beIN SPORTS özür diledi!

beIN SPORTS'un ligin ilk yarısındaki en iyi kaleci anketinde Bursaspor'un kaptanı ve milli eldiveni Harun Tekin'e yer vermemesinin yankıları sürerken yayıncı kuruluştan özür geldi.

Ligin en az gol yiyen üçüncü kalecisi olan Harun Tekin‘e listede yer vermeyen beIN SPORTS‘un aday gösterdiği diğer adaylar Bursasporlu taraftarları isyan ettirmiş ve Bursaspor Kulübü resmi Twitter hesabından tepki göstermişti.

Bugün takımın kamp yaptığı Belek‘e gelen Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay‘a telefon ile ulaşan beIN Sports yetkilileri yaşanan durumdan ötürü özürlerini iletti. Yayıncı kuruluşun sosyal medya hesabını yöneten ajansla yollarını ayırdığı Ali Ay‘a iletildi.

beIN Sports yetkilileri ayrıca ajansla ilgili hukuki yollara başvuracaklarını belirtti.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. iyi de ayıbı tüm türkiye önünde haruna ve bursasporumuza karşı yaptılar.Özrü niye telefonla birinin kulağına söylüyorlar. Sitelerinden özür dilesinler de inandırıcı ve samimi olsun.

  163
  4
  1. @maradona yorumuna yanıt olarak

   ACABA BU İSTATİSTİKLERİ AJANS MI YAPIYOR SİZCE ??? TOP ÇEVİRMİŞLER BİZİM BAŞKAN DA YUTMUŞ TERBİYESİZLERE HADDİNİ BİLDİRMEK GEREKİR !!!!

   23
   6
 2. Ahlaksız bir çete var malum şehirde yuvalanmış onlara göre süper ligde bir teneke kupası dahi olmayan 50 seyircili başakşehir 5 büyük ligin en iyi kaleciside volkan babacan…

  28
  4
  1. @Alper Öncel yorumuna yanıt olarak

   O küçümsediğin takım, Türk devletinin en tepesindeki kişilerce desteklenen, en etkin istanbulda olan bir siyasi partinin bebeği, proje takımıdır. Diğer yandan, o küçümsediğin takımı sahiplenenler, Bursa ve Bursasporu tırnak uçları kadar sevmezler. Dolayısıyla havanda su dövmenin anlamı yok. Bu haber ise Bursaspor taraftarının gazını almak için birebir. Ali Ay’ı aramışlar mış mış. Bu işler böyle olmaz. Tepkiyi gösteren Bursaspor taraftarı. Bir özür dileyeceklerse, medyadan veya sosyal medyadan özür dilerler.

   18
   6
   1. @çöp yorumuna yanıt olarak

    İleri gitmeyi seviyor ofansif özellikleri çok güzel çalıma girmeyi çizgi üzerinden gitmeyi seven futbolcu kembonun genç hali sadece şut özelliği göremedim Ama haklısın Boban Jovicin’de say say bitmiyo özellikleri ?

 3. Hayret nasıl yaptılar acaba?
  Taraftarımız sosyal medyayı etkili kullanıyor, kulüp resmî hesabını bence daha etkili kullanmalı baksanıza tek bir tweet ağızlarının payını vermeye yetti.

  12
  3
 4. Biz ne kadar da BÜYÜK BİR TARAFTARIZ bunu bugün bir kez daha anladım,
  bu taraftarın diz çöktüremeyeceği hiçbir güç yok, yeter ki istesin

  3
  1
   1. @Yeşil sevda yorumuna yanıt olarak

    Hiçbir güç yoktan kastım, sahadaki ezilen takımın durumuna morali bozulup DEMOROLİZEolan taraftardan bahsetmedim farkındaysan, sosyal medyadaki etkinlik ve gücümüzden bahsettim istersen örnek vereyim,
    Bursaspor Tırını buzlayan İSTANBULLU GELİN dizisinin özrü,
    8taş stadında locaıs olan TOFAŞ firmasının kulübümüzden loca alıp, tribün ismi hakkı alması,
    SÜTAŞ firmasının taraftar boykotu sayesinde loca alması,
    OYAK-RENO firmasının yine taraftar sayesinde loca+ reklam vermesi,
    bunun gibi daha birçok örnek vardır tarihimizde, hatırlatayım dedim

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu