BEH’ten çok sert Bursaspor açıklaması!

Bursasporlu Eğitimciler Hareketi sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayımladı.

Bursaspor Başkanlık makamına eleştiride bulunulan yazıda ayrıca Bursasporlu futbolcuların ortak imzalı açıklamasına da değinildi.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @yucel yorumuna yanıt olarak

   Kim yaw bunlar? Eğitimciler hareketi falan? Öğretmen mi bunlar? Takım içindeki cahillere de bâribiraz bişeyler öğretsele. Mesela Burak Kapacak. Zeka yaşı 4. Bu cocuğa biraz okuma yazma falan öğretsinler.

   1
   1
  2. @yucel yorumuna yanıt olarak

   Son cümleler çok önemli eğer şu son maçlarda bazı futbolcuların yürümesi sabote etmesi çok düşündürücüdür.bu şahsiyetlere bundan sonra hangi kulüp güvenecek.tff ligde hangi takımdabdüzenli para alınıyorki.brn tff bir takımın başkanı olsam yada süper ligde demekki zor zamanda oynamamamayı bırak takımı sabote edecek bu adamlara nasıl güvenirim.kendi ayaklarına sıkıyorlar.birilerine alet oluyor bazı gençler.paralarını almak hakları elbet.

   11
   2
   1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Ne konuşuyorsun sen sen oyuncuların 7 aydır maaşını veremiyoran çoğu altyapı oyuncusu aylık 10 bin – 50 bin alıyorlar sadece 5 tane tecrübeli büyük oyuncu var onlarında en fazla aylık 100-150 bin arasıdır hadi bunları ödeyemedin personel maaşları niye ödeyemedi 2.800- 3.500 tl arasında alıyorlar çok mu bu hadi bunuda geçek elektirik ve doğalgaz kesildi Allah bilir suyada çok borç vardır onuda yakında keserler bu yönetim ne yapar anca baskı altında kalınca zırvalar ben onun söylediklerine ve diğer sözde başkanların dediklerine gram inanmıyorum çıksınlar belgelerle konuşsunlar herkes birbirine atıyor suçu bu zamanda söze güven kalmadı onun için delilleriyle anlatacak

 1. Ya hayirdir egitimciler, uzerinden bir hafta gecmis olayi isitip isitip gundeme getirmenin kime ne faydasi var?
  Kongre tarihi aciklandi, bu andan itibaren yonetimi elestirmenin bir faydasi zaten yok. Ali Ay kulubu hortumlarken sesi cikmayanlar simdi pes pese aciklama yapiyor. kulup bu yuzden batti zaten.

  47
  6
 2. Son zamanlarda şimdiye kadar duymadığım duysamda isimleri sadece reklam amacı ile geçen fan kulüp ,hareket vs gibi oluşumların şimdi ortaya çıkması çok manidar geliyor.
  Öncelikle bu kulüp bu hale 2021 Ocak ayından itibaren düşmedi….Bu başkandan önceki esas gönderme yapılacak başkanlar var , mesela Korustan a son gün 3 transfer ( Taiwo , frey,civelli- sadece Arjantinli işe yaradı oda dünya para aldı ) yaptığında ,bolukbasina 70 milyon transfer parasının nerede olduğunu sormadiginda ki bu zaat en büyük yarayı açmıştir Bursaspor’a ( arnavut ile toplantı esnasında mikrofonu açık unutup bankalar Bursaspor’a kredi vermiyor dediğinde – ne kredisi naptın o kadar parayı diye sormadiginda ) İnsanlığı bir kenara futbolun f sinden anlamayip çevresine göre hareket eden Ali Ay a o kadar çöp transfer yaptığında cebinden para verince her şeyin düzeleceğine sizlerde inandiginizda Mesut u ve Erkan i Bursa gibi büyük bir şehrin takımının başına reva gördüğünüzde iş işten geçmişti.
  Futbolcuların imzalı isyanı olmasaydı bu durum olusmayacakti her şey halı altına supurulmeye devam edecekti.
  Bizler kume düşmeden önceki sene rezil rüsva olmaya başlamıştık zaten ama sizler ( 1060 kişi ) Ali Ay ile devam kararı aldığınızda percinlediniz rezilliği,neredeydiniz….!!!

  19
  2
 3. Öncelik le hareket nedir kardeşim. Oluşum nedir, platform nedir. Bunlar yasada yeri olmayan tamamen uydurma üzerine kurulmuş hiç bir temeli olmayan lafa dayalı gruplaşmadır. Dernek olursun, tüzel kişiliğin olur, çıkar konuşursun. Bu şekilde beyanatlar da bulunmak bir yerde suç teşkil eder, yazanı belli değil , çizeni belli değil, lideri belli değil. Bu tarz platformmuş, oluşummuş , kimin yazdığı belirsiz ültimatom gibi deklarasyonlara itibar edilmemeli. ÇÜNKÜ; Bu tarz yazılara itibar edilip değer verilirse bir yerden sonra BS a zarar vermek üzere maksatlı yazılmaya da başlar.

  15
 4. Kusura bakmasinlarda kendileri para almass ne yapacaklar o cocuklarda ekmek parasi icin oynuyor sen parasini versen konusmazlar o yuzden bu dernek isine bakicak

  15
  4
 5. Abartmanın anlamı yok. Yok yazılı açıklamaymış yok kulüp logosuymuş falan filan. Biz zaten düşerken yeterince rezil olduk iş bu noktaya gelene kadar da bağıra bağıra girdik sürece. Bugüne kadar kimse ses çıkarmadı da futbolcular ses çıkarınca mı rezil olduk. Stadın elektriğini de futbolcular mi kesti sanki.

  14
  1
 6. Şimdi bu kadar dernek,şu kadar lider var görünüyor amma HATIRAN YETER de bunlar neden kendini gösteremiyor.

  İkincisi bu derneklerin,liderlerin genel kurullarda bağıra bağıra geliyorum diyen kötü yönetim girdabı için sistem,birlik ve beraberlik faaliyetleri neden görünmedi.

  NEYSE ZARARIN NERESİNDEN DÖNÜLÜYORSA KARDIR.Sözünün gerçekleşmesini bekliyoruz.

  Herkes elini taşın altına koysun.Parası oan parai,hukukçular ise soyguncular karşı dava ve takipte bulunsun.Futbol ve futbolcudan anlayanlar bulunduklaru yerlerdeki kabiliyetleri kulübe kazandırsın.
  İŞLETME MAHARETİ,MEZİYETİ OLANALRDA STADIN İŞLETİLMESİNDE HÜNERLERİNİ GÖSTERSİN VE BU STADDAN YILDA EN AZ 25-50 MİLYON GELİR GELSİN.

 7. Öğretmenim haklı bulduğum yanlarıda varda, adamlara maaş vermezsen, aç ayı oynamazken, genede çocuklar herşeye rağmen, başarılılar, topçuları, bıçak kemiği dayandıya getiren yönetim,başkan eski 4 başkanı suçlamak varken, topçulara,siteminiz…

  5
  3
 8. şimdide eytimciler mi suclu erken ve ya gec sıkıntıyı dile getirmişler ki bu klübün başına bu başkanların birini gönderip birini getiren sizlersiniz verme oyunu haketinizi yaşıyorsunuz onunda formasını sen al kampanyanın organize eden iyi gelir salatan bu dernek tabi şimdi sıra bunlara geldi verin coşkuyu onları da küstürün cok işe yarar

  3
  3
 9. Futbolcu ve çalışan ücretlerini ödeyin daha sonra konuşun.!!! Bursa spor kulübünü bu hale getiren namussuzlar hakkında suç duyurusunda bulunmayı ihmal etmeyin….

 10. BEH kim ya böyle bir oluşumu şimdiye kadar hiç duymadım. Klübe ne gibi katkınız oldu hiç bilinen bir şey yok. Aradan kaç gün geçmiş iki gün sonra maç var yapılan açıklama tam saçmalık Allah bilir oluşumunuzun içinde şampiyon başkana sövenler de vardır. Destek olacaksanız olun yoksa size kadar zaten çok mikser var BURSA mızda 🐊🐊🐊

 11. Kulüp Yeni Stadın Altında Kaldı Maalesef Üstüne Üstlük Ligden Düşürülmesi Keyfi Pfdk Cezaları Ve Başkanlar Bitirdi 20-30 bin kapasitelik stad yeterliydi

 12. Acaba futbolcular gündeme getirmese ne kadar umurlarında olacaktı, Bursaspor’u hakkını arayan futbolcular değil bu duruma getiren yöneticiler rezil etti. Gidin onlarla halledin derdinizi, hakkını arayan insanlarla değil.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu