Belediye Timsah Arena’ya proje yapıyor!

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Büyükşehir Belediye Stadyumu’nu yılın 365 günü kullanılacak şekilde bir proje hazırladıklarını açıkladı…

Timsah Arena’nın iki haftada bir, yılda da 18-20 kez kullanılan bir yer olduğunu anımsatan Başkan Aktaş, sürpriz bir projenin yolda olduğunu söyledi…

Stadyumun her ne kadar iki haftada bir sefer, yılda 18-20 sefer kullanılan bir mekân olsa da yakın zamanda bu konuda sürpriz bir proje açıklayacaklarını anlatan Başkan Aktaş, “Stadyumu yılın 365 günü kullanmak istiyoruz. Stadyumun da 1100 kapasiteli otoparkı var. Stadyumun alt kısmında ve diğer müştemilatında da önemli çalışmalar var. Bursa’daki insanları ve gençleri ilgilendiren önemli çalışmalar olacak. Aynı otoparkların buraya da hizmet eden bir fonksiyona bürünmesini arzu ediyoruz” dedi.

Başkan Aktaş, stadyumun altındaki otoparkın aynı zamanda yapımına yeniden başlanan Ali Osman Sönmez Çekirge Devlet Hastanesi’ne gelenlerin de kullanımına açacaklarını söyledi.

51 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kısaca meali şu; Koltuğum 2023 de tehlikede o yüzden bursa halkını kandırmak için böyle bir yalan ortaya attım. Türkiyenin en borçlu belediyesi olarak 10 senedir yine Türkiyenin en pahalı stadını bitiremediğimiz gibi bu projede bitmeyecek bunlar tamamen oy için.

  278
  70
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Niye dine düşman chp ye vereceğime sağ partiye veririm…He. bursada 8 li yıllarda kominist eskişehire boşuna mı kavga vermiş babalarimiz…cocuklari z kusagi olup vatan hain olsun diyemi

    6
    23
    1. @caner yorumuna yanıt olarak

     Git kominist dediğin eskişehir de belediye gör. Yeni örnek istersen İstanbul İzmir ankara aydın Adana mersin antalya hatta Tunceli belediyeleri var. Babandan duyduğun yalanları amlatma

     10
     3
    2. @caner yorumuna yanıt olarak

     Hiçbir partinin dini imanı yoktur, hepsinin dini imanı paradır. Git bakalım belediyeye, işini seccade mı çözüyor, sarı zarf mı çözüyor.

     11
     2
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Günaydın sayın başkan 10 sene nihayet bir proje açıkladıniz…O da ne zaman olacağı malum !? Bi 10 sene daha beklemeyelim sakın !?

   17
   5
  2. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle katılıyorum. Sadece Bursasporun bu durumu için değil genel olarak her konuda aynı politikayı yıllardır görüyoruz.

   31
   14
  3. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Bursa her zaman iktidar partilerine oy vermistir yine değisen birşey olmaz şahis olarak kimin aday oldugu önemli degil

   31
   21
   1. @Ndn yorumuna yanıt olarak

    Adam Bursaspor a para kazandırmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor er ya da geç. Sıcak para kim getiriyorda adama saldırıyorsunuz. Siz bunu muhalif kimliğinizle yapıyorsunuz Bursaspor un menfaati umrunuzda değil. Yeter ki Bursaspor kötü gidişi üzerinden laf yapıyorsunuz. Bursaspor yönetimleri stad yapılırken beş kuruş katkı vermedi. Beceriksizler Bursaspor u ne hala getirdi. Bunları konuşmuyorsunuz gidipte salt siyaset ortamı yaratıyorsunuz. Beyler burası Spor sayfası siyaseti dışarda yapın. Bizim herkese ihtiyacımız var. Siyasi kimliğinizin canı cehenneme.

    12
    8
  4. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Belediye başkanı olsam buradaki siyasi sığırların yazdıklarını okusam,bırakın futbolcuların primlerini, kulübün puan silinmemesi için para vermeyi yağmurlu havada su bile vermem böyle nankör sığırlar yüzünden.İşte tamda bu yüzden bu kulüp buralarda taa Yazıcıdan başladı Ertugrul hocayı ağlatmayla devam edip sifonu otobüs bastıgında çektiler.

   31
   52
   1. @ESKİLERDEN yorumuna yanıt olarak

    Buradaki siyasi sığırlar dediginiz adamların sevdiği klubu çaldı iktidar partisi. Hâlâ iktidar kurtaracak bırakın deniliyor. Atatürk stadı yıkılması sadece sembol ama neyse Bursaspor 3 5 kişinin sevdiği bir klüptü. Allah rahmet eylesin. Katili de net olarak alinur aktaş’gillerdir

    15
    16
  5. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor u o kadar düşünüyorsanız önce aldığınız katlı otoparkı ve Bursaspora ait arazileri geri verin. Daha sonra sırf Atatürk ismini silmek için yaptığınız(hala bitmeyen) stadın isim hakkını Bursaspora verin

   153
   34
 2. Projenin bu stadı şuraya yapacağız dendiğinde oluşması lazımdı?
  Tarihin en pahalı stadı açılalı kaç yıl olmuş şimdi proje yapılıyor ,Mantık ,yönetim tarzı neresinde,bir sorgulayın kendinizi !!!

  79
  15
 3. Hastanenin otoparkını ya yanlış hesap ettiler , ya da yapmaya güçleri yok , stadın otoparkına göz diktiler. Siz önce alt kat otoparkını kullanıma açın , stad eskidi o açılmadı. Hep vıdı vıdı…

  65
  13
 4. Projeniz batsın. Bursa’yıda, bursasporuda, ülkeyi de bitirdiniz. Tez zamanda kurtulmak en büyük dileğim. Güzelim stadı yıktinız, ruhsuz ve bitmeyen stad yaptınız,verdiğiniz hiç bir sözü tutmadiniz, kukla başkanlar getirdiniz, şampiyon armayı üç kuruşa muhtaç ettiniz. Yazıklar olsun.

  32
  18
  1. @Gerçek taraftar yorumuna yanıt olarak

   bunlarin hepsini belediyemi yapti?bursasporu bu hale getiren kim gecmislerini bi arastir bakalim 2010 da sampiyon oldugumuzdada belediyemiz bugüngü iktidar partisinin beledyesiydi evet sizi cok iyi anliyorum o eski sefil günler özlediniz ama 2002 öncesine dönersek isyan eden gene sizin gibi zihniyetler olacak..

   15
   9
  1. @@topal yorumuna yanıt olarak

   Aynısını Recep Altepe de sogluyordu . Aradan kaç sene geçti muhabet aynı bursayi neden sürekli vasat adamlar yönetiyor .

   21
   10
 5. Bursa halkı ahmaktır! Alinur’un seçim kazanması için bir şey yapmasına gerek yok ne yaparsa yapsın yine onu seçerler.

  28
  25
 6. Daha ilk dakikada hemen siyasete bağladın işi. Önce adını türkçe yazma cesaretini göster. Sahte Bursa spor sevdalıları.

  23
  53
  1. @Bursam yorumuna yanıt olarak

   Kardeş bu sitedeki saman beyinli sıgırlara anlatamazsın onlar 20 senedir koydugumuz sığırlar hoş gormek lazım kolay degil dile kolay 20 yıl hep muhalefette kalmak eziklikleri bundan:)

   13
   7
  2. @Bursam yorumuna yanıt olarak

   adini turkce yaz demissinde,eger carsambada gez bakalim turkce isim bulacakmisin,ayrica nick ini gercek yazda millete ondan sonra akil ver.su kurnazi,senin yaptigin cisli bokluya kaka demek olmus.

   16
   14
 7. Bld. Başka imi soydu bursaspor. Neden bld başkanına tepki koyorsunuz. Ayıptır siyaset girsin i girmesini karar verin artık taraftar. Bld başkanının görevi bumu. Yinede destek olmaya çalışıyor. Körustan. Bölük aşı. Ali ay. Bunlara tepkinizi getirin gördüğünüz de yüzlerine tükürün. Doğrusu budur

  20
  18
 8. Muhteşem proje…. Bunu düşünmek herkesin aklına gelmez işte başkan işte feraset işte asalet işte Bursa!

  19
  36
 9. Timsahın kafası seçim öncesi bitiyordu alınur.Kafayi hallet önce.alinura yakın ticaret insanları muhtemelen hastane açılınca oluşacak kalabalığı şark esnaf kurnazlığı ile ön görüp,simdiden yer kapma telaşına düştükleri görülüyor.

  13
  8
 10. Alinur bırak bu işleri hatta sen direkt bütün işleri bırak. Çık adam gibi benim bişey yapacak kalibrem yok bursa için kim hayırlı hizmet yapabilirse buyursun bende onu destkleyeyim de git inegölde mobilyada muhasebeye geri dön. Bursam için en hayırlısı bu olur.

  13
  9
 11. Arkadas Spor ve Genclik Bakani daha gecen gun aciklamadi mi “Stadyumlarin zeminlerinden kulupler ve belediyeler sorumludur” diye. Bizim stadin ismi de Belediye stadi, siz once uc karis cimin bakimini yapin. hep uckagit pesindeler. Stadyuma proje yapacagiz ayagina en az 10 tane mutahit zengin oldu. Birakin bu tras islerini.

  12
  8
 12. Stad için yıllardır yazıyoruz.ACEMLER-BURSASPOR İSTASYONUNDAN ASFALT(YENİ AÇILAN VE STADA GİDEN YOL)Yola kadar mesafe 97 metre.İSTASYONUN GÜNEY CEPHESİNDEN GİRİŞ-ÇIKIŞ TURNİKELERİNİ KOYUN,O 97 METRELİK KSMIN 20 METRE GENİŞLİĞİNDE YAYA,ENGELLİ VATANDAŞLAR İÇİN DÜZENLEYİP HİZMETE AÇIN.A.OSMAN SÖNMEZ HASTAHANESİ HİZMETE GİRDİĞİNDE HASTAHANAEYE GELECEKLERDE YARARALANIR DEDİKMİ DEDİK.

  Yine bu çevrede günübirlik tesisler için o araziyi REKREASYON ALANI yaparak hizmete alırsanız hem hastahane hemde maça gelen insanalr rahat eder dedik mi dedik.

  Siz BATI GARAJI,HASTAHANE HATTI TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI YOLCU İNİŞ-BİNİŞ PERONLARINIDA BURAYA YAPARAK GÜZEL BİZR HİZMETE TEŞEBBÜS ETTİNİZ,İNŞAALLAH EN KSA SÜREDE BİTER.

  STADIN ŞU DARGÜNLERDE KULÜBE GELİR GETİRMESİ MÜMKÜN DEDİK Mİ DEDİK.

  Bunun için stadın çevresindeki duvarların kaldırılamsnı,Nilüfer Çayına cephede restaurant ve kafeteryaların her daim dolu dolu olacağını ve buraların kira gelirleri ile elektirk,personel maaşları ödenir dedikmi dedik.

  Amma yıllar geçti,bçak kemiğe dayandı.Neyse zararn nersinden dönülürse kardır.

  STADIN ÇEVRESİNDE SOSYETE PAZARI,LOKAL ARAÇ PAZARI VB.FAALİYETLERDE OLABİLİR.Bunun için Hayran Caddei şimdiye kadar çoktan gidiş3,gelişde 3 şerit olamk üzere düzenlenmesi şart.

  Yine HAYRAN CADDESİNE HER SOKAKTAN ARAÇ GİRİŞ VE ÇIKIŞ OLAMALIDIR.bİRKERE TÜNEL GİRİŞLER OLARAK Mihraplıdan ACEMLER KÖPRÜLÜ KAVŞAĞA KADAR YOL ASLA KARŞIDAN KARŞIYA GEÇİŞLERLE VERİMSİZ HALE GETİRİLMEMELİDİR.

  Yine STADDAN MİHRAPLIYA KADAR OLAN BÖLGEDE 50 YILI KARŞLAYACAK HİZMETLERİN YAPILMASI GEREKİR.iKİDE BİR YIK-YAP İLE BÜTÇELER DARMADAĞIN OLMAMALIDIR.

  11
  2
 13. Sırf isminde Atatürk” yazısı var diye eski stadı yıktınız. Siyasetiniz batsın. Hep aynı terhane. Bir şeyler yapmak isteyen zaten söylemez çoktan icraata geçirir. Yıllardır oraya köy köfteci Yusuf’u ,aç bir iki dükkan canlansın , Bursaspor’umuz A.Ş. olsun diye bas bas bağırdık. Hep traş. Hep seçim yatırımı. Ama Bursa halkı artık yemiyor, kusura bakmayın!..

  10
  13
 14. Eski stadyumdaki gibi rent a car cilari toplayın stadın altına hem şehir içi rahatlasın hem düzenli gelir gelsin ayrıca belediyenin spor kulübüne para aktarmasını da doğru bulmuyorum şehre harcanması gereken parayı birilerinin içini boşalttığı yere harcamak da doğru değil

 15. BU SÖZ KONUSU ARENA YANLIŞLA BAŞLADI YANLIŞLA DEVAM ETMEYE ÇALIŞIYOR.BELEDİYE İNSANLARA PAHALI SATTIĞI SU VE DİĞER GELİRLERDEN BURAYI AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞIYORLAR.İFLAH ETMEZ ÇÜNKÜ MAZLUMUN AHI VAR KARDEŞİM. ORAYA 2 veya 3 YILDIR BAĞLANTI YOLLARI YAPILIYOR.NEDEN BİTMİYOR.ÇÜNKÜ YANLIŞ PROJELERLE ÇALIŞILIYOR.HALA ŞEHRİN MERKEZİ HALİNE GELEN ACEMLER DE DOLGULARLA İPTİDAİ BİLGİLERLE İMALAT YAPILIYOR.O DOLGULAR BU ÇAĞA YAKIŞIYORMU.1 TANE YAP DOĞRU YAP.

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu