Bekir Ön de imza toplamaya başladı

Bursaspor'un 13-20 Ocak tarihlerinde yapacağı olağanüstü genel kurul için başkan adaylığını açıklayan Bekir Ön, imza toplamaya başladığını bildirdi.

Adaylık için üyelerin noterden vermesi gereken 100 imza için Timsah Arena‘nın karşısında ve yeni hastanenin arkasında yer alan 34. Noterde imza topladıklarını belirten Bekir Ön,Tüm kongre üyesi Bursaspor sevdalılarını, 5 Ocak Cuma günü saat 17.00’ye kadar listemize imza vermek için notere davet ediyoruz” dedi.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Recep G.begenmeyen sevmeyen istemeyen başta Texas li arkadaşlar buyurun size yeni yönetim oluşturmaya katkı koyma fırsatı! Genel Kurula gidilsin diye imza topladınız, Divan heyetine teslim ettiniz çıkıp demeçler verdiniz. Bakın işte adaylar sahneye çıkmaya başladılar. Gidin noterde imza sayısını tamamlayın ve 2, 3 hatta 4 adayla seçime gidelim. Tabi bu adaylar son anda çekilip sahneden inmezse. Bu arkadaşları tasvip etmiyor musunuz, o halde hayalinizdeki adayları aday olmaya ikna edin. Tabiki siz de biliyorsunuz hayal etmek başka, gerçekler başka! Sanırım hayalinizdeki adaylar bu arkadaşlar değil. Öyle olmasaydı imza sayısı bir kaç saatte tamamlanirdi. Kim Bursaspor a adam gibi hizmet edecek ve bu kötü günlerden takımı kurtaracaksa adayımız odur. Elbette biri başkan olacaktır. Bize düşen adam gibi arkasında durmaktır.Hayal ettikleriniz aday olmuyorsa gerçeklerle yetinmek zorundayız.

  40
  7
  1. @Krc yorumuna yanıt olarak

   yazdıklarınızın tamamına katılıyorum.
   aslında bu istemezükçülerin ard niyetli olduklarını düşünmüyorum. bu anlamda onlara kızamıyorum.
   bunlar böyle davranarak,
   a- ya kime ve neye hizmet ettiklerini bilmiyorlar,
   b- ya da futbolu.

   şimdi bu adaylardan herhangi birinin seçildiğini düşünelim, en fazla 3-4 hafta sonra kendilerini isteyenler tarafından istifaya davet edilecekler.
   çünkü,
   bursaspor bizim medya ve taraftarın sandığı gibi öyle 3-4 hafta, 3-4 ay, hatta 3-4 yılda düzelemeceyecek kadar ağır hasta.
   yani,
   kurtuluşu öyle sanıldığı kadar çok maliyetli ve zor değil, ancak yolu biraz uzun.
   bizde ki sıkıntı bu uzun yolculuğu göze alacak ve bu yolculuğa katlanabilecek bilinçte ve sayıda medya ve taraftarı yok.
   dolayısıyla gelecek adına en küçük bir umut ve ümit de…

   21
   2
   1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

    Takım düştü amk. Davalar düşse noolur bu saatten sonra. Dikmişim davayı. Burası Günay Hukuk Bürosu değil. Bursaspor Kulübü. Ve o kulüp ptt 3’e gitti sayılır. Dötünüz ekına yakın .Davaymış Pöh. 30 senedir herkese dava açıyo. Daha bi tane dava kazandığını görmedik.Hep hayal amk.Küçükken avukat olmak istiyomuş, olamamış, oğlan çocuğu özeniyo ne de olsa.

    13
    16
    1. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

     Takım düşsün davaları kazanıp borcu sıfırladın mı Amatörden bile süper lige çıkarsın. Ama davalar düşünce bu borçla ömrü boyunca birşey yapamazsın anlamadıgın bu.Günlük yaşıyorsun

     4
     1
    2. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

     birincisi üslubuna dikkat et karşındakinin kim olduğunu bilmiyorsun, ikincisi bu klübü bu hale recep değil daha önceki alkışladığınız hırsızlar getirdi, üçüncüsü recep iyi diye hiçbir zaman iddiam olmadı ben ali ay 2 kez seçilirken ve bu son adaylığında karşıydım, dördüncüsü daha önce kimse bir önceki başkanlar için takip veya dava açmadı varsa yapan kaynak göster özrümü söyleyim ben duymamışım diyeyim, beşincisi ali ay bu takımı düşürürken sadece klasman olarak değil değer itibar ve finansal olarakta düşürdü sonrakilerin hiçbiri toplayamadı bu takımı, altıncısı bence gariptir kimse adını pek telaffuz etmiyor ama en büyük soygunu recep bölükbaşı yaptı sattı en değerli adamları yedi paralarını çekip gitti bir allahın kulu hesap sormadı, ve son olarak recebe kızacağıza daha önce adam gibi klübü yöneten çalmayan çırpmayan adamların anasına bacısına çocuklarına sövmeseydinizde böyle küçük adamlara fırsat vermeseydiniz hepinizin suçlusunuz..

 2. Nedir Abi bu
  Bekir, Ramis, Sait, Sinan
  Hepsini toplasan ceplerinden
  10 milton tl çikarim meçhul
  Ayrica 4 aday demek 400 imza demek
  Bizim genel kurullarda 400 üye
  Hazir bulunmuyo imza da nasil olsun
  Umarim en iyi isim kazanir dicem de
  Hepsi birbirinin kopyasi

  24
  2
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Şiptar, senin cepten ne çıkar? Var mı cepte çay parası? Ordan rahat konuşuyon tabi amk? Koskoca Sinan Kaptan’a Sinan demeler falan. Yolda görsen selfi çektirip story’ye koyarsın amk. He? Yalan mı?

   10
   7
  2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Maalesef kardeşim, bu adaylarla yetinecegiz. Hayalinizdeki aday veya adaylar kim? Açıklayın biz de bilelim. Hayal etmenin sınırı yok, ama gerçekleri işte bu yazdığın isimler. Demek ki hayal ettikleriniz zamanını, parasını bu işlere ayırmak istemiyor. Yiyecekleri küfürü de hesaplarsak galiba haklılar. Bizim kendini maça gidip küfür etmekle taraftarlık yaptığını sanan gruplarımız olduğu sürece o hayal ettiğiniz kişiler aday olmaz kardeşim.

   14
   2
 3. Bunı yazacağım hiç aklıma gelmezdi fakat Recep günay bugün haberi çıka
  imza toplayan 3 adaydan da iyidir. Şuan için en iyi Sinan Bür görünüyor.

  21
  3
  1. @Keaamil yorumuna yanıt olarak

   4 aday var. Sinan Bür’ü de saymıyorsun umarım.Recep Günay’dan faha köyüdür diye. Çünkü insanoğlu bu teşhise ağzıyla gülmez.

 4. Sayfa 16 diye siteye göre “Almanya’da ticari hayatını sürdüren Bekir Ön, bu ülkede otomotiv, inşaat ve restoran sektörlerinde faaliyetlerine devam ediyor” adamın fotosunu çekmişler kendi odasında printer ! bu herhalde her Bursaspor adayında bu sefer aynıdır! Bir kişilik Ordu!

  8
  3
  1. @Yorgana yorumuna yanıt olarak

   Hepsi yalan. Ordaki bütün işlerini batırdı Bursa’ya dödü. Şimdi Burgaz’da marinanın arkasındaki bloklarda oturuyo. Bi deprem olsa ilk devrilecek olan bina. Bursaspor’u başkansız bırakma Bekir abiimm. Soyunma bu işlere. Lastiğin patlak

   12
   3
 5. Recep meyapti kulübe kilit vurduracak sen kim başkanlık kim kulübün başına bela geldi sanki milyoner iş adamı anca adliyelerde dolaşsın Bursaspor’u kurtardı ye açsana davayı vergi dairesine borçları odesinlerdiye adi erif herse yi mahfettin seni birdaha gözüm hiç görmesin receeeep

  2
  14
 6. Bursaspor’un kaybedecek 1 günü bile yokken kongrenin birer hafta arayla yapılacak olması çok lüks bir durumdur, kongre takvimi 13-14 Ocak olarak yeniden belirlenmelidir.

  1
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu