Bazı oyuncularla ön protokol imzaladık

Transfer çalışmaları hakkında konuşan Başkan Mesut Mestan dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Transfer çalışmalarına değinen Mestan, “Hocamızın istediği 3-4 isim var. Onlarla da görüşüyoruz. Bazılarıyla ön protokol imzaladık. Anlaştık gibi görünüyor. Sanırım bu hafta sonuna kadar bunu çözeriz” dedi.

Yoluyla
Bursadabugün

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu lige gelmez ama belki yazın olur içimdeki bir ismi yazayım, sinan gümüş. Takımı genoada da oynayamıyor rakiplari çok güçlü sözleşmeside çok uzun değil.

  25
  45
 2. ÖN PROTOKOL NEDİR KARDEŞİM YA…MİLLET ALACAĞI FUTBOLCUYU ALDI 3 GÜN SONRA SENİN KARŞINDA SAHAYA SÜRECEK..ADAM SANKİ MESSİ Yİ ALACAK DA TAKIMI BIRAKMIYOR…ÖN PROTOKOL ŞU DEMEK…KİMSEYLE ANLAŞAMAZSAM SANA GELİRİM…YANİ BEN BİR ÇÖP ÜM….EMRE GÜRAL DA BİR AVEREL VE ÇÖPÜN ÇÖPÜ…EKSİ PUANLI ESKİŞEHİR DE YEDEK KALMIŞ ADAM..

  7
  2
 3. Her zamanki bildik açıklamalar.
  Para yok anlaşıldı. Geç kalıyoruz, ilk 4-5 ,maç rakiplerimizle olduğundan biran önce transfer yapıp kadroya jatmsmuz gerekiyor.
  Parası olan klupler hemen imza attirip formayı giydiriyor.
  2-3 gün sonrada ocak syi sonuna ksdar vaktimiz var açıklaması gelir.
  Hatay,Akhisar ve Erzurum gibi rakiplerimize yaptıkları takviyelerle ADS ve Karagumruk eklendi.

  3
  1
 4. Ali Ay’ın bıraktığı yerden Mesut Mestan devam ediyor, bravo yönetim! Takımı çöplüğe çevirmeye devam! Hedefimiz 2. lig.

 5. Sn MM ne EK ,ne RB ne de AA o makamlara asla layık değillerdi ne vizyonunuz ne bilginiz ne de gücünüz ,bence biraz EK kendisi olarak hepinizin anca kendi çevresindekileri kandırırsınız ,dürüst değilsiniz,bu sefer de hata yaparsanız Bursaspor u uçuruma itersiniz aman dikkat AA gibi tirbüncülerde arkanızda değil

  1
  1
 6. anlaştık dediğini erzurumda gözüküyor boş ver acele etme seneye transfer yaparsın nasılsa bu saaten sonra işe yaramayacak

  1
  1
 7. bu saatten sonra yapılacak transfer ya bitik bir adamdır ya da klübü kapıya koyulmuş bir adamdır . oyüzden hiç transfer yapmayın klübü de zarara uğratmayın . bu sene gençlerle 8.9. olalım seneye 3-4 güzel takviyelerle ve gençlerde pişik bir şekilde süper lige çıkalım yoksa yanlış işlere devam ediyoruz seneye de çıkamıycaz.

  1
  1
 8. Bşknnn futbolcularla neden ön protokol yapıyorsun , imza attık dediğin adamların lisanları neden hala çıkmadı? Sıkıntı ne taraftardan sakladığın şey ne . Transfer tahtası ile ilgili sıkıntı mı var yoksa…

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu