Bekir: “Geri Dönmek İsterim”

Bursaspor'un transfer gündeminde yer alan Gaziantepsporlu futbolcu Bekir Ozan Has, Bursa Hakimiyet'e özel açıklamalar yaptı.

 

Uzun yıllar Yeşil Beyazlı formayı terleten Bekir, Bursaspor'a dönmeye sıcak bakıyor. Bursaspor Kulübü'nde henüz kimseyle görüşmesinin olmadığını söyleyen tecrübeli futbolcu, "Henüz bir görüşmem ve bana gelen bir teklif olmadı. Gaziantep'te sıkıntılarımız var. Bunları çözmek için uğraş veriyorum" dedi.

 

GÜZEL GÜNLERİM GEÇTİ

Büyük sıkıntılar yaşadığının altını çizen Bekir Ozan, şöyle devam etti: " Herkesin bildiği gibi bu sıkıntılardan kurtulmak istiyoruz. Sıkıntıları çözüme kavuşturduktan sonra eğer Bursaspor Kulübü görüşmek isterse elbette ki görüşürüm." Bursaspor'a geri dönmek ister misin?" sorusuna ise Bekir, "Tabii ki. Bursa'da çok güzel günlerim geçti. Unutmak mümkün değil. Ancak şuan Antep'in oyuncusuyum. Zaman neyi gösterir göreceğiz" yanıtını verdi.

 

Bursaspor'un Gaziantepspor'dan yeni transferi Taşkın Çalış ile ilgili de görüşlerini dile getiren Bekir Ozan Has, "Aynı mevkide forma giyiyoruz. Taşkın yetenekli bir futbolcu. Burada fazla forma şansı bulamadı. Yeteneklerini sergileyemedi. Umarım Bursaspor'da daha fazla oynar ve gereken patlamayı yapar" dedi.

 

(Barış YALIM)

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu