyeti muhabbetlerini burda traş yapanların çoğu Nilüfer de oturuyordur gerçekleri mamanız uğruna satmayın Allah var.

 24. 17 yıllık AKP kuşatılması en sonunda Bursaspor’u da batırdı… O kadar dedik sporu siyasete alet etmeyin diye… Artık Bozbey diyorum.

 25. Solcular biraraya gelmis bozboye oy topluyo siteyi yönetenler dahil burasi bursaspor hadi başka kapiya..

  1
  25
   1. @Pingel yorumuna yanıt olarak

    solcu mu?
    güldürme Allahaşkına.
    aslında günümüzde sağ-sol diye bir şey de kalmadı ya.
    şayet dediğin gibiyse, akp, chp den çok daha solda.
    parkalı deniz gezmiş söylemi durup dururken çıkmadı.

    1
    1
 26. Bana belediye yol yapsın bu stada ve bursaspora giden para ile ne hizmetler yapılırdı. Senin benim paramı bölükbaşı gibi adamlar yiyor.yeter artık belediye işini yapsın bursasporda bir kuruş katkı yapmasın.bozbeyde çok vaad ediyor bursaspora.yine söylüyorum yanlış yapıldı bu yanlış devam etmesin.belediye halkına hizmet yapsın…

  1
  5
 27. Kanun hukuk ne diyorsa o Bunun Bursasporla falan alakasi yok basiretsiz Ali ay yönetimi hic bisey hic bir katki si olmadi yöneticilik sadece takim kurmakla olmaz Care üret gelir üret elin kolun bagli sadece otopark gelirini beklemek nedir Bu konu Hukukla alakali Dolayasiyla Büyuksehirlik yapacagi bisey yok

 28. Çekirge bir zıplar en fazka iki zıplar, Bursaspor 3 sene oldu küme düşmeme mücadelesi veriyor, artık bu sene düşer gibime geliyor. Fener kurtarır Bursa düşer. Bursa, küme düşmeyi haketti mi evet haketti arkadaş. Yönetimiyle olsun futboluyla olsun umut vadedemiyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu